Wedding.pl / Lovestory / Prezenty ślubne / Wiosenne porządki – tylko z iRobot Roomba
Prezenty ślubne

Wiosenne porządki – tylko z iRobot Roomba

13 marca 2019 —
Roomba i7 - zdjęcie 2

Ciepłe promienie słoneczne powoli zaczynają zaglądać do naszych okien. Jednak to wciąż za mało! Z niecierpliwością wyczekujemy pierwszych zielonych liści i niewinnie rozkwitających pączków kwiatów. Kiedy przyroda za oknem budzi się do życia, warto zadbać i odświeżyć dom z zimowego kurzu. Nie bez powodu największe porządki przypadają właśnie na początek wiosny. Kobiety wpadają w wir sprzątania – odkurzanie, mycie, pranie… Moglibyśmy tak wymieniać bez końca. Wiosenne porządki są bardzo czasochłonne i męczące.  A gdyby tak pozwolić sobie pomóc? Teraz dzięki marce iRobot wszystko stało się możliwe!

Roomba i7 - zdjęcie 3

Efektywność i inteligencja odkurzania!

Wyobraźcie sobie, że Wy spędzacie czas z bliskimi, a  w tym samym czasie w Waszym domu odbywa się dokładne odkurzanie i odświeżanie mieszkania. Przyznajcie sami, brzmi bajecznie? iRobot Roomba i7+ wkracza na polski rynek z inteligencją i automatyzacją na wyższym poziomie. Zastosowanie w głowicy dwóch szczoteczek sprawia, że są one w stanie wyczyścić każdy rodzaj podłogi. To oczywiste, że najwięcej kurzu gromadzi się pod meblami, w trudno dostępnych miejscach. Jednak dla naszego bohatera domu to żaden problem!  Niski profil robotów Roomba i7 pozwala na czyszczenie przestrzeni pod meblami, a wykorzystanie filtra o wysokiej wydajności na wyłapanie 99 procent pyłków, cząstek pleśni, roztoczy kurzu i alergenów. Wiosna zbliża się wielkimi krokami, nadeszła najwyższa pora na rozpoczęcie domowych porządków!

Roomba i7 - zdjęcie 1

iRobot – sam dba o siebie!

Z iRobot Roomba i7+ zaprzyjaźnicie się już od samego początku! Wasz nowy bohater dzięki zastosowaniu technologii Imprint Smart Mapping jest w stanie zapamiętać wiele planów kondygnacji wraz z nazwami poszczególnych pomieszczeń. Co ciekawe, dzięki nowej stacji dokującej Clean Base, iRobot samodzielnie opróżnia swój zbiornik na zanieczyszczenia po zakończonym cyklu pracy lub gdy ten zapełni się podczas jego trwania. iRobot współpracuje z asystentami głosowymi, a co za tym idzie, wystarczy, że powiecie „Roomba posprzątaj kuchnię”, a Wasz nowy bohater od razu rozpocznie pracę.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.