Paweł Garbulski fotografia

Paweł Garbulski fotografia

O nas

Cześć, nazywam się PAWEŁ GARBULSKI i cieszę się, że trafiliście na moją stronę. Pochodzę z Łomży gdzie głównie fotografuję śluby, lecz nie ograniczam się tylko do danego miasta czy województwa. Fotografuję wszędzie tam gdzie potrzebujecie fotografa.

Śluby fotografuję już od jakiegoś czasu, zdążyłem przez ten czas poznać sporo wspaniałych ludzi dla których uwieczniałem ich najważniejsze dni w życiu oraz branżę fotograficzną - a na pewno jej sporą część. Więc jeśli potrzebujecie pomocy w doborze kamerzysty, zespołu, fotobudki itp. czy też sali weselnej piszcie śmiało (czasem śmieję się z Krystianem że moglibyśmy założyć agencję ślubną pomagającą w planowaniu ślubów :P ).

Wszystkie zlecenia wykonuję osobiście, nie wysyłam pracowników - dlatego możecie mieć pewność, że usługi zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie. Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć, dział: Historie ślubne , bloga oraz social media.

Prywatnie Jestem mężem Pauliny i już tatą małej Zuzi. Nie lubię marnować czasu przed komputerem więc w sezonie sporo przed nim siedzę i obrabiam Wasze zdjęcia abyście mogli je szybko dostać. W wolnym czasie wyskakuję na rower bądź w niedzielę jadę autem terenowym potaplać się w błocie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2400 zł - 4000 zł

Oferta - Paweł Garbulski fotografia

Pakiet: Reportaż + Plener

3600 zł - 4400 zł

http://garbulski.pl/slub/

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4000 zł - 4400 zł

http://garbulski.pl/slub/

Plener ślubny

1000 zł - 1000 zł

http://garbulski.pl/slub/

Reportaż ślubny

2800 zł - 2800 zł

http://garbulski.pl/slub/

Sesja narzeczeńska

500 zł - 500 zł

http://garbulski.pl/slub/

Opinie - Paweł Garbulski fotografia

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Paweł Garbulski fotografia

Paweł Garbulski fotografia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Łomża

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: