Wedding.pl / Lovestory / Prezenty ślubne / iRobot Roomba – 5 powodów, dla których warto go sprezentować Parze Młodej
Prezenty ślubne

iRobot Roomba – 5 powodów, dla których warto go sprezentować Parze Młodej

24 kwietnia 2019 —
Oryginalny prezent dla Pary Młodej

Czy robot odkurzający iRobot Roomba to idealny pomysł na prezent ślubny? Udowadniamy, że tak! Poznajcie 5 argumentów, dla których warto wpisać go na niezawodną listę prezentową dla Nowożeńców!

iRobot Roomba to oryginalny pomysł na prezent

Trzy czwarte gości, jak nie więcej, decyduje się wręczyć Parze Młodej kopertę z pieniędzmi, często również kwiaty czy alkohol. Wciąż cieszące się popularnością pomysły są na pewno bezpieczne, jednak również mało odkrywcze oraz nie świadczą o kreatywności i chęci zaskoczenia Nowożeńców czymś nietuzinkowym. Co oznacza więc oryginalny prezent? To taki, który nie jest oczywisty, niewiele osób pomyśli o nim w pierwszej kolejności na hasło „prezent ślubny” i zapadnie Parze Młodej w pamięć w gąszczu innych podarunków. Takim prezentem będzie z pewnością innowacyjny robot odkurzający iRobot Roomba, który od momentu wprowadzenia na rynek w 2002 roku jest stale udoskonalany, a tegoroczny model iRobot Roomba i7+, będący ukoronowaniem innowacji, z pionierskimi funkcjami i inteligentną technologią, jest bez wątpienia synonimem nowej ery urządzeń domowych. Trudno o bardziej oryginalny prezent!

Odkurzacz iRobot Roomba

iRobot Roomba to praktyczny prezent

Nowożeńcy na swojej nowej ścieżce życiowej często decydują się po ślubie również na przeprowadzki, urządzanie mieszkania czy remonty. To często moment, kiedy reorganizują swój tryb i styl życia. Dlatego też wśród Par Młodych coraz popularniejsze stają się prośby do gości o funkcjonalne prezenty codziennego użytku. Taka jest rodzina robotów odkurzających iRobot Roomba. Pomagają utrzymać czystość w domu, ponieważ dzięki nim podłogi są systematycznie odkurzane, co również oznacza zdecydowanie mniej kurzu na meblach. Roboty oszczędzają nasz czas i na zawsze zmieniają podejście do sprzątania. Szeroka oferta iRobot pozwala znaleźć idealnego pomocnika domu, dostosowanego do własnych potrzeb i oczekiwań. Ponadto, ponieważ ceny zaczynają się już od 1000 zł, każdy znajdzie model dopasowany do swojego budżetu.

Zobacz też: Wiosenne porządki – tylko z iRobot Roomba

iRobot Roomba to inteligentny robot, który skradnie serca każdej nowoczesnej Pary Młodej

Flagowy robot odkurzający iRobot Roomba i7+ wprowadza nowoczesną technologię urządzeń domowych na zupełnie inny poziom. System Imprint Smart Mapping sprawia, że robot uczy się planu mieszkania oraz nazw pomieszczeń. Urządzenie jest w stanie zapamiętać do 10 poziomów budynku, więc można go efektywnie używać na wielu kondygnacjach. Z kolei wbudowany system nawigacyjny kieruje pracą iRobota Roomba serii i7, aby efektywnie poruszał się i wiedział gdzie już był, a które obszary wymagają jeszcze posprzątania.

Dodatkowo, roboty odkurzające Roomba i7 współpracują z asystentami głosowymi i są jedynymi robotami odkurzającymi, które można głosowo wysłać do odkurzenia konkretnego pomieszczenia. Na przykład, na komendę „Ok Google, posprzątaj pokój dzienny”, Roomba i7 samodzielnie uda się do wskazanego pomieszczenia, aby je posprzątać. Po skończonej pracy wróci do stacji, aby naładować akumulator, a w przypadku modelu ze stacją Clean Base również samodzielnie opróżnizbiornik.

Co więcej, nowa technologia Dirt Detect sprawia, że każdaRoomba stale poszukuje obszarów wymagających uwagi. Czujniki stale monitorują ilość zbieranych zabrudzeń, aby wykryć obszary. Po skończonym cyklu pracy Roomba serii i7 (oraz serii 900) udostępni raport z mapą, na której pokaże obszar, na którym pracował robot oraz miejsca aktywacji systemu.

iRobot Roomba

iRobot Roomba to prezent, który pozwoli Nowożeńcom celebrować swoją miłość

Ostatnią rzeczą, o jakiej myślą zaraz po ślubie Nowożeńcy, to nużące obowiązki domowe i poświęcanie czasu na „codzienność”. Przed nimi miesiąc miodowy, który jest czasem na celebrację miłości i skupienie się na sobie nawzajem. Aby móc w pełni skorzystać z tego wyjątkowego czasu, młodemu małżeństwu na pewno przydadzą się funkcjonalne urządzenia, które wesprą ich w codziennych obowiązkach. Jeżeli chcesz odciążyć Nowożeńców w kwestii sprzątania, podaruj im iRobot Roomba. Ten innowacyjny robot nie tylko odkurzy za nich cały dom, ale również będzie gotowy do pracy w każdym momencie, kiedy będzie potrzebny.

iRobot Roomba to prezent, który zostanie z Parą Młodą na lata

Piękne kwiaty, wysokiej klasy wino czy wyśmienite słodkości zawsze przyjemnie wręczyć i otrzymać, jednak to drobne upominki, które nie zostaną z Parą Młodą na lata, aby móc wracać wspomnieniami do wyjątkowej okazji. Podobnie bywa z równie popularnymi prezentami, jak zastawa stołowa czykomplet garnków. Jest tu duża obawa, że można nie trafić w gust i potrzeby Nowożeńców albo po jakimś czasie zwyczajnie prezent trafi na dno szafy. Inaczej jest w przypadku robota odkurzającego iRobot Roomba i7+, który całkowicie odmieni podejście Pary Młodej do codziennych obowiązków, sprawi, że na dobre zapomni się o odkurzaniu, a wykonanie z wyjątkowo trwałych materiałów najwyższej jakości zapewni długie lata wysokowydajnego funkcjonowania.

Robot odkurzający iRobot Roomba

Oryginalność, praktyczność, nowoczesność, komfort i trwałość to cechy opisujące idealny prezent ślubny, jak i nowy model iRobot Roomba i7+. Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad podarunkiem dla Pary Młodej, nie musicie dalej szukać – innowacyjny robot odkurzający będzie strzałem w dziesiątkę!

Artykuł sponsorowany

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.