Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Motyw przewodni / Zimowe wesele i piękne dekoracje – Patio Zajazd
Motyw przewodni

Zimowe wesele i piękne dekoracje – Patio Zajazd

11 grudnia 2018 —
zimowe wesele - zdjęcie 1

Chociaż to okres wiosenno-letni jest bez wątpienia najpopularniejszym czasem na organizacje ślubu i wesela, to zimowe uroczystości cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Par Młodych. Zimowe wesele ma kilka bardzo istotnych autów. Przede wszystkim Para Młoda może wybierać wśród większej ilości usługodawców — zimowe terminy nie są tak oblegane, jak te w miesiącach od maja do września, a co za tym idzie, nawet rozchwytywani usługodawcy mogą mieć wolne terminy. To również duża oszczędność — organizując wesele poza sezonem możemy skorzystać z wielu zniżek i rabatów. Zimowe wesele to także idealna okazja na piękne świąteczne dekoracje, które dodadzą uroku i będą świetnym motywem przewodnim całego wesela.

SPRAWDŹ WOLNE TERMINY W PATIO ZAJAZD

Gdzie zorganizować zimowe wesele?

Oczywiście możecie je zorganizować w każdym lokalu, który Wam się spodoba i spełni Wasze oczekiwania. Dziś jednak prezentujemy Wam wyjątkowy lokal na Śląsku, który skradł nasze serca swoimi wyjątkowymi dekoracjami. Organizując tam swoje przyjęcie nie musicie się o nic martwić – wymarzone dekoracje, idealnie wpisujące się w grudniową aurę, otrzymacie w pakiecie!

Mowa tu o lokalu Patio Zajazd, który zlokalizowany jest w Katowicach, na granicy z Mikołowem. Jeśli jesteście ze Śląska, to zdecydowanie warto rozważyć to miejsce na grudniowe wesele! Zobaczcie naszą galerię, która pochodzi z wesela zorganizowanego w grudniu w Patio Zajazd, i przekonajcie się sami!

Zimowe dekoracje weselne – galeria

zimowe wesele - zdjęcie 2

zimowe wesele - zdjęcie 5

zimowe wesele - zdjęcie 6

Zobacz też: Zimowa sesja ślubna

zimowe wesele - zdjęcie 7

zimowe wesele - zdjęcie 10

zimowe wesele - zdjęcie 13

 

SPRAWDŹ WOLNE TERMINY W PATIO ZAJAZD

Zdjęcia: In Love We Trust

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!