Wedding.pl / Lovestory / Prezenty ślubne / iRobot Roomba: znajdź urządzenie dopasowane do Waszych potrzeb!
Prezenty ślubne

iRobot Roomba: znajdź urządzenie dopasowane do Waszych potrzeb!

19 sierpnia 2019 —
iRobot Roomba

Planujecie kupić Parze Młodej na prezent robot odkurzający iRobot Roomba, a może jako nowożeńcy chcecie wzbogacić nowe gospodarstwo domowe o innowacyjny sprzęt sprzątający? W obu przypadkach stoi przed Wami wyzwanie dobrania odkurzacza do potrzeb użytkowników. Wiemy, jak to sprytnie zrobić!

Różnorodność modeli iRobot Roomba pozwala na idealną personalizację funkcji. Przeglądamy cechy robotów odkurzających, które musicie wziąć pod uwagę: kilka stopni systemu sprzątania wraz z mocą ssącą, różny czas pracy, skoncentrowane sprzątanie Direct Detect™, ilość i rodzaje szczotek do sprzątania, rodzaj nawigacji, zdalna kontrola i harmonogram pracy dzięki aplikacji i funkcji inteligentnego domu, sprzątanie wielu pomieszczeń i raporty Clean Map™, planowanie sprzątania według pomieszczeń z inteligentnymi mapami Imprint™, technologia Imprint Link™, samodzielne opróżnianie zbiornika, technologia PerfectEdge® oraz system antyalergiczny.

Ankieta iRobot Roomba – znajdź odpowiedniego robota!

Które z powyższych funkcji będą Wam potrzebne? Z pomocą w wyborze przychodzi specjalna ankieta iRobot „Znajdź odpowiedni model robota odkurzającego”: https://irobot.pl/pl/ankieta?p=roomba

jak wybrać iRobot Roomba

W ankiecie należy określić rodzaje podłóg, ilość pomieszczeń do sprzątania, wykorzystywanie możliwości aplikacji do zdalnego planowania pracy i personalizacji ustawień, obecność zwierząt oraz wysokość budżetu. Wyniki formularza online pokazują 3 opcje: Polecany dla Ciebie (odpowiadający na wszystkie potrzeby użytkowników) oraz Może Ci się spodobać również (2 modele odpowiadające na większość potrzeb użytkowników). Wszystkie modele iRobot Roomba są zestawione w tabeli porównawczej (po kliknięciu na górze strony na „Porównaj wyniki”) wraz z dokładną prezentacją funkcji. Internauta może również od razu przejść do sklepu, aby dokonać ostatecznego wyboru i zakupu.

Ankieta iRobot Roomba – wynik Redakcji Wedding.pl

Redakcja Wedding.pl wypełniła ankietę, aby móc przedstawić Wam jej możliwości oraz wybrać robota dla siebie. Jesteście ciekawi, jakie modele są polecane dla nas? Poniżej wyniki:

Ankieta iRobot Roomba

Nasz wybór to najlepiej dopasowany do naszych potrzeb iRobot Roomba 960, model odpowiedni dla domu z 3-4 pomieszczeniami, z mieszanym rodzajem podłóg, aplikacją do zdalnego ustawiania pracy odkurzacza i przy obecności zwierząt o krótkiej sierści. To także model doskonały dla osób o średnim budżecie. Posiada 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ z 5x większą mocą ssącą, aplikację iRobot HOME, możliwość 75-minutowej pracy non stop wraz z automatycznym ładowaniem i wznowieniem pracy, nawigację iAdapt 2.0 oraz wysokowydajny filtr AeroForce™. Więcej o robotach odkurzających iRobot przeczytacie na Wedding.pl TUTAJ i TUTAJ!

 

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.