Piotr Tomaszewski

Piotr Tomaszewski

Piotr Tomaszewski

Barlickiego 14, Kutno

(15)

O nas

Portfolio i kontakt na stronach:
*** TomaszewskiPiotr.pl *** oraz ***facebook.com/wytwornia.wspomnien.tomaszewski.piotr***

Fotografią ślubną zajmuję się od 2009 roku. Pracowałem dla ponad 200 klientów indywidualnych oraz firm niezwiązanych z branżą ślubną takich jak m.in. Volvo, Renault, LaPlaya, Moss Decor Kraków, Sedasystem, Tower Group Communications, HTDevelopers. Pomimo ciągłego zdobywania doświadczenia w różnych dziedzinach fotografii, najlepiej czuję się w fotografii ślubnej.

W trakcie ślubu oraz wesela staram się nikomu nie przeszkadzać aby nie zakłócać przebiegu tego dnia. Nie oddaje konkretnej ilości zdjęć, zamiast tego oddaję tyle ile uda się wybrać z całego surowego materiału. Zdarzały się zlecenia kiedy klienci otrzymali ok 2000 zdjęć.

Zdjęcia oddaję na drewnianym pendrivie w drewnianej szkatułce w rustykalnym stylu. Dodatkowo przygotowuję drewniane fotoksiążki oraz upominki dla rodziców (pendrive, album lub płyty DVD w rustykalnej oprawie).

PRZEDZIAŁ CENOWY

1200 zł - 3400 zł

SPRZĘT

Nikon

Oferta - Piotr Tomaszewski

Sesja narzeczeńska

350 zł - 700 zł

Plener ślubny

350 zł - 900 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1200 zł - 3400 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

1200 zł - 3400 zł

Reportaż ślubny

1200 zł - 3400 zł

Opinie - Piotr Tomaszewski

5

15 opinii

Dodaj opinię

AK

Aneta K

Z całego serca polecam wszystkim tak wspaniałych ludzi, którymi są Natalka i Piotrek ;) Ciężko przed ślubem sprecyzować swoje wymagania dotyczące zdjęć ślubnych ale oni potrafią czytać w myślach i dosłownie spełniają marzenia! :) Przewspaniała atmosfera na sesjach, uchwycone wszystkie ważne chwile, świetnie obrobione zdjęcia i oddane w szybkim czasie. Myślę że spotkamy się jeszcze nie raz <3

3 lata temu

Źródło: Facebook

AM

Agata M

Piotruś i Natalka to duet idealny a współpraca z nimi to czysta przyjemność. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy a otrzymane zdjęcia są niesamowite. Ogrom pracy włożony w przygotowanie i obróbkę zdjęć. Od samego początku aż do samego końca nie czuliśmy żadnego skrępowania. Wspaniali ludzie, którzy kochają to co robią. Stanęliście na wysokości zadania a musimy przyznać, że na pewno nie było Wam łatwo. Zadbaliście o każdy szczegół i zamknęliście miliony wspomnień w pięknym, małym, drewnianym pudełeczku. Jesteście wielcy ! Od tego momentu stajecie się częścią rodziny, bo już zawsze będziecie brać udział w najważniejszych wydarzeniach z Naszego życia ! ❤️ Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy !!!! ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

JK

Joanna K

Nie liczy się tylko samo wykonywanie perfekcyjnie zdjęć ale samo podejście do swojej pracy... Perfekcjonizm i najwyższa jakość pod każdym wzgledem☺️... Zawsze i wszędzie Tomaszewski towarzyszyć na imprezach rodzinnych mi będzie (mam nadzieję) ?✌️??♥️

3 lata temu

Źródło: Facebook

WM

Wioleta M

Wasze poczucie humoru i doświadczenie sprawia że jesteście najlepszym duetem od zdjęć! Umiecie tak cudownie uchwycić najpiękniejsze chwile! Współpraca z Wami to czysta przyjemność. Dziękujemy za cudowną pamiątkę! ❤️❤️❤️

3 lata temu

Źródło: Facebook

EJ

Ewelina J

Piotr to cudowny człowiek ? pełen profesjonalizm mega podejście do klienta . Zdjęcia mega ❤? Jesteśmy mega zadowoleni z usług z Piotra polecamy w 100 % ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

EG

Edyta G

Pełen profesjonalizm, miła obsługa, niezapomniane ujęcia, polecam wszystkim ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

SS

Sylwia S

Piotr spełnił nasze oczekiwania w 100%. Zdjęcia są piękne i przede wszystkim wzruszające. Wydane na gustownym pendrivie tworzą wspaniałą pamiątkę. Doceniamy również punktualność i świetny kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie wszystkim polecamy! :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pierwszy ślub miałem 25 grudnia 2009 roku. Pamiętam to doskonale. Ciemno, zimno, padał śnieg, byłem bardzo zestresowany.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zawsze prezentujemy pełną ofertę, natomiast możemy ją dowolnie zmienić wg potrzeb oraz życzeń klientów.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Reporterski, bez wątpienia. Nigdy nie przerywam gościom zabawy, nigdy nie zabieram głosu (za wyjątkiem zdjęć grupowych). Zawsze "jestem jedynie tłem" danego wydarzenia starając się nie ingerować w jego przebieg.

Kontakt - Piotr Tomaszewski

Piotr Tomaszewski

Barlickiego 14 99-300 Kutno

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: