Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje weselne / Wysokie kompozycje kwiatowe – wyjątkowa dekoracja
Dekoracje weselne

Wysokie kompozycje kwiatowe – wyjątkowa dekoracja

2 kwietnia 2019 —
Wysokie kompozycje kwiatowe - zdjęcie 4

Dekoracje sali weselnej są niezwykle istotnym elementem każdego przyjęcia. Trudno wyobrazić sobie dzień ślubu bez świeżych, pachnących kwiatów, których nie może zabraknąć ani w kościele ani we wnętrzu sali. Chcecie zachwycić wszystkich gości? Zależy Wam, aby kompozycje kwiatowe były przez wszystkich zapamiętane? Wysokie kompozycje kwiatowe to hit ostatnich sezonów! Tej wyjątkowej dekoracji weselnej nie może zabraknąć także i na Waszym przyjęciu!

ZAMÓW DEKORACJE NA TWOJE WESELE!

Dekoracja stołu

Bez względu na to, jakie trendy panują w danym sezonie ślubnym, świeżych kwiatów nie może zabraknąć w tym wyjątkowym dniu. Planując dekorację stołów weselnych, w pierwszej kolejności zastanawiacie się nad bukietami, które będą ich główną ozdobą. Niskie, niezwykle delikatne i skromne bukiety idealnie sprawdzą się w małych przestrzeniach. Wysokie kompozycje kwiatowe pasują do dużych, przestronnych sal. Możecie je również wykorzystać do udekorowania dużych przestrzeni w namiocie lub w przypadku przyjęcia na świeżym powietrzu.

Wysokie kompozycje kwiatowe - zdjęcie 1

Zobacz także: Tablice kredowe w roli dekoracji weselnych

Wysokie kompozycje kwiatowe

Marzycie o majestatycznie pięknych dekoracjach stołu weselnego? W takim przypadku idealnie sprawdzą się wysokie kandelabry, na szczycie których pojawią się wręcz ogromne kompozycje kwiatowe. Te na przezroczystych, delikatnych nóżkach sprawdzą się na przyjęciu weselnym w stylu glamour. Natomiast stabilne, mosiężne kandelabry wykorzystajcie jeśli organizujecie jesienne wesele. Kompozycje kwiatowe powinny być przygotowane w taki sposób, ani nie utrudniały gościom rozmów. Wysokie kandelabry to strzał w dziesiątkę! Ich piękno podkreśli blask świec, który nada uroczystości romantycznego i wyjątkowego charakteru.

Wysokie kompozycje kwiatowe - zdjęcie 2

Jakie kwiaty?

Zastanawiacie się jakie kwiaty wykorzystać do przygotowania tak dużych bukietów? Piwonie, róże, hortensje.. Nie bójcie się także dużej ilości zieleni i suszonych traw, które w tym przypadku sprawdzą się idealnie. Kwiaty, których użyjecie do przygotowania dekoracji powinny być duże i pokaźne, tak aby ich piękno nie zostało przytłoczone. Kwiaty to dla Was za mało? Wykorzystajcie drzewa, które stają się coraz popularniejsze w dekoracji sali weselnej.

Wysokie kompozycje kwiatowe - zdjęcie 3

ZAMÓW DEKORACJE NA TWOJE WESELE!

Zobacz także: Pomysł na ścianę za stołem nowożeńców

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.