LOVE&LIGHT Martyna Kuhn / Fotografia
LOVE&LIGHT Martyna Kuhn / Fotografia Kraków
(20)
Zobacz profil
Fotografia i Filmowanie  Zbigniew Babut
Fotografia i Filmowanie Zbigniew Babut Kraśnik
Zobacz profil
Fotografia Łukasz Gryko
Fotografia Łukasz Gryko Poznań
Zobacz profil
Jacek Krzyżowski - Fotograf
Jacek Krzyżowski - Fotograf Tychy
(44)
Zobacz profil
Oko Na Sznurku

Monika

Oko Na Sznurku

Nadodrze, Wrocław

Mam na imię Monika, mieszkam we Wrocławiu, a fotografuję na terenie całego świata:) Robię zdjęcia takie, jakie sama chciałabym mieć zrobione i jaki mi samej się podobają. Jeśli używam narzędzi do obróbki zdjęć, to tylko po to żeby podkreślić ich piękno... Posiadam stosowne uprawnienia do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych. Zapraszam do kontaktu - wspólnie wyczarujemy ofertę odpowiednią dla Was :)

Oferta

Sesja narzeczeńska

300 zł - 500 zł

Podana cena jest ceną minimalną za wybraną opcję i może zmienić się w zależności od zakresu mojej pracy - skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy opcję odpowiednią dla Was :)
Sesja narzeczeńska może być zamówiona poza pakietem jako osobne zlecenie. Bardzo polecam tę sesję z uwagi na to, że takie zdjęcia można wykorzystać np. do zaproszeń, podziękowań lub mogą posłużyć jako wzór do portretu, którym obdarujecie Rodziców podczas przyjęcia weselnego. Zapraszam!

Reportaż ślubny

500 zł - 1700 zł

W zależności od tego jak rozbudowaną opcję wybierzecie ceny wahają się pomiędzy 500-2800zł. Z uwagi na to proszę o kontakt - szybciej wybierzemy coś najbardziej odpowiedniego dla Was.

Plener ślubny

300 zł - 500 zł

Podana cena jest ceną minimalną za wybraną opcję i może zmienić się w zależności od zakresu mojej pracy - skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy opcję odpowiednią dla Was :)

Pakiet: Reportaż + Plener

800 zł - 2200 zł

Podana cena jest ceną minimalną za wybraną opcję i może zmienić się w zależności od zakresu mojej pracy - skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy opcję odpowiednią dla Was :)

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1300 zł - 2500 zł

Ceny różnią się w zależności od wybranego pakietu i zakresu mojej pracy. Jestem przekonana, że wspólnie ustalimy coś odpowiedniego dla Was - proszę o kontakt żeby omówić szczegóły.

Fotobudka

Współpracuję ze świetnymi ludźmi, pełnymi pasji i humoru, profesjonalnie prowadzącymi usługi fotobudki, które śmiało mogę polecić. Szczegóły omówimy podczas spotkania!:)

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Różnorodność i możliwość podróżowania - obie te rzeczy kocham! i dzięki nim mój świat staje się piękniejszy! :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zdjęcia wykonuję od wczesnych lat młodości, a w robieniu zdjęć ludziom zakochanym jest najwięcej magii :) Jednak to mój mąż, w dorosłym już życiu, namówił mnie żebym zajęła się tym zawodowo i postanowiłam zrobić pierwszy krok, a że jestem osobą, która uwielbia przygody, stawiam te kroki dalej, wcale nie czekając na kres drogi, którą przemierzam :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Obecnie pracuję na sprzęcie firmy Nikon i Tamron, jednak pierwsze cyfrowe kroki stawiałam z firmą Canon.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każdy moment, w którym widzę błysk w oczach zakochanych i szczęście na twarzach przybyłych gości.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Dajcie mi chwilę żebym mogła wybrać zdjęcia najpiękniejsze z najlepszych:) Zawsze dokładam wszelkich starań, by nie trwało to dłużej niż cykl faz księżyca:)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta, to sesja zdjęciowa, która może mieć dowolny zakres:) Najpopularniejszym pakietem jest ten, obejmujący: zdjęcia z przygotowań, zdjęcia z uroczystości zaślubin w USC lub Kościele, zdjęcia z przyjęcia weselnego ( w tym przywitanie gości i życzenia) do oczepin włącznie, mini sesja w dniu ślubu i sesja plenerowa w dniu innym niż dzień ślubu - w pakiecie otrzymujecie fotoalbum szyto-klejony w wersji ekskluzywnej oraz zdjęcia na pendrive zamkniętym w uroczym pudełeczku z grawerem. Dodatkowo dokupić możecie sesję z wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, sesję narzeczeńską (zdjęcia możecie użyć np. do wykonania zaproszeń, tzw. "zdjęcia z datą" - "save the date") i wiele innych :) Pamiętajmy, że pakiety możemy dowolnie modyfikować więc zapraszam do zadawania pytań lub na spotkanie ze mną, a wszystko szczegółowo wyjaśnię.

Jaki jest Twój styl?

Wesoły i kolorowy - jak ja:) Zasadę mam prostą: robię zdjęcia dokładnie takie, jakie sama chciałabym mieć zrobione i jakie mi samej się podobają. Nie jestem grafikiem więc nie ingeruję w zdjęcia za pomocą programów do ich obróbki, natomiast jeśli już używam narzędzi pomocniczych, to tylko po to, by podkreślić naturalne piękno zdjęcia.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wszyscy są zaczarowani:)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Taki, podczas którego żadna uczestnicząca w nim osoba nie musiałaby martwić się problemami dnia codziennego.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda jedna - wszyscy jesteście wyjątkowi.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi, którzy darzą mnie zaufaniem i są pewni, że chcę dla nich wszystkiego, co najlepsze:)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedyś poproszona zostałam o sfotografowanie samej uroczystości zaślubin w USC, bez przygotowań, bez dodatkowych sesji... jednak postanowiłam zrobić Państwu Młodym prezent i sfotografowałam również życzenia, składane im przez gości. Wszyscy byli zachwyceni i bez dłuższego namysłu zostałam zaproszona również na Ich wesele:)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytanie od Panny Młodej: "Czy możesz zrobić takie zdjęcia żeby mnie nie było za bardzo widać?" - oczywiście, że NIE mogę, bo jesteś dzisiaj Gościem Honorowym na Własnej Imprezie.... a do tego takim ślicznym ! :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

...że najlepsze zdjęcia to te, wykonane z sercem pełnym miłości i pasji.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

To czy podobają się nam jego prace oraz to, czy odpowiada nam jako człowiek.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Bardzo lubię ludzi oraz jestem bezpośrednia i myślę, że dzięki temu nie ma między nami niedomówień. Podczas pracy staję się obserwatorem, nie biorę czynnego udziału w uroczystości czy przyjęciu oraz nie piję alkoholu.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeśli szukają osoby odpowiedzialnej i takiej, która nie wprawi gości w zły nastrój, to myślę, że właśnie taką znalazły:)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jest inna od innych :)

Kontakt

Oko Na Sznurku

nadodrze Wrocław

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Szklane Oko
Szklane Oko Wrocław
(4)
Zobacz profil
KRUG PHOTOGRAPHY
KRUG PHOTOGRAPHY Poznań
(39)
Zobacz profil
love PHOTO
love PHOTO Wrocław
(10)
Zobacz profil
Justyna Kłonowska - Fotografia
Justyna Kłonowska - Fotografia Wrocław
(9)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: