PICASSOband

Anna

PICASSOband

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Zapraszamy do współpracy wszystkie młode pary, które na swoich uroczystościach weselnych oczekują niezwykle energetycznej oprawy muzycznej oraz nieszablonowego prowadzenia zabawy przez doświadczonego wodzireja. Imprezy przez nas prowadzone to różnorodność stylów muzycznych i zabaw tanecznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Muzyka jest naszą pasją z której czerpiemy ogromną przyjemność. Dajemy z siebie wszystko i dbamy, aby nasz nastrój udzielił się wszystkim gościom weselnym. Dokładamy wszelkich starań aby goście wychodzili zadowoleni z naszych imprez, dlatego dużą wagę przywiązujemy do doboru repertuaru, odpowiedniej oprawy wizualnej oraz kultury osobistej. Całkowicie zdejmujemy z barków organizatorów troskę o muzykę, po wstępnych ustaleniach, gramy w zaplanowanych terminach zgodnie ze scenariuszem imprezy.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez weselnych, dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym, oświetleniowym i nagłośnieniowym.
Jesteśmy do państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

PRZEDZIAŁ CENOWY

5000 zł - 6500 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - PICASSOband

Oprawa muzyczna wesela

5000 zł - 6500 zł

1. Marsz pod domem Panny Młodej - akordeon, saksofon, gitara, tamburyn, (20 km od sali weselnej)
2. Pełne prowadzenie wesela - (walc, polonez, zabawy taneczne, toasty, przedstawienie rodziców, gości, oczepiny, biesiada za stołami (saksofon gitara akordeon), kontakt z gośćmi przez całe przyjęcie weselne)
3. Oprawa muzyczna - zespół pięcioosobowy(perkusja, gitary, saksofon, klawisze, wokalistka), rodzaj wykonywanej muzyki zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z młoda parą.
4. Nagłośnienie i oświetlenie odpowiednie do sali weselnej.
5. W trakcie przerw spokojna muzyka relaksacyjna sprzyjająca rozmowom i konsumpcji.

Poprawiny

2500 zł - 3500 zł

Poprawiny odbywają się najczęściej od godziny 14.00 do 22.00 ( z możliwością przedłużenia)
Imprezę prowadzimy z pełnym nagłośnieniem i oświetleniem i w pełnym pięciosobowym składzie:)
W trakcie zabawy drugiego dnia wesela, proponujemy nowy scenariusz imprezy (nowe zabawy dla gości, nowy repertuar muzyczny). Wszystko po ustaleniach i z uwzględnieniem życzeń Młodej Pary.
W różnych regionach Polski drugi dzień... a czasem nawet trzeci, wygląda zupełnie inaczej.....czasem jest to raut z nastrojową muzyką , gdzie goście mogą porozmawiać i pożegnać się przed wyjazdem, czasem wspólna biesiada za stołami gdzie wszyscy mogą dostać mikrofon i z nami śpiewać wspólnie biesiadując, a czasem to tańce i szaleństwo tak jak pierwszego dnia lub bardziej.....
Potrafimy poprowadzić zabawę z każdym scenariuszem:)

Opinie - PICASSOband

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

W 2005 roku powstał zespół PICASSO, i wtedy całkowicie zmieniliśmy podejście do organizacji wesel i prowadzenia zabaw na tej najważniejszej w życiu uroczystości..... Przez ponad 15 lat budujemy nasze zaplecze muzyczne, konferansjerskie i wodzirejskie, aby jak najbardziej trafić w gust par młodych i ich gości.... Tak jak zmienił się repertuar muzyczny, uległy też zmianie zabawy oczepinowe i zmieniły się zabawy taneczne z gośćmi w trakcie wesela. Zawsze ustalamy z Młodą Parą szerokie ramy wykonywanej muzyki, na weselu, jednakże chętnie spełniamy również w trakcie wesela muzyczne życzenia gości, a doświadczenie tylko nam w tym pomaga....

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy Agencją Artystyczną więc posiadamy w swojej ofercie zarówno zespół muzyczny , oraz w pełni profesjonalne studio fotograficzne oferujące zdjęcia oraz nowoczesne filmy ślubne. Młode pary decydujące się na naszą obsługę muzyczną razem z naszą obsługą foto-video mogą liczyć na promocyjne ceny oraz duże rabaty

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Młode pary najczęściej pytają o zabawy oczepinowe :) i często opowiadają, że byli na weselach na których robiono takie zabawy, że włos się jeży od samego słuchania:) Uspokajam...WSZYSTKIE ZABAWY OCZEPINOWE USTALAMY ZAWSZE Z MŁODĄ PARĄ, I PROWADZIMY CAŁKOWICIE WEDŁUG ICH ŻYCZENIA. Pytają również czy skład zespołu jest taki sam na każdym weselu? Tak. Oczywiście. Skład naszego zespołu jest niezmienny - Ola, Andrzej, Szymek, Darek i Jarek.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza oferta zawiera: 1. Marsz i błogosławieństwo pod domem Panny Młodej - akordeon, saksofon, gitara, tamburyn, (20 km od sali weselnej) 2. Pełne prowadzenie wesela - (walc, polonez, zabawy taneczne, toasty, przedstawienie rodziców, gości, oczepiny, biesiada za stołami (saksofon gitara akordeon), kontakt z gośćmi przez całe przyjęcie weselne) 3. Oprawa muzyczna - zespół pięcioosobowy(perkusja, gitary, saksofon, klawisze, wokalistka) 4. Nagłośnienie i oświetlenie odpowiednie do sali weselnej. 5. W trakcie przerw spokojna muzyka relaksacyjna sprzyjająca rozmowom i konsumpcji. Jest tego dużo więcej :) Zapraszamy do kontaktu mailowego, chętnie prześlemy ofertę podstawową i rozszerzoną w pdf -ie, oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Kontakt - PICASSOband

PICASSOband

facebook youtube website

Lublin

151 km od Warszawy

169 km od Żyrardowa

59 km od Radzynia Podlaskiego

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: