Gajewski band

Dariusz Gajewski

Gajewski band

Katowicka, Olsztyn

(10)

O nas

Gajewski Band to zespół muzyków, wokalistów, wokalistek, wodzirejów, konferansjerów, djów. Każdy tu znajdzie coś dla siebie.

Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych, występów podczas festiwali, festynów, gal, wesel, studniówek itp.

Z zespołem Gajewski Band współpracują osoby związane życiowo i zawodowo z muzyką, publicznymi występami co gwarantuje jakość i profesjonalizm występów.

Skupiamy przede wszystkim ludzi z pasją, osobistą kulturą, ludzi żyjących muzyką i lubiących swoją pracę.

​Za wyborem naszej oferty niech posłużą opinie o naszym zespole, demo, sposób prowadzenia każdej imprezy a przede wszystkim długoletnie doświadczenie i setki udanych imprez.


Pozdrawiam.

Darek Gajewski

PRZEDZIAŁ CENOWY

1200 zł - 4500 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta - Gajewski band

Oprawa muzyczna wesela

3500 zł - 4500 zł

Zależnie od wielkości składu zespołu muzycznego.
Oferty na życzenie.
Dj
Wodzirej.

Poprawiny

1200 zł - 2500 zł

Dj , zespół muzyczny , muzycy, wodzirej - zależnie od wyboru.

Oprawa muzyczna w kościele

100 zł - 1000 zł

Skrzypek, wokalistki i składy kameralne.

Opinie - Gajewski band

4.36

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

OO

Ola O

Wszystko było pieknie do momentu zapłaty ! Niestety orkiestra lubi duZo wypić ! Pan prowadzący na oczepinach był już niezłe wstawiony co okazało się później również ze właścicielka lokalu poinformowała nas ze orkiestra przywiozła sobie Alkohol i spożywali przed wesele !! Poprostu szok !!! Po oczepinach więcej przerw niż śpiewania ! Nie polecam!! Oni niestety nie widza w tym problemu !

3 lata temu

KM

Krzysztof M

Zespół znalazłem na portalu wedding.pl okazało się , że już graliście dla naszej firmy ale w innych oddziałach. Chcielibyśmy podziękować, bo Wasze granie to na prawdę profeska. W imieniu firmy HORTEX oddz. ORTIKA POLSKA S.A serdecznie dziękujemy firmie Gajewski Band za zorganizowanie części tanecznej dla naszych pracowników. Krzysztof Migaj

4 lata temu

ŁT

Łukasz T

- Witamy serdecznie :) Bardzo dziękujemy zespołowi Gajewski Band , który był u nas na weselu i poprawinach - wszyscy goście zachwyceni!! a my nie wyobrażaliśmy sobie nie miec Państwa w tak ważnym dla nas dniu :) W szczególności dziękujemy Panu Dariuszowi który w przesympatyczny sposób prowadził i był świetnym wodzirejem na naszym weselu. Mimo że zespół znaliśmy tylko przez internet w pełni spokojnie wiedzieliśmy że wybór tego zespołu to po prostu - STRZAŁ W 10 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Niezapomnianane chwile i fantastyczna zabawa - wszystkich gości bolały nogi - świetnie i bardzo profesjonalnie !!!!!!!!!!!!!!!!!! Całemu zespołowi bardzo dizekujemy :) Super wokal i muzyka - REWELACJA :) Zespół GODNY POLECENIA na 1000% :) Kasia i Łukasz 11.10.2014

4 lata temu

DB

Danuta B

Niesamowity zespół i wodzirej. Moi goście wraz z nami bawili się po prostu rewelacyjnie. Ocena na 6 z plusem! Nasze ustalenia od samego początku rezerwacji zespołu z p. Darkiem na poziomie profesjonalnym, wszystko przebiegało zgodnie z planem. Repertuar oraz prowadzenie wesela tak jak w ofercie ze strony zespołu. Na poziomie i z klasą. Dzię[email protected] Będziemy polecać. Już macie u nas w rodzinie 2 następne wesela ! Dusia B

4 lata temu

K

Karolina

Serdecznie polecamy! Pełen profesjonalizm , bardzo zróżnicowana muzyka , zarówno my jak i nasi goście bawili się świetnie :) jeszcze raz dziękujemy ! ❤️ Karolina i Maciej

4 lata temu

TB

Tomasz B

super :-) jeszcze raz super :-) Poprostu super :-)

4 lata temu

I

Iness

Początek wesela zapowiadał się świetnie. Ładna muzyka, ładny głos Pani wokalistki oraz Panów grających. Fajne piosenki. Po oczepinach było więcej przerw niż śpiewania. Podczas przerwy puszczana była muzyka. Ponieważ goście spragnieni byli zabawy, a nie siedzenia, tańczyli również podczas tych przerw. Pan prowadzący musiał to zauważyć, gdyż podgłośnił muzykę i powtarzał często że to " leci specjalnie skomponowana muzyka mechaniczna dla gości " :) ( normalnie gości zaszczyt kopnął, że mogą posłuchać piosenek na weselu ;) W związku z tym w przypadku chęci wynajęcia owego zespołu, proponuje uzgodnienie ilości przerw podczas wesela oraz czasu ich trwania, a także ustalenie że pieniądze płacimy za granie i śpiewanie, a nie za puszczanie piosenek. Gdy chcemy "muzykę mechaniczną" zatrudniamy DJ-a a nie orkiestrę. Druga sprawa to podejście Pana prowadzącego do wieku gości podczas konkursów oczepinowych. Otóż w tych konkursach mogły brać udział tylko osoby pełnoletnie. A Pan prowadzący dokładnie i kilkakrotnie upewniał się czy mają 18 lat. Uważam, że to było niezbyt grzeczne. To jest wesele, zabawa dla wszystkich. Nawet młodzież chce się bawić i nie widzę nic złego w tym, jeśli 14 czy 17 latek złapałby muchę. Przecież nie muszą dostawać w nagrodę alkoholu. W ten sposób młodsza część gości została zniechęcona. Ponadto nie Panu prowadzącemu jest oceniać wiek gości na weselu i sugerować że ktoś nie wygląda na 18 lat, a tak właśnie było. Żeby nie było, mój wpis dodaję jako gość i są to wyłącznie moje spostrzeżenia. ( No może szczegółowo przedyskutowane z innymi gośćmi :) ).

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 27 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Przede wszystkim obsługujemy wesela ale także studniówki i bale oraz inne imprezy okolicznościowe. Zespół składa się z kilku składów i 24 zawodowych muzyków, wokalistów i wokalistek, wodzirejów i djów.

Kontakt - Gajewski band

Gajewski band

Katowicka 10-252 Olsztyn

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: