avatar

Robert Worwa

Robert Worwa Fotografia

Podhalańska 2, 20, Nowy Targ

O nas

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 2600 zł

Oferta - Robert Worwa Fotografia

Sesja narzeczeńska

350 zł

Otrzymacie około 40 zdjęć na pendrive w eleganckim pudełku, prezentacje multimedialną z podkładem muzycznym. Zdjęcia, które dostaniecie jak i również krótką prezentację multimedialną z podkładem muzycznym, możecie z powodzeniem wykorzystać później w trakcie swojej uroczystości.Albo w formie prezentacji dla gości weselnych albo jako podziękowania dla rodziców. Możliwość wykonania albumów ze zdjęciami i fotoksiążki. Sesja razem z pakietem Standard Plus oczywiście taniej.

Reportaż ślubny

2000 zł

Oferuję Państwu usługi w zakresie fotografii ślubnej, okolicznościowej.

Pracuję na terenie całego Podhala i nie tylko…dojadę wszędzie tam, gdzie podobają się moje zdjęcia i wszędzie tam gdzie jest zainteresowanie moją ofertą.

Wykonuję cały reportaż z dnia ślubu począwszy od przygotowań Pary Młodej, błogosławieństwo rodziców, uroczystości w kościele po przyjęcie weselne do godziny 1.00, a także krótki plener w dniu uroczystości.

Plener ślubny

450 zł

Plener w Tatrach 600 zł. W pakiecie z fotografią ślubną 500 zł.
Para Młoda otrzymuje około 50 zdjęć na pendrive w eleganckim pudełku, prezentację multimedialną z podkładem muzycznym. Możliwość wykonania albumów ze zdjęciami i fotoksiążki. Sesja razem z pakietem Standard Plus oczywiście taniej.

Pakiet: Reportaż + Plener

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Fotobudka

450 zł

NOWOŚĆ! FOTOKĄCIK
Alternatywa fotobudki. W tym roku w mojej ofercie zadebiutuje fotografia typu fotobudka, nazywam ją właśnie Fotokącik. A więc, będą rekwizyty, będzie mini studio ( oświetlenie , tło ) z tą różnicą, że zdjęcia będę wykonywał sam a nie maszyna. I będzie oczywiście masa dobrej zabawy! A o to właśnie chodzi. Gorąco polecam tę formę, bo sprawi ona, że Wasze wesele stanie się bardziej oryginalne, przez co i Wasi goście będą bardziej zadowoleni!

Opinie - Robert Worwa Fotografia

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Robert Worwa Fotografia

Robert Worwa Fotografia

Podhalańska 2, 20 34-400 Nowy Targ

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: