• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(66)
Zobacz profil
Fotografia ślubna Wrocław
(9)
Zobacz profil
Pinki fotobus
Pinki fotobus Kraków
(7)
Zobacz profil
Picsane Love
Picsane Love Warszawa
Zobacz profil
Oko Na Sznurku

Monika

Oko Na Sznurku

Nadodrze, Wrocław

Mam na imię Monika, mieszkam we Wrocławiu, a fotografuję na terenie całego świata:) Robię zdjęcia takie, jakie sama chciałabym mieć zrobione i jaki mi samej się podobają. Jeśli używam narzędzi do obróbki zdjęć, to tylko po to żeby podkreślić ich piękno... Posiadam stosowne uprawnienia do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych. Zapraszam do kontaktu - wspólnie wyczarujemy ofertę odpowiednią dla Was :)

Oferta

Sesja narzeczeńska

300 zł - 500 zł

Podana cena jest ceną minimalną za wybraną opcję i może zmienić się w zależności od zakresu mojej pracy - skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy opcję odpowiednią dla Was :)
Sesja narzeczeńska może być zamówiona poza pakietem jako osobne zlecenie. Bardzo polecam tę sesję z uwagi na to, że takie zdjęcia można wykorzystać np. do zaproszeń, podziękowań lub mogą posłużyć jako wzór do portretu, którym obdarujecie Rodziców podczas przyjęcia weselnego. Zapraszam!

Reportaż ślubny

500 zł - 1700 zł

W zależności od tego jak rozbudowaną opcję wybierzecie ceny wahają się pomiędzy 500-2800zł. Z uwagi na to proszę o kontakt - szybciej wybierzemy coś najbardziej odpowiedniego dla Was.

Plener ślubny

300 zł - 500 zł

Podana cena jest ceną minimalną za wybraną opcję i może zmienić się w zależności od zakresu mojej pracy - skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy opcję odpowiednią dla Was :)

Pakiet: Reportaż + Plener

800 zł - 2200 zł

Podana cena jest ceną minimalną za wybraną opcję i może zmienić się w zależności od zakresu mojej pracy - skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy opcję odpowiednią dla Was :)

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1300 zł - 2500 zł

Ceny różnią się w zależności od wybranego pakietu i zakresu mojej pracy. Jestem przekonana, że wspólnie ustalimy coś odpowiedniego dla Was - proszę o kontakt żeby omówić szczegóły.

Fotobudka

Współpracuję ze świetnymi ludźmi, pełnymi pasji i humoru, profesjonalnie prowadzącymi usługi fotobudki, które śmiało mogę polecić. Szczegóły omówimy podczas spotkania!:)

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Różnorodność i możliwość podróżowania - obie te rzeczy kocham! i dzięki nim mój świat staje się piękniejszy! :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zdjęcia wykonuję od wczesnych lat młodości, a w robieniu zdjęć ludziom zakochanym jest najwięcej magii :) Jednak to mój mąż, w dorosłym już życiu, namówił mnie żebym zajęła się tym zawodowo i postanowiłam zrobić pierwszy krok, a że jestem osobą, która uwielbia przygody, stawiam te kroki dalej, wcale nie czekając na kres drogi, którą przemierzam :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Obecnie pracuję na sprzęcie firmy Nikon i Tamron, jednak pierwsze cyfrowe kroki stawiałam z firmą Canon.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każdy moment, w którym widzę błysk w oczach zakochanych i szczęście na twarzach przybyłych gości.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Dajcie mi chwilę żebym mogła wybrać zdjęcia najpiękniejsze z najlepszych:) Zawsze dokładam wszelkich starań, by nie trwało to dłużej niż cykl faz księżyca:)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta, to sesja zdjęciowa, która może mieć dowolny zakres:) Najpopularniejszym pakietem jest ten, obejmujący: zdjęcia z przygotowań, zdjęcia z uroczystości zaślubin w USC lub Kościele, zdjęcia z przyjęcia weselnego ( w tym przywitanie gości i życzenia) do oczepin włącznie, mini sesja w dniu ślubu i sesja plenerowa w dniu innym niż dzień ślubu - w pakiecie otrzymujecie fotoalbum szyto-klejony w wersji ekskluzywnej oraz zdjęcia na pendrive zamkniętym w uroczym pudełeczku z grawerem. Dodatkowo dokupić możecie sesję z wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, sesję narzeczeńską (zdjęcia możecie użyć np. do wykonania zaproszeń, tzw. "zdjęcia z datą" - "save the date") i wiele innych :) Pamiętajmy, że pakiety możemy dowolnie modyfikować więc zapraszam do zadawania pytań lub na spotkanie ze mną, a wszystko szczegółowo wyjaśnię.

Jaki jest Twój styl?

Wesoły i kolorowy - jak ja:) Zasadę mam prostą: robię zdjęcia dokładnie takie, jakie sama chciałabym mieć zrobione i jakie mi samej się podobają. Nie jestem grafikiem więc nie ingeruję w zdjęcia za pomocą programów do ich obróbki, natomiast jeśli już używam narzędzi pomocniczych, to tylko po to, by podkreślić naturalne piękno zdjęcia.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wszyscy są zaczarowani:)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Taki, podczas którego żadna uczestnicząca w nim osoba nie musiałaby martwić się problemami dnia codziennego.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda jedna - wszyscy jesteście wyjątkowi.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi, którzy darzą mnie zaufaniem i są pewni, że chcę dla nich wszystkiego, co najlepsze:)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedyś poproszona zostałam o sfotografowanie samej uroczystości zaślubin w USC, bez przygotowań, bez dodatkowych sesji... jednak postanowiłam zrobić Państwu Młodym prezent i sfotografowałam również życzenia, składane im przez gości. Wszyscy byli zachwyceni i bez dłuższego namysłu zostałam zaproszona również na Ich wesele:)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytanie od Panny Młodej: "Czy możesz zrobić takie zdjęcia żeby mnie nie było za bardzo widać?" - oczywiście, że NIE mogę, bo jesteś dzisiaj Gościem Honorowym na Własnej Imprezie.... a do tego takim ślicznym ! :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

...że najlepsze zdjęcia to te, wykonane z sercem pełnym miłości i pasji.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

To czy podobają się nam jego prace oraz to, czy odpowiada nam jako człowiek.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Bardzo lubię ludzi oraz jestem bezpośrednia i myślę, że dzięki temu nie ma między nami niedomówień. Podczas pracy staję się obserwatorem, nie biorę czynnego udziału w uroczystości czy przyjęciu oraz nie piję alkoholu.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeśli szukają osoby odpowiedzialnej i takiej, która nie wprawi gości w zły nastrój, to myślę, że właśnie taką znalazły:)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jest inna od innych :)

Kontakt

Oko Na Sznurku

website

nadodrze Wrocław

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Fotografia. Artur Ciachowski
Fotografia. Artur Ciachowski Wrocław
(15)
Zobacz profil
KRUG PHOTOGRAPHY
KRUG PHOTOGRAPHY Poznań
(18)
Zobacz profil
Konrad Kowalczyk
Konrad Kowalczyk Wrocław
Zobacz profil
Justyna Kłonowska - Fotografia
Justyna Kłonowska - Fotografia Wrocław
(9)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: