Mymoments

Aleksandra Bąbka

Mymoments

Unii Europejskiej 7, Konin

(11)
Pokaż telefon

Realizujemy filmy ślubne, fotografie ślubną i plenerową.Pracujemy na terenie całej Polski i za granicą. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie. Zapraszamy do kontaktu:-)
https://mymoments.com.pl/
tel. 695526321

3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Sony

Oferta

Reportaż Ślubny

Oferta fotograficzna
– przygotowania
– błogosławieństwo
– ceremonia
– przyjęcie weselne do oczepin włącznie (do godziny 1.00 w nocy)

Para Młoda otrzymuje zdjęcia na płycie lub pendrive ,wszystkie po autorskiej edycji w wysokiej rozdzielczości bez znaków wodnych.
W ofercie posiadamy również albumy tradycyjne i fotoksiążki. Albumy są projektowane indywidualnie pod wymagania klienta.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Film ślubny i zdjęcia z powietrza w jakości FULL HD lub 4K .
-ujęcia z powietrza podczas ślubu
- ujęcia z sesji plenerowej
- zdjęcia grupowe lub zdjęcia plenerowe

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

W ofercie posiadamy podziękowania dla rodziców w formie krótkiego teledysku (3-8 min.)
Podziękowania realizujemy według pomysłu pary młodej lub naszego scenariusza, dobranego indywidualnie.

Film ślubny

W naszej ofercie znajdziecie krótkie teledyski, reportaże trzydziestominutowe i te trwające dziewięćdziesiąt minut. Do każdego filmu ślubnego podchodzimy indywidualnie. Podczas montażu uzgadniamy z Parą Młodą, czego od nas oczekują. Każda Para ma również szansę podczas montażu na dostęp do swojego filmu ślubnego przez internet i może przedstawić swoje uwagi. Dzięki temu mamy gwarancję w pełni zadowolonego klienta

Oferta filmowa zawierać może:

Film FULL HD lub 4K
– przygotowania
– błogosławieństwo
– ceremonia
– przyjęcie weselne do oczepin włącznie (do godziny 1.00 w nocy)
– plus plener innego dnia- charakter i miejsce sesji plenerowej dobieramy indywidualnie do każdej pary młodej
- teledysk z podsumowania całego reportażu i pleneru
-plener zagraniczny-dochodzą koszty związane z podróżą: dojazd, nocleg, wyżywienie na miejscu

Pakiet: Reportaż + Plener

Oferta fotograficzna zawiera:
– przygotowania
– błogosławieństwo
– ceremonia
– przyjęcie weselne do oczepin włącznie (do godziny 1.00 w nocy)
– plener innego dnia- charakter i miejsce sesji plenerowej dobieramy indywidualnie do każdej pary młodej.
przykład tutaj https://mymoments.com.pl/albums/sesje-plenerowe/

-plener zagraniczny-dochodzą koszty związane z podróżą: dojazd, nocleg, wyżywienie na miejscu.
Para Młoda otrzymuje zdjęcia na płycie lub pendrive ,wszystkie po autorskiej edycji w wysokiej rozdzielczości bez znaków wodnych.
W ofercie posiadamy również albumy tradycyjne i fotoksiążki. Albumy są projektowane indywidualnie pod wymagania klienta.

Plener ślubny

Plener ślubny w Polsce lub plener zagraniczny.
Miejsce zdjęć plenerowych dobieramy indywidualnie do każdej Pary Młodej.
W plenerze zawsze pracujemy minimum w dwie osoby. Na plenerze nie mamy ograniczonego czasu pracy. Pracujemy tak długo, aż jesteśmy zadowoleni z efektu. Bardzo ważnym elementem wyróżniającym nas jest praca przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. Aby idealnie doświetlić plan zdjęciowy korzystamy z lamp Profoto, które gwarantują idealne efekty kreowania światłem.

Sesja narzeczeńska

Zazwyczaj sesje narzeczeńskie zamawia się z całym pakietem usług fotograficznych. To idealny moment, kiedy możemy poznać swojego fotografa i sprawdzić się przed obiektywem :-)
Sesja narzeczeńska będzie swego rodzaju rozgrzewką przed ślubną sesją fotograficzną.
Poza genialną pamiątką uwieczniającą chwile przed ślubem można wykorzystać ją na wiele sposobów np.
-jako modna forma „save the date”
– do zaproszeń
– jako podziękowanie dla gości albo rodziców (w formie np. wydruków wielkoformatowych lub albumu)
– jako dekorację sali/miejsca wesela
– w pokazie slajdów na ślubie

Opinie

5

11 opinii

Dodaj opinię

ML

Monika L

MyMoments upamiętnili parę lat temu naszą studniówkę i to wtedy oglądając płytę stwierdziłam, że kiedyś uwiecznią nasze wesele i tak też się stało. Wtedy jeszcze się nie znaliśmy. Ciągle śledziłam Ich profil, oglądałam teledyski i zdjęcia. Za każdym razem, kiedy dodali coś nowego, nie mogłam wyjść z podziwu. Uparłam się na Nich do tego stopnia, że przełożyłam ślub z powodu braku wolnych terminów. Nie chciałam nikogo innego, wiedziałam, że są najlepsi. I nie żałuję. ☺️ Tak samo 9 lat temu, kiedy byłam pierwszy raz na wydmach, powiedziałam do mojego chłopaka (teraz jest moim mężem), że będziemy mieli tutaj sesje ślubną, bo zakochałam się w tym miejscu. I również tak się stało. Powiedzieliśmy Oli i Jarkowi, że marzy Nam się sesja na wydmach i oczywiście spełnili Nasze marzenie. Pogoda nie dopisała i było zimno, ale atmosfera była gorąca. Nigdy nie zapomnę tej sesji :) I to co wyczarowali PETARDA! MyMoments to ekipa do zadań specjalnych, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Są naprawdę mistrzami w tym co robią. Wkładają całe serce w swoją pracę i dbają o każdy szczegół! Sposób montażu jest profesjonalny, nowoczesny i urzekający. Cieszymy się, że Nasz ślub i wesele zostały uwiecznione w tak doskonałej formie i będziemy mogli wracać do tych pięknych chwil, do końca naszych dni. Zarówno film jak i fotografia jest na najwyższym poziomie, wszystko tworzone jest pasją. Polecamy z całego serducha wszystkim niezdecydowanym.? Osobiście uwielbiamy Olę i Jarka i mamy super kontakt, ale tutaj oceniamy Ich ciężką pracę i zaangażowanie. Kto Ich pozna przekona się, że są; wspaniali, zabawni, szczerzy,pomocni, otwarci i zawsze można na Nich liczyć! DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ PAMIĄTKĘ !!!❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

MM

Monika M

Zarówno ze zdjęć jak i z filmu jesteśmy bardzo zadowoleni. Dużym plusem jest fakt, że film czy fotoksięgę mogliśmy edytować według własnych upodobań. Czyli pomimo obrobionego materiału mogliśmy nanosić na wszystko poprawki, tak aby spełniało to nasze oczekiwania w 100%. W umowie minimalna ilość obrobionych zdjęć to 400, a my dostaliśmy ich aż 743! Jest w czym wybierać. O Oli i Jarku można na pewno powiedzieć jedno - są profesjonalistami - czuje się to nie tylko oglądając ich zdjęcia czy filmy, ale również pracując z nimi. Mnie bardzo podobało się to, że podczas zdjęć od razu wydawali komunikaty w stylu: "Monika popraw welon" "Tomek przekrzywiła Ci się muszka", bo jak dla mnie nie ma nic gorszego, niż piękne zdjęcia, na których drażni mnie detal. Przypilnowali, aby w trakcie wesela zrobić zdjęcie grupowe, ale również pojedyncze zdjęcia z gośćmi, które będą stanowiły wspaniałą pamiątkę po latach. Nie pominęli ozdób w domu, w kościele i na sali. Polecam! :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

KP

Klaudia P

❤Oleńko i Jareczku jesteście wspaniali❤ Dziękujemy Wam, że byliście w tym dniu z nami❤ ❤Z całego serca dziękujemy i krótki wierszyk napiszemy❤ ❤Nie da się opisać słowami❤ jak jesteśmy Wam wdzięczni kochani❤ ❤Za poświęcony czas ❤profesjonalne zaangażowanie ❤ jest wszystko na najwyższym poziomie przez Was doszlifowane❤ ❤ Film i fotografia jest tak dopracowana❤ że przeszło nasze najśmielsze oczekiwania❤ ❤Dzięki temu , że Was poznaliśmy❤ otrzymaliśmy pamiątkę o jakiej nawet nie marzyliśmy❤ ❤ Z taką pasją swą pracę tworzycie❤ że wszystko wychodzi Wam znakomicie❤ ❤Dzięki Waszej pasji i miłości ❤ tworzycie magię...która sprawia ogrom radości❤ ❤Wasz duet jest niezastąpiony❤ tylko Jareczku ...częściej słuchaj swej żony❤ ❤ Swoje obiektywy potraficie zaczarować ❤ i jednocześnie żywe emocje i wzruszenie zachować❤ ❤Życzymy Wam sukcesów i wsparcia wzajemnego ❤ ❤Kamerzysty i fotografa? ...❤ nie znamy lepszego❤ ❤ Mimo że obiektywów nie macie ze złota❤ to, to co robicie to ŚWIETNA ROBOTA!!!❤ ????Jarek i Ola? to para do tego stworzona???

2 lata temu

Źródło: Facebook

JK

Jacek K

Chcieliśmy z Partnerką mieć wyjątkowe wesele, wyjątkową atmosferę, wyjątkowe zdjęcia i wyjątkowy film. Tak po "naszemu". Mymoments wspisują się w to idealnie. Jeżeli cenicie sobie profesjonalizm, to nie znajdziecie lepszych artystów fotografii i wideo. Zdjęcia i film może zrobić każdy, ale zatrzymać i uchwycić pięknie historię, już nie. Dzięki Jarku i Olu. Pozdrawiamy z Czempinia ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

KT

Krzysztof T

profesional mistrz brawo

2 lata temu

Źródło: Facebook

JB

Judyta B

Współpraca na najwyzszym poziomie. Z niczego potrafią zrobic cos wspaniałego. Tysiac pomysłów na minutę, idealnie się uzupełniają. Para w pracy I para w życiu, idealne połączenie dwóch charakterów. Cudowni ludzie na co dzień�

3 lata temu

Źródło: Facebook

KK

Kamila K

Bardzo polecamy!!!:) Świetna współpraca, pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, przemiła atmosfera. Dziękujemy ogromnie za przepiękny film i fantastyczne zdjęcia. Wszystko wyszło rewelacyjnie! Jesteście wyjątkowi! Pozdrawiamy:)

3 lata temu

Źródło: Facebook

MJ

Marta J

Wspaniałe Mymoments, jesteście Najlepsi! Nie da się wyrazić słowami jak bardzo jesteśmy zadowoleni z materiału ślubnego. Rodzina i znajomi zachwyceni filmem :) Mymoments to firma z ogromną odpowiedzialnością za swoją pracę :) A przede wszystkim jesteście mega otwarci, wyluzowani i nie da się przy was stresować :) Kochani jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY ♥ :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

ML

Marlena L

Najlepsza �

3 lata temu

Źródło: Facebook

PZ

Paulina Z

Na wstępie chcielibyśmy pozdrowić serdecznie Olę i Jarka oraz podziękować im za ich profesjonalną pracę. Ponadto wszystkim, którzy poszukują lub są jeszcze niezdecydowani na współpracę z tą parą pragniemy trochę przybliżyć Nasze odczucia ze spotkania z Nimi. Poznaliśmy się na Targach Ślubnych w Poznaniu, na które wybraliśmy się z myślą, że nie wyjdziemy z nich bez podpisanej umowy foto/video. Z bardzo licznych stanowisk z prezentacjami fotografii i filmów ślubnych, to właśnie prezentacja Oli i Jarka zrobiła na Nas największe wrażenie. Współpraca podczas przygotowań, wesela i sesji plenerowej były czystą przyjemnością. Ola i Jarek jako fotografowie mają mnóstwo ciekawych pomysłów. Gdy pracują potrafią być bardzo aktywni, kreatywni a zarazem niezauważalni. Kilka razy na weselu zastanawialiśmy się czy zdążali uwiecznić tą czy inną chwilę. Okazało się, że uwiecznili znacznie więcej niż my sami widzieliśmy :) Efekty pracy Oli i Jarka przeszły Nasze najśmielsze oczekiwania. Nasz Wielki Dzień został przepięknie uwieczniony na fotografiach. Ze zdjęć emanuje mnóstwo uczuć i pozytywnej energii. Materiał z sesji plenerowej idealnie oddaje Naszą naturę. Rodzina i znajomi również nie kryją zachwytu nad fotoreportażem. Zdjęcia można oglądać bez końca, a przeglądanie ich poprawia humor i wywołuje szeroki uśmiech. Do tego nie było dla nich żadnym problemem, aby pojechać z Nami na sesję ślubną do Pragi. Oprócz wykonania wysokiej jakość zdjęć Ola i Jarek zrealizowali dla Nas film weselny. Cały film został zaprojektowany indywidualnie. Ola i Jarek to profesjonaliści, którzy mają wiele pomysłów i propozycji, a także bardzo elastycznie, czujnie słuchają i wcielają w życie uwagi klientów. Film weselny oglądaliśmy już kilkanaście razy i ciągle mamy mało. Nasz teledysk ślubny jest kapitalną esencją wszystkiego tego co działo się na weselu jak i za jego kulisami. Ola i Jarek to świetni ludzie oraz profesjonaliści w pracy zatem nie pozostaje Nam nic innego jak serdecznie podziękować oraz z czystym sumieniem rekomendować i polecać usługi Oli i Jarka. Dziękujemy!

3 lata temu

Źródło: Facebook

LC

Luiza C

Polecam, pełen profesjonalizm!!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Poznawanie nowych ludzi, miejsc i satysfakcję z zadowolonego klienta :-)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od pasji do fotografii :-)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Nasza przygoda z filmem i fotografią zaczęła się 15 lat temu:-)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Kochamy naszą pracę i wielką radość sprawia nam posiadanie najwyższej klasy sprzętu. Poza doświadczeniem w naszej branży, które jest fundamentalne, równie ważny jest sprzęt. Pozwala nam pracować w ekstremalnych warunkach, a reportaż często właśnie taki jest. Naszą ofertę kierujemy do świadomego i wymagającego klienta, dlatego do pracy używamy Nikon D5, Aparat SONY Alpha 7 III.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moment po przysiędze małżeńskiej i założeniu obrączek. Kiedy widać szczęście na twarzach Pary Młodej i jednocześnie ulgę :-)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

To indywidualna sprawa, zależna od zlecenia.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej ofercie znajdziecie film ślubny i fotografię ślubną.

Jaki jest Twój styl?

Realizowane przez nas filmy ślubne i fotografie tworzymy w wysokiej jakości oraz według naszego stylu montażowego. Wystarczy zerknąć tutaj https://mymoments.com.pl/

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Biorą ślub :-)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest wyjątkowy dla nas :-)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Jest ich dużo, ciężko wymienić. Z wieloma do dziś utrzymujemy kontakt :-)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Naszą ofertę kierujemy do świadomego i wymagającego klienta, dlatego w każdy reportaż wkładamy mnóstwo zaangażowania.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Powrót z wydm w Łebie melexem. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :-) Poza tym mamy dużo takich historii.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytania o cenę :-) Odpowiedź brzmi : cenę kształtuje doświadczenie w branży ślubnej

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

To ciężka i wymagająca praca.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Doświadczenie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Doświadczenie i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

https://mymoments.com.pl/

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

W plenerze zawsze pracujemy minimum w dwie osoby. Na plenerze nie mamy ograniczonego czasu pracy. Pracujemy tak długo, aż jesteśmy zadowoleni z efektu. Bardzo ważnym elementem wyróżniającym nas jest praca przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. Aby idealnie doświetlić plan zdjęciowy korzystamy z lamp Profoto, które gwarantują idealne efekty kreowania światłem. Wiele fantastycznych zdjęć, którymi możemy się cieszyć, nigdy by nie powstało, gdyby zabrakło mocy błysku. Zwykłe lampy systemowe, jakich używa większość fotografów, nie mają szans w starciu z mocnym światłem słonecznym, ponieważ siła ich błysku jest o 20 razy niższa.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zdjęcie z sesji plenerowej w Łebie z Moniką i Krystianem a dokładnie backstage :-)))

Kontakt

Mymoments

website facebook vimeo instagram

Unii Europejskiej 7 Konin

56 km od Kalisza

42 km od Kłodawa

26 km od Koła

92 km od Poznania

15 km od Ślesin

30 km od Turek

Polecani przez tego fotografa ślubnego

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: