RAVAMI RAFAŁ CZYŻ

Rafał Czyż

RAVAMI RAFAŁ CZYŻ

Platynowa 27, Bydgoszcz

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Moje zainteresowanie fotografią stały się na tyle silne, iż postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym świadcząc dla Państwa usługi w dziedzinie fotografii i wideofilmowania za rozsądną cenę nie obniżając przy tym jakości usług.

Posiadam sprzęt fotograficzny z najwyższej półki Canona i nie zawaham się go prawidłowo użyć. Wiem co należy zrobić w ważnych, szybkich, kluczowych czy ciemnych pomieszczeniach tak, aby uzyskać maksymalnie najlepszy efekt na zdjęciach. Kilkanaście lat doświadczenia owocuje, a poczucie ducha i radości z wykonywanej pracy nie gaśnie.

Na koniec uwielbiam uśmiechy i radość na twarzy Par Młodych oglądających efekt finalny. W tym momencie - dusza si raduje. ;)

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 4500 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - RAVAMI RAFAŁ CZYŻ

Film ślubny

1000 zł - 2500 zł

Fotobudka

1200 zł - 1700 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

1000 zł - 3000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1000 zł - 3000 zł

Plener ślubny

500 zł - 700 zł

Reportaż ślubny

1000 zł - 1500 zł

Sesja narzeczeńska

500 zł - 700 zł

Fotobudka

120 zł - 1700 zł

Fotobudka 360 stopni

Reportaż Ślubny

1000 zł - 3000 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1000 zł - 3000 zł

Opinie - RAVAMI RAFAŁ CZYŻ

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję już ponad 12 lat. Przez ten czas uwieczniłem na kadrach ponad 100 Par Młodych. Cały czas doświadczenie owocuje i utrzymuje jakość na najwyższym poziomie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zdecydowanie różnorodność jeśli chodzi o formę i wykonanie. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a cena za usługę nie powinna przybijać. Na końcu jak Para Młoda otrzymuje album lub fotoksiążkę z super zdjęciami - jest to jak zebranie wisienki z tortu czy postawienie kropki czy wykrzyknika na końcu sformułowania w stylu: Jest Super!

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każde Wesele jest inne i nigdy nie ma rutyny. Człowiek zawsze wie czego może się spodziewać i na to się przygotowuje. Największym wyzwaniem jednak mogę określić, jak Para Młoda zrobiła "fake-przysięgę" przed wujkiem (przed imprezą weselną), gdyż Ślub Cywilny miał już miejsce w inny dzień. Wyzwanie to był CZAS - całość trwała 1 minutę i 40 sekund. Zdążyłem zrobić najważniejsze zdjęcia.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak długo trzeba czekać na zdjęcia po Weselu? Odpowiadam: w tydzień gotowych jest 1300-2000 zdjęć ... i nigdy się nie mylę ;)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Standardem określam full pakiet jeśli chodzi o usługę oraz album klasyczny lub fotoksiążkę obitą w ekoskórze (oba w rozmiarze 30x30cm). Można redukować cenę poprzez rezygnacją z przygotowań czy pleneru ślubnego czy także z samego albumu. Zawsze w tym momencie powtarzam - zdjęcia w wersji elektronicznej są jedynie półproduktem, a produktem finalnym jest papier. On oddaje to co najlepsze.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

jak najszybciej

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Nie biegnę w jakimś modnym kierunku. Jestem reportażystą i interesuje mnie chwila zastana ... najbardziej naturalna jak tylko to możliwe.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Sesję Plenerową wykonują zawsze w osobnym dniu po weselu. Podjeżdżam po Parę Młodą i wygodną limuzyną jeździmy w dowolne wcześniej ustalone miejsca. Po drodze zawsze znajduje się jakieś miejsce "ekstra". Jeśli pojawia się pomysł wykonania sesji ślubnej w dniu wesela - zawsze odradzam. To nie jest ten moment na tego typu zabawę w tym dniu.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Jeśli jest taka potrzeba Pary Młodej - to tak. Sesja narzeczeńska nie jest elementem jaki się praktykuje. Z Wesela i sesji plenerowej powstaje grubo ponad 1000 fajnych zdjęć. Już w tym momencie jest problem wybrać jedyne 100 sztuk do albumu. Dodatkowa sesja potęguje ten problem. Miałem Pary, które robiły osobne albumy z Wesela jedynie, a potem wywołując sobie osobno jeszcze plener. Oczywiście jeśli ma być sesja narzeczeńska = to będzie.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

W x7 dni roboczych maksymalnie - wszystkie zdęcia z Wesela i sesji plenerowej są obrobione i dostępne dla Pary Młodej w indywidualnej galerii internetowej. Z tych zdjęć Młodzi wybierają sztuki do albumów lub fotoksiążek. Po wyborze - albumy czy fotoksiążki są dostępne w kolejnym tygodniu.

Kontakt - RAVAMI RAFAŁ CZYŻ

RAVAMI RAFAŁ CZYŻ

facebook website youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5562394030

Platynowa 27 85-445 Bydgoszcz

43 km od Torunia

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: