Mymoments- Film i Fotografia

Aleksandra Bąbka

Mymoments- Film i Fotografia

Unii Europejskiej 7, Konin

(11)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Realizujemy filmy ślubne, fotografie ślubną i plenerową.Pracujemy na terenie całej Polski i za granicą. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie. Zapraszamy do kontaktu:-)
https://mymoments.com.pl/
tel. 695526321

SPRZĘT

Nikon

Sony

Oferta - Mymoments- Film i Fotografia

Reportaż Ślubny

Oferta fotograficzna
– przygotowania
– błogosławieństwo
– ceremonia
– przyjęcie weselne do oczepin włącznie (do godziny 1.00 w nocy)

Para Młoda otrzymuje zdjęcia na płycie lub pendrive ,wszystkie po autorskiej edycji w wysokiej rozdzielczości bez znaków wodnych.
W ofercie posiadamy również albumy tradycyjne i fotoksiążki. Albumy są projektowane indywidualnie pod wymagania klienta.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Film ślubny i zdjęcia z powietrza w jakości FULL HD lub 4K .
-ujęcia z powietrza podczas ślubu
- ujęcia z sesji plenerowej
- zdjęcia grupowe lub zdjęcia plenerowe

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

W ofercie posiadamy podziękowania dla rodziców w formie krótkiego teledysku (3-8 min.)
Podziękowania realizujemy według pomysłu pary młodej lub naszego scenariusza, dobranego indywidualnie.

Film ślubny

W naszej ofercie znajdziecie krótkie teledyski, reportaże trzydziestominutowe i te trwające dziewięćdziesiąt minut. Do każdego filmu ślubnego podchodzimy indywidualnie. Podczas montażu uzgadniamy z Parą Młodą, czego od nas oczekują. Każda Para ma również szansę podczas montażu na dostęp do swojego filmu ślubnego przez internet i może przedstawić swoje uwagi. Dzięki temu mamy gwarancję w pełni zadowolonego klienta

Oferta filmowa zawierać może:

Film FULL HD lub 4K
– przygotowania
– błogosławieństwo
– ceremonia
– przyjęcie weselne do oczepin włącznie (do godziny 1.00 w nocy)
– plus plener innego dnia- charakter i miejsce sesji plenerowej dobieramy indywidualnie do każdej pary młodej
- teledysk z podsumowania całego reportażu i pleneru
-plener zagraniczny-dochodzą koszty związane z podróżą: dojazd, nocleg, wyżywienie na miejscu

Pakiet: Reportaż + Plener

Oferta fotograficzna zawiera:
– przygotowania
– błogosławieństwo
– ceremonia
– przyjęcie weselne do oczepin włącznie (do godziny 1.00 w nocy)
– plener innego dnia- charakter i miejsce sesji plenerowej dobieramy indywidualnie do każdej pary młodej.
przykład tutaj https://mymoments.com.pl/albums/sesje-plenerowe/

-plener zagraniczny-dochodzą koszty związane z podróżą: dojazd, nocleg, wyżywienie na miejscu.
Para Młoda otrzymuje zdjęcia na płycie lub pendrive ,wszystkie po autorskiej edycji w wysokiej rozdzielczości bez znaków wodnych.
W ofercie posiadamy również albumy tradycyjne i fotoksiążki. Albumy są projektowane indywidualnie pod wymagania klienta.

Plener ślubny

Plener ślubny w Polsce lub plener zagraniczny.
Miejsce zdjęć plenerowych dobieramy indywidualnie do każdej Pary Młodej.
W plenerze zawsze pracujemy minimum w dwie osoby. Na plenerze nie mamy ograniczonego czasu pracy. Pracujemy tak długo, aż jesteśmy zadowoleni z efektu. Bardzo ważnym elementem wyróżniającym nas jest praca przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. Aby idealnie doświetlić plan zdjęciowy korzystamy z lamp Profoto, które gwarantują idealne efekty kreowania światłem.

Sesja narzeczeńska

Zazwyczaj sesje narzeczeńskie zamawia się z całym pakietem usług fotograficznych. To idealny moment, kiedy możemy poznać swojego fotografa i sprawdzić się przed obiektywem :-)
Sesja narzeczeńska będzie swego rodzaju rozgrzewką przed ślubną sesją fotograficzną.
Poza genialną pamiątką uwieczniającą chwile przed ślubem można wykorzystać ją na wiele sposobów np.
-jako modna forma „save the date”
– do zaproszeń
– jako podziękowanie dla gości albo rodziców (w formie np. wydruków wielkoformatowych lub albumu)
– jako dekorację sali/miejsca wesela
– w pokazie slajdów na ślubie

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Opinie - Mymoments- Film i Fotografia

5

11 opinii

Dodaj opinię

ML

Monika L

MyMoments upamiętnili parę lat temu naszą studniówkę i to wtedy oglądając płytę stwierdziłam, że kiedyś uwiecznią nasze wesele i tak też się stało. Wtedy jeszcze się nie znaliśmy. Ciągle śledziłam Ich profil, oglądałam teledyski i zdjęcia. Za każdym razem, kiedy dodali coś nowego, nie mogłam wyjść z podziwu. Uparłam się na Nich do tego stopnia, że przełożyłam ślub z powodu braku wolnych terminów. Nie chciałam nikogo innego, wiedziałam, że są najlepsi. I nie żałuję. ☺️ Tak samo 9 lat temu, kiedy byłam pierwszy raz na wydmach, powiedziałam do mojego chłopaka (teraz jest moim mężem), że będziemy mieli tutaj sesje ślubną, bo zakochałam się w tym miejscu. I również tak się stało. Powiedzieliśmy Oli i Jarkowi, że marzy Nam się sesja na wydmach i oczywiście spełnili Nasze marzenie. Pogoda nie dopisała i było zimno, ale atmosfera była gorąca. Nigdy nie zapomnę tej sesji :) I to co wyczarowali PETARDA! MyMoments to ekipa do zadań specjalnych, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Są naprawdę mistrzami w tym co robią. Wkładają całe serce w swoją pracę i dbają o każdy szczegół! Sposób montażu jest profesjonalny, nowoczesny i urzekający. Cieszymy się, że Nasz ślub i wesele zostały uwiecznione w tak doskonałej formie i będziemy mogli wracać do tych pięknych chwil, do końca naszych dni. Zarówno film jak i fotografia jest na najwyższym poziomie, wszystko tworzone jest pasją. Polecamy z całego serducha wszystkim niezdecydowanym.? Osobiście uwielbiamy Olę i Jarka i mamy super kontakt, ale tutaj oceniamy Ich ciężką pracę i zaangażowanie. Kto Ich pozna przekona się, że są; wspaniali, zabawni, szczerzy,pomocni, otwarci i zawsze można na Nich liczyć! DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ PAMIĄTKĘ !!!❤️

4 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Monika M

Zarówno ze zdjęć jak i z filmu jesteśmy bardzo zadowoleni. Dużym plusem jest fakt, że film czy fotoksięgę mogliśmy edytować według własnych upodobań. Czyli pomimo obrobionego materiału mogliśmy nanosić na wszystko poprawki, tak aby spełniało to nasze oczekiwania w 100%. W umowie minimalna ilość obrobionych zdjęć to 400, a my dostaliśmy ich aż 743! Jest w czym wybierać. O Oli i Jarku można na pewno powiedzieć jedno - są profesjonalistami - czuje się to nie tylko oglądając ich zdjęcia czy filmy, ale również pracując z nimi. Mnie bardzo podobało się to, że podczas zdjęć od razu wydawali komunikaty w stylu: "Monika popraw welon" "Tomek przekrzywiła Ci się muszka", bo jak dla mnie nie ma nic gorszego, niż piękne zdjęcia, na których drażni mnie detal. Przypilnowali, aby w trakcie wesela zrobić zdjęcie grupowe, ale również pojedyncze zdjęcia z gośćmi, które będą stanowiły wspaniałą pamiątkę po latach. Nie pominęli ozdób w domu, w kościele i na sali. Polecam! :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

KP

Klaudia P

❤Oleńko i Jareczku jesteście wspaniali❤ Dziękujemy Wam, że byliście w tym dniu z nami❤ ❤Z całego serca dziękujemy i krótki wierszyk napiszemy❤ ❤Nie da się opisać słowami❤ jak jesteśmy Wam wdzięczni kochani❤ ❤Za poświęcony czas ❤profesjonalne zaangażowanie ❤ jest wszystko na najwyższym poziomie przez Was doszlifowane❤ ❤ Film i fotografia jest tak dopracowana❤ że przeszło nasze najśmielsze oczekiwania❤ ❤Dzięki temu , że Was poznaliśmy❤ otrzymaliśmy pamiątkę o jakiej nawet nie marzyliśmy❤ ❤ Z taką pasją swą pracę tworzycie❤ że wszystko wychodzi Wam znakomicie❤ ❤Dzięki Waszej pasji i miłości ❤ tworzycie magię...która sprawia ogrom radości❤ ❤Wasz duet jest niezastąpiony❤ tylko Jareczku ...częściej słuchaj swej żony❤ ❤ Swoje obiektywy potraficie zaczarować ❤ i jednocześnie żywe emocje i wzruszenie zachować❤ ❤Życzymy Wam sukcesów i wsparcia wzajemnego ❤ ❤Kamerzysty i fotografa? ...❤ nie znamy lepszego❤ ❤ Mimo że obiektywów nie macie ze złota❤ to, to co robicie to ŚWIETNA ROBOTA!!!❤ ????Jarek i Ola? to para do tego stworzona???

5 lat temu

Źródło: Facebook

JK

Jacek K

Chcieliśmy z Partnerką mieć wyjątkowe wesele, wyjątkową atmosferę, wyjątkowe zdjęcia i wyjątkowy film. Tak po "naszemu". Mymoments wspisują się w to idealnie. Jeżeli cenicie sobie profesjonalizm, to nie znajdziecie lepszych artystów fotografii i wideo. Zdjęcia i film może zrobić każdy, ale zatrzymać i uchwycić pięknie historię, już nie. Dzięki Jarku i Olu. Pozdrawiamy z Czempinia ?

5 lat temu

Źródło: Facebook

KT

Krzysztof T

profesional mistrz brawo

5 lat temu

Źródło: Facebook

JB

Judyta B

Współpraca na najwyzszym poziomie. Z niczego potrafią zrobic cos wspaniałego. Tysiac pomysłów na minutę, idealnie się uzupełniają. Para w pracy I para w życiu, idealne połączenie dwóch charakterów. Cudowni ludzie na co dzień

5 lat temu

Źródło: Facebook

KK

Kamila K

Bardzo polecamy!!!:) Świetna współpraca, pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, przemiła atmosfera. Dziękujemy ogromnie za przepiękny film i fantastyczne zdjęcia. Wszystko wyszło rewelacyjnie! Jesteście wyjątkowi! Pozdrawiamy:)

6 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Nasza przygoda z filmem i fotografią zaczęła się 15 lat temu:-)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W naszej ofercie znajdziecie film ślubny i fotografię ślubną.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Realizowane przez nas filmy ślubne i fotografie tworzymy w wysokiej jakości oraz według naszego stylu montażowego. Wystarczy zerknąć tutaj https://mymoments.com.pl/

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

.

Kontakt - Mymoments- Film i Fotografia

Mymoments- Film i Fotografia

website facebook Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6681703420

Unii Europejskiej 7 Konin

56 km od Kalisza

26 km od Koła

73 km od Ostrowa Wielkopolskiego

92 km od Poznania

67 km od Środy Wielkopolskiej

30 km od Turek

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: