Oko Na Sznurku
Oko Na Sznurku
Oko Na Sznurku

Monika

Oko Na Sznurku
Nadodrze, Wrocław
Informacje
Lokalizacja
Wrocław, Dolnośląskie
Mam na imię Monika, mieszkam we Wrocławiu, a fotografuję na terenie całego świata:) Robię zdjęcia takie, jakie sama chciałabym mieć zrobione i jaki mi samej się podobają. Jeśli używam narzędzi do obróbki zdjęć, to tylko po to żeby podkreślić ich piękno... Posiadam stosowne uprawnienia do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych. Zapraszam do kontaktu - wspólnie wyczarujemy ofertę odpowiednią dla Was :)
Oferta
Sesja narzeczeńska
300 zł
Podana cena jest ceną minimalną za wybraną opcję i może zmienić się w zależności od zakresu mojej pracy - skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy opcję odpowiednią dla Was :)
Sesja narzeczeńska może być zamówiona poza pakietem jako osobne zlecenie. Bardzo polecam tę sesję z uwagi na to, że takie zdjęcia można wykorzystać np. do zaproszeń, podziękowań lub mogą posłużyć jako wzór do portretu, którym obdarujecie Rodziców podczas przyjęcia weselnego. Zapraszam!
Reportaż ślubny
500 zł - 2650 zł
W zależności od tego jak rozbudowaną opcję wybierzecie ceny wahają się pomiędzy 500-2650zł. Z uwagi na to proszę o kontakt - szybciej wybierzemy coś najbardziej odpowiedniego dla Was.
Plener ślubny
500 zł
Podana cena jest ceną minimalną za wybraną opcję i może zmienić się w zależności od zakresu mojej pracy - skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy opcję odpowiednią dla Was :)
Pakiet: Reportaż + Plener
800 zł
Podana cena jest ceną minimalną za wybraną opcję i może zmienić się w zależności od zakresu mojej pracy - skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy opcję odpowiednią dla Was :)
Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
1200 zł
Ceny różnią się w zależności od wybranego pakietu i zakresu mojej pracy. Jestem przekonana, że wspólnie ustalimy coś odpowiedniego dla Was - proszę o kontakt żeby omówić szczegóły.
Fotobudka
Współpracuję ze świetnymi ludźmi, pełnymi pasji i humoru, profesjonalnie prowadzącymi usługi fotobudki, które śmiało mogę polecić. Szczegóły omówimy podczas spotkania!:)
Opinie
Oko Na Sznurku nie ma jeszcze opinii
Pytania i odpowiedzi
Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Różnorodność i możliwość podróżowania - obie te rzeczy kocham! i dzięki nim mój świat staje się piękniejszy! :)
Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?
Zdjęcia wykonuję od wczesnych lat młodości, a w robieniu zdjęć ludziom zakochanym jest najwięcej magii :) Jednak to mój mąż, w dorosłym już życiu, namówił mnie żebym zajęła się tym zawodowo i postanowiłam zrobić pierwszy krok, a że jestem osobą, która uwielbia przygody, stawiam te kroki dalej, wcale nie czekając na kres drogi, którą przemierzam :)
Na jakim sprzęcie pracujesz?
Obecnie pracuję na sprzęcie firmy Nikon i Tamron, jednak pierwsze cyfrowe kroki stawiałam z firmą Canon.
Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?
Każdy moment, w którym widzę błysk w oczach zakochanych i szczęście na twarzach przybyłych gości.
Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?
Dajcie mi chwilę żebym mogła wybrać zdjęcia najpiękniejsze z najlepszych:) Zawsze dokładam wszelkich starań, by nie trwało to dłużej niż cykl faz księżyca:)
Co zawiera Twoja podstawowa oferta?
Podstawowa oferta, to sesja zdjęciowa, która może mieć dowolny zakres:) Najpopularniejszym pakietem jest ten, obejmujący: zdjęcia z przygotowań, zdjęcia z uroczystości zaślubin w USC lub Kościele, zdjęcia z przyjęcia weselnego ( w tym przywitanie gości i życzenia) do oczepin włącznie, mini sesja w dniu ślubu i sesja plenerowa w dniu innym niż dzień ślubu - w pakiecie otrzymujecie fotoalbum szyto-klejony w wersji ekskluzywnej oraz zdjęcia na pendrive zamkniętym w uroczym pudełeczku z grawerem. Dodatkowo dokupić możecie sesję z wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, sesję narzeczeńską (zdjęcia możecie użyć np. do wykonania zaproszeń, tzw. "zdjęcia z datą" - "save the date") i wiele innych :) Pamiętajmy, że pakiety możemy dowolnie modyfikować więc zapraszam do zadawania pytań lub na spotkanie ze mną, a wszystko szczegółowo wyjaśnię.
Jaki jest Twój styl?
Wesoły i kolorowy - jak ja:) Zasadę mam prostą: robię zdjęcia dokładnie takie, jakie sama chciałabym mieć zrobione i jakie mi samej się podobają. Nie jestem grafikiem więc nie ingeruję w zdjęcia za pomocą programów do ich obróbki, natomiast jeśli już używam narzędzi pomocniczych, to tylko po to, by podkreślić naturalne piękno zdjęcia.
Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?
Wszyscy są zaczarowani:)
Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?
Taki, podczas którego żadna uczestnicząca w nim osoba nie musiałaby martwić się problemami dnia codziennego.
Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?
Każda jedna - wszyscy jesteście wyjątkowi.
Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?
Z takimi, którzy darzą mnie zaufaniem i są pewni, że chcę dla nich wszystkiego, co najlepsze:)
Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?
Kiedyś poproszona zostałam o sfotografowanie samej uroczystości zaślubin w USC, bez przygotowań, bez dodatkowych sesji... jednak postanowiłam zrobić Państwu Młodym prezent i sfotografowałam również życzenia, składane im przez gości. Wszyscy byli zachwyceni i bez dłuższego namysłu zostałam zaproszona również na Ich wesele:)
Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?
Pytanie od Panny Młodej: "Czy możesz zrobić takie zdjęcia żeby mnie nie było za bardzo widać?" - oczywiście, że NIE mogę, bo jesteś dzisiaj Gościem Honorowym na Własnej Imprezie.... a do tego takim ślicznym ! :)
Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?
...że najlepsze zdjęcia to te, wykonane z sercem pełnym miłości i pasji.
Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?
To czy podobają się nam jego prace oraz to, czy odpowiada nam jako człowiek.
Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?
Bardzo lubię ludzi oraz jestem bezpośrednia i myślę, że dzięki temu nie ma między nami niedomówień. Podczas pracy staję się obserwatorem, nie biorę czynnego udziału w uroczystości czy przyjęciu oraz nie piję alkoholu.
Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?
Jeśli szukają osoby odpowiedzialnej i takiej, która nie wprawi gości w zły nastrój, to myślę, że właśnie taką znalazły:)
Czym wyróżnia się Twoja oferta?
Jest inna od innych :)
Wolne terminy

Sprawdź czy termin którego szukasz jest dostępny w kalendarzu

Kontakt
Oko Na Sznurku

nadodrze Wrocław