Monika Cyran Fotografia

Monika Cyran

Monika Cyran Fotografia

Kraków

(5)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Moją największą pasją jest fotografia ślubna i narzeczeńska dlatego też dokładam wszelkich starań, aby Wasze zdjęcia były wyjątkowe. Na sesję ślubną chętnie wyszukam Wam bardzo wyjątkowe miejsce, które zachwyci nie tylko Was ale całą Waszą rodzinę. Zdjęcia, które otrzymacie będą jasne, w naturalnych kolorach. Będzie na nich zapisana Wasza historia ślubna wraz z emocjami, które będą towarzyszyć Wam tego wspaniałego dnia.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 4000 zł

SPRZĘT

Canon

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021

Oferta - Monika Cyran

Pakiet: Reportaż + Plener

2500 zł - 4000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 4000 zł

Sesja narzeczeńska
Przygotowania
Ślub
Wesele
Sesja ślubna tego samego dnia lub innego dnia

Plener ślubny

650 zł - 1200 zł

Wycena sesji ślubnej jest indywidualna. Zależy gdzie chcielibyście wykonać swoje zdjęcia ślubne :)

Reportaż ślubny

2500 zł - 4000 zł

Posiadam 3 pakiety. Zapraszam do kontaktu.

Sesja narzeczeńska

350 zł - 750 zł

Sesja narzeczeńska może odbyć się w plenerze ale również w studiu.
Zdjęcia otrzymujecie w formie elektronicznej i papierowej.

Opinie - Monika Cyran

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

K

Krzysztof

Gorąco polecam Monikę! Pierwszy raz mieliśmy z nią styczność jak i z aparatem fotograficznym na sesji narzeczeńskiej. Nie powiem, ale trochę się krępowaliśmy, jednak dzięki pełnemu profesjonalizmowi Moniki zdjęcia wyszły ekstra. Sama zaproponowała miejsce na sesje, mówiła co mamy robić, jak stać, jak się ruszać. Nie powiem, ale dla nas to było bardzo wygodne i bardzo pomocne, gdzie sami nie wiedzielibyśmy co mamy ze sobą zrobić. Jeśli chodzi o reportaż ślubny to co mogę powiedzieć.. BAJKA! Zdjęcia wyszły przepiękne. Były osobno robione także zdjęcia gości i zdjęcia grupowe z para młodą, gdzie nikt nie mógł się czuć przez fotografa pominięty i każdy z gości ma pamiątkę. Fajną opcją jest również to że każdy z gości dostał link do wybranych zdjęć, z którego mógł pobrać sobie zdjęcia z wesela, także z żona nie musieliśmy ich nikomu zgrywać czy przesyłać. Miejsce na sesje ślubną także wybrała Monika za co jesteśmy wdzięczni,bo jako fotograf zna takie perełki, gdzie zdjęcia wychodzą magiczne jak z bajki. Pani fotograf jest pełna energii i zaangażowania, widać że fotografia to nie tyle jej praca, a pasją dzięki czemu współpraca z nią to czysta przyjemność. Na gotowe, obrobione i przygotowane zdjęcia, nie czekaliśmy dłużej niż 4 dni, a z sesji narzeczeńskiej dostaliśmy gotowca tego samego dnia. Gorąco polecam :)

6 miesięcy temu

A

Alicja

Monika wykonywała zdjęcia na moim Ślubie i jestem bardzo zadowolona,że wybralam właśnie tą pania fotograf. Zdjęcia z mszy świętej oraz sesja plenerowa - piękne !!! Monika ma wyczucie artystyczne oraz mnóstwo pomysłów na zdjęcia. To bardzo sympatyczna, otwarta osoba co też pomagalo podczas wesela w kontaktach z naszymi gośćmi,dzięki temu mamy dużo ladnych zdjęć na pamiątkę. Reportaż ślubny, sesja plenerowa oraz obróbka - rewelacja ! Raz jeszcze polecam.

6 miesięcy temu

AM

Anna M

Świetna robota! Nie sądziłam że Monice uda się zrobić tyle pięknych zdjęć podczas naszego ślubu i sesji ślubnej. Należę do osób niefotogenicznych i wszystkie moje zdjęcia lądują głęboko w szafie – te ogląda się z przyjemnością! Dzięki podpowiedziom Moniki podczas sesji wyszło tyyyle pięknych ujęć. Dziękujemy!

6 miesięcy temu

EK

Ewelina K

Pani Monika może wydawać się cichą i skromną osobą na początek, jednakże po bliższym spotkaniu widać już na odległość dryg i zamiłowanie do fotografowania. Nie było problemu z komunikacją, wyborem miejsc na sesje ślubne i narzeczeńskie a także już z samą realizacją zlecenia w dniu wesela. Zdjęcia uchwycone oddają idealnie klimat zorganizowanej imprezy weselnej, a także poprzedzającej jej ceremonii ślubnej. Dobry fotograf potrafi uchwycić wszystko co najważniejsze jednym zdjęciem i to tak iż nawet nikt go nie zauważy. Taka właśnie jest Pani Monika. Artystka w swoim żywiole i jeśli się zastanawiacie to już nie ma potrzeby – Pani Monika spełni z nadwyżką wasze oczekiwania. Sesja narzeczeńska i poślubna udowodniły mi że nawet mogę być fotogeniczny. W przepięknych plenerach i kadrach zachwycających powagą zdjęcia wyszły idealnie ale i także jednocześnie przedstawiają radość z okazji święta jakie obchodziliśmy i będziemy jeszcze je obchodzić wielokrotnie wracając pamięcią właśnie dzięki zdjęciom. Zdecydowanie Polecamy i pozdrawiamy!

7 miesięcy temu

B

Bartek

Na Monikę trafiliśmy podczas oglądania jej zdjęć na jednym z portali ślubnych. Bardzo spodobały nam się zdjęcia, które wykonała na dotychczasowych ślubach, były na nich uchwycone najpiękniejsze momenty podczas uroczystości ślubnych, wesel i przyjęć a także sesji plenerowych. Dlatego zdecydowaliśmy, że będzie fotografem również na naszym przyjęciu ślubnym. Dzień uroczystości ślubnej i przyjęcia był przepiękny, a dzięki wykonanym przez Monikę zdjęciach możemy cały czas wracać do tego dnia i przywoływać wspomnienia. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami z tego dnia, 🙂 uchwyciła nasze spojrzenia, gesty, najpiękniejsze momenty, ale także ważne i zabawne chwile z rodziną i przyjaciółmi. Zdjęcia są w pięknych kolorach, wykonane profesjonalnie, a przede wszystkim widać, że wykonuje je z pasją :)Sesja ślubna również wyszła świetnie. Ze względu na pogodę musieliśmy ją kilka razy przesuwać, ale gdy udało się ją wykonać, wyszła po prostu cudownie 🙂 Zdjęcia są jak z bajki 🙂 Bardzo polecamy.

7 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Ponad 10 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta zawiera zdjęcia z przygotowań, uroczystości ślubnej i przyjęcia do 2h.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Zawsze jak pytam Pary Młode dlaczego właśnie mnie wybrali na swojego fotografa ślubnego, to odpowiadają, że tworze kolorowe i magiczne zdjęcia. Myślę, że mój styl jest naturalny a zarazem pełen kolorów. Ślub to jedno z najszczęśliwszych wydarzeń w Waszym życiu dlatego chcę aby Wasze zdjęcia tętniły kolorami i były "wesołe". Nie używam przyciemniających filtrów.

Kontakt - Monika Cyran

Monika Cyran Fotografia

facebook website youtube

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: