Bierzemy Ślub
Bierzemy Ślub Kęty
(2)
Zobacz profil
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022!
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022! Kraków
(19)
Zobacz profil
LOVE&LIGHT Martyna Kuhn / Fotografia
LOVE&LIGHT Martyna Kuhn / Fotografia Kraków
(20)
Zobacz profil
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron Kraków
(15)
Zobacz profil
BOSO PHOTO

Magdalena Łydka

BOSO PHOTO

Cześć :)
Nazywam się Magda i właśnie tak możesz do mnie mówić. Bez zbędnego 'pani' przejdźmy już tutaj na ty. :)
Teraz opowiem Ci trochę o sobie, aby Twój wybór był całkiem świadomy. Fotografia jest bardzo ważną częścią mojego życia od wielu lat, ale dopiero fotografia ślubna uświadomiła mi, że nie wyobrażam sobie wykonywania innego zawodu. Uwielbiam pracę z parami i uwiecznianie na zdjęciach Waszych emocji. Fotografem jestem z pasji, a nie z wykształcenia, jednak nie myśl sobie, że brakuje mi wiedzy! Właśnie dlatego, że zaprowadziła mnie tu pasja cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczęszczam na warsztaty i kursy, bo szczerze to kocham. Szczerze kocham fotografować Wasze szczęście. Szczęście, które przyjmuje różne formy. Fotografuję Wasz śmiech, łzy, spokój, który maluje się na Waszych twarzach i wiem, że to jest szczęście. Bo co innego można czuć, kiedy tak czule trzymacie się za ręce i posyłacie nieśmiałe uśmiechy podczas sesji narzeczeńskiej lub przysięgacie sobie wieczną miłość w obecności Waszych rodzin i przyjaciół podczas ślubu i wreszcie, kiedy w trakcie Chrztu Św. trzymacie w ramionach maleńką istotę, która całkowicie przewróciła Wasze życie do góry nogami, ale za nic nie chcielibyście odwrotu bo dopiero teraz jest idealnie. Właśnie dlatego, że wiem jak ważne są to momenty, wkładam całe swoje serce, wiedzę i zaangażowanie w to, żeby zrobić jak najpiękniejszy reportaż, który będzie pamiątką dla Ciebie i Twojej rodziny na całe życie.
Nie będę się rozpisywać na temat walorów technicznych sprzętu, który posiadam ani uprawnień umożliwiających fotografowanie uroczystości kościelne, bo nie wyobrażam sobie fotografować wydarzeń tej rangi bez tak podstawowych elementów i zapewniam Cię, że możesz spać spokojnie.
Nie wiem jak Ty, ale ja bardzo chcę Cię poznać i uwiecznić Twoje szczęście. Teraz wszystko zależy od Ciebie.
Jeżeli nasunęły Ci się jakieś pytania, pisz śmiało, postaram się wszystko wyjaśnić. :)
Serdecznie Cię pozdrawiam
Magda

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Film ślubny

2500 zł - 3500 zł

Współpracuję również z filmowcem, który towarzyszy Wam od przygotowań aż do oczepin. W efekcie otrzymujecie film trwający 30 minut, teledysk z najważniejszych momentów dnia, trwający do 5 minut. W cenie są również ujęcia z drona. Istnieje także możliwość wykonania podziękowań dla rodziców.

Pakiet: Reportaż + Plener

3000 zł - 3500 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3450 zł - 3800 zł

Plener ślubny

500 zł - 700 zł

Kiedy już trochę mnie poznasz, dowiesz się, że jestem ogromną fanką sesji plenerowych! Uwielbiam to, że przez kilka godzin obserwuję Wasze uczucie, nieśmiałe gesty (a często bardzo śmiałe ;) ), aż w końcu łączy nas pewna więź, która pozwala mi w możliwie najpiękniejszy sposób pokazać na zdjęciach to co jest między Wami. Co prawda istnieje możliwość wykonania krótkiego pleneru w dniu ślubu, ale z doświadczenia wiem, że później często czujecie niedosyt. W końcu z taką starannością wybieraliście swoje kreacje na ten jeden jedyny dzień, że chcecie pokazać je w całej krasie, a kilkanaście minut niestety na to nie pozwala. Wcale mnie to nie dziwi i właśnie temu między innymi służy sesja ślubna. Ponadto jest ona pięknym dopełnieniem Waszej historii w albumie. Jest to też czas wypełniony ogromną dawką miłości, przytulania, trzymania się za ręce i wszelkich innych czułości.

Reportaż ślubny

2500 zł - 3000 zł

W dniu ślubu towarzyszę Wam od przygotowań aż do oczepin, co pozwala mi na wykonanie spójnego i wypełnionego wyjątkowymi kadrami reportażu. Czasami pytacie, czy jest sens fotografować przygotowania i zawsze odpowiadam tak samo. Moim zdaniem tak. Przygotowania to najbardziej emocjonalna część reportażu ślubnego. Jesteście wtedy otoczeni przez wąskie grono najbliższych osób, przy których nie musicie trzymać fasonu i powstrzymywać się od zabawnych komentarzy, śmiechu i wzruszeń. Możecie być w 100 % naturalni, a nie ma piękniejszej bazy dla zdjęć niż naturalność. Wtedy też następują dwa wyjątkowo ważne momenty czyli błogosławieństwo i tzw. "first look" - moment, kiedy pierwszy raz widzicie się ze swoją drugą połówką. To naprawdę magiczne chwile i warto je uwiecznić.

Sesja narzeczeńska

500 zł - 600 zł

Zawsze zachęcam moje pary do wykonania sesji narzeczeńskiej z kilku powodów. Po pierwsze sesja narzeczeńska pozwala Wam oswoić się z obiektywem i czuć się przed nim całkiem komfortowo.
Po drugie jest to świetna okazja do poznania się bliżej. Im lepiej Was znam, tym mocniej odczuwam wszystko co dzieje się na Waszym ślubie, a to wpływa na bardziej emocjonalne ujęcia, trochę jakbym fotografowała dobrych przyjaciół. Trudno nie wspomnieć o tym, że to po prostu fajnie spędzony czas, a dla Was możliwość poprzytulania się, porozmawiania, pośmiania się, a często na krótko przed weselem brakuje na to czasu. Ponadto istnieje wiele sposobów na wykorzystanie zdjęć z takiej sesji:
- możecie użyć ich w projekcie zaproszeń ślubnych,
- mogą stanowić prezent na podziękowania dla rodziców (foto obraz, zdjęcie oprawione w ramę, pokaz slajdów, personalizowana kartka);
- mogą zostać użyte do pokazu slajdów podczas wesela
- mogą służyć za dekorację na sali weselnej (tablica ze zdjęciami, księga gości, pamiątkowe albumy).
Jednak przede wszystkim są piękną pamiątką dla Was samych z okresu narzeczeństwa i ten powód chyba nie ma sobie równych.

Fotobudka

250 zł - 500 zł

W tym szczególnym dniu istnieje możliwość wypożyczenia Polaroida Fujifilm Instax Wide, który uświetni zabawę weselników jak i Waszą księgę gości.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

BOSO PHOTO

Gliwice

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Jacek Krzyżowski - Fotograf
Jacek Krzyżowski - Fotograf Tychy
(44)
Zobacz profil
naokostudio
naokostudio Opole
(11)
Zobacz profil
Black Wolf Studio
Black Wolf Studio Zakopane
(7)
Zobacz profil
Daniel Sułek Fotografia
Daniel Sułek Fotografia Bochnia
(6)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: