Krzysztof Gliński

DJ Play24

Gdańsk

Wesele prowadzone po polsku lub po angielsku ? No problem. Obydwa języki znam w tym samym stopniu, czyli biegle. Jeżeli muzyka i zabawa najwyższej jakości są dla Was ważne, to dobrze trafiliście. A jeżeli na swoim weselu chcecie widzieć rozbawionych gości tańczących do białego rana przy doskonałej muzyce wysokiej klasy i wspominających potem przednią zabawę, to jesteście w najlepszym z możliwych miejsc. Wszystko to znajdziecie na imprezie przeze mnie prowadzonej. Gry i konkursy weselne są ponadto prowadzone z klasą i tak, aby nie wprowadzić w zakłopotanie lub nie zawstydzić nikogo. Pełna kultura i pełen luz, gadżety, różnorodne pomysły. Zapewniam też mnóstwo dodatkowych atrakcji, które sprawią, że Wasze wesele zostanie mile zapamiętane. Polskie wesele tradycyjne, wesele w stylu angielskim, amerykańskim, skandynawskim, bądź tzw. 'urban wedding' to coś, czym się na co dzień zajmuję. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z najwyższa starannością. Odpowiadam na wszystkie pytania.

1800 zł - 2700 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Disco

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1800 zł - 2700 zł

Szczegóły oferty z przyjemnością prześle droga mailową. Proszę o zapytanie, a odpowiem tak szybko, jak to możliwe.

Poprawiny

600 zł - 800 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Dawanie ludziom radości i dorzucenie swoich trzech groszy do ich udanej imprezy. Każdy chciałby bawić się przy muzyce najwyższej klasy, czyż nie ?

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

O dziwo, zaczęła się kilka ładnych lat temu za granicą. Dosłownie w przeddzień wesela polsko-szkockiego, zawalił DJ i juz za późno było na znalezienie kogoś na jego miejsce. Ponieważ znajomi znali moje muzyczne zamiłowania i osobowość, poprosili mnie o jego prowadzenie. Udało się. W Glasgow chyba jeszcze je wspominają :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 6 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Tylko na sprzęcie sprawdzonych i uznanych producentów. Tu nie ma skrótów, bo w dniu wesela nic nie może zawieść: ani jakośc muzyki, ani sprzęt. Marki, z którymi dobrze mi się pracuje to Denon, Alto Professional, Native Intsruments, American DJ oraz Chauvet.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ponieważ sam jestem rodzicem, to chyba są to podziękowania dla rodziców właśnie. Bez nich, nie spotkalibyśmy sie na weselu.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Rozumiem, że nie chodzi tu o długość trwania wesela, ani o dojazd i rozstawienie sprzętu wraz z droga powrotną, a więc na wszytkie przygotowania, włącznie z korespondencją, spotkaniami i telefonami do i od Pary Mlodej, jest to średnio 6-8 godzin.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

istnieja różne style wesel i prowadzę je wszystkie. Także te zgodne z tradycjami z innych państw. Posługuje się na równi dobrze językiem polskim, jak i angielskim. Elementy oferty ujmę może w punktach, dla przejrzystości. 1. Obsługa muzyczna, konferansjerska i wodzirejska. 2. Oświetlenie dyskotekowe. Nie, przypadkowe, migające światełka, tylko profesjonalnie sterowany ich pokaz, dobrany to aktualnego stylu i tempa utworu bądź innych wydarzeń na parkiecie, na przykład zabaw lub oczepin. 3. Wyświelanie na ścianie indywidualnie zaprojektowanego monogramu bądź obrazka (projekt za darmo). 4. Wytwornica baniek, wytwornica dymu, inna maszyna produkująca tzw. dym ciężki (efekt tańca w chmurach). 5. Gadżety do przebrania: maski, kapelusze, peruki i inne elementy garderoby do zabawy. 5. Szeroki wachlarz zabaw i konkursów dla gości.

Jaki jest Twój styl?

Nie chodzi chyba o styl muzyczny, bo ten okresliłem juz w innym punkcie prezentacji, a więc napisze tak: pełna elastyczność, dbałośc o szczegóły, stała konsultacja z Para Młodą, 100% kultury przy prowadzeniu zabawy, 100% poczucia humoru i sympatii dla ludzi.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy dziękuje za świetną imprezę i za to, że im z kolei podziękowali ich goście :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Mam problem z tym pytaniem. Dla każdej Pary Młodej ich wesele jest wyjątkowe i tak też je traktuję. Nie dzielę wesel na idealne, wymarzone oraz doskonałe. Na każdym daję z siebie wszystko i chcę, aby było jak najlepsze.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak. Była to para młodych i dośc pokrzywdzonych przez los niepełnosprawnością ludzi. Jednak ich optymizm i rewelacyjne podejście kochającej rodziny oraz wspaniałych gości, sprawiło, że o tym nikt nie myślał. To było wzruszające w penych też sensie wesele.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Ze wszystkimi.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedys jeden z gości, już po paru łykach płynu 'energetycznego' z jednego z Polmosów, zabłądził i wszedł nie do tego korytarzyka, gdzie trzeba. Idąc zahaczył o wiązkę kabli zasilających wyłaczając tym samym nagłośnienie i mój sprzęt DJ-ski. Co na to bawiąca się sala ? Do momentu ponownego uruchomienia całości goście sami sobie spiewali i sami do tego tańczyli. Wszystko z uśmiechem na ustach :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej sa to pytania o rodzaj muzyki, którą gram na weselach. Uspokojam ich, że nie było ani jednego przypadku, gdy muzyka nie znalazła aprobaty u Pary Młodej i ich gości.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Mimo, iz pracujemy z uśmiechem na ustach, to jednak jest to właśnie praca. Wiele osób ma wrażenie, że bawimy się na równi z gośćmi. Tak nie jest. Każdy moment trwania zabawy musi byc pod kontolą DJ-a. Ponadto, nalezy zadbać o to, aby DJ posiadał ważną licencję obowiązującą na terytorium Polski. Bez tego (odpukać) mogą przytrafic sie kłopoty. Szanse małe, ale są. Poza tym, artyści, do muzyki których bawią się goście powinni tez otrzymac jakies tantiemy. Temu służy tez licencja. Ja ją oczywiście posiadam.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jego profesjonalne podejście, stały kontakt, otwartośc na wyjaśnianie wszelkich kwestii, o które padnie pytanie, terminowość i odpowiednie podejście do ludzi.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Olbrzymia biblioteka muzyczna i umiejętność doboru muzyki pod gusta gości. Hitami sypię jak z rękawa :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nie było bowiem jeszcze ani jednej imprezy w moim dorobku, po której klienci i/lub gościenie podeszliby do mnie ze słowami pochwał za dobór muzyki. Wesela prowadzę z pełną kulturą oraz luzem, pamiętając jednak, aby nie pojawił się na nich element 'przasności'. nie mowy o jakichkolwiek wzmiankach o seksie, czyims wyglądzie, itd. To wbrew mojej naturze i sam nie chciałbym się tak bawić.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Prowadzę różnorodne rodzaje wesel, także takie, które oparte sa na tradycjach innych kultur i krajów. Posługuję się językiem angielskim na równi z polskim.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ponieważ nie posuwam się tak daleko, aby prosić swoich klientów o podesłanie mi zdjęć lub filmów z ich wesela, wybieram piosenkę. I nie będzie to hit 'Despacito' (choć też go oczywiście puszczam) , lecz utwór Calvina Harris'a 'Feels' :)

Polecani z kategorii dj na wesele

MORE THAN MUSIC
MORE THAN MUSIC Częstochowa
(13)
Zobacz profil
Perfect Melody - DJ & Wodzirej/Konferansjer
Perfect Melody - DJ & Wodzirej/Konferansjer Gdańsk
(2)
Zobacz profil
Livent Exclusive Entertainment
Livent Exclusive Entertainment Bydgoszcz
(16)
Zobacz profil
Event Active - Bogdan Pietrzak
Event Active - Bogdan Pietrzak Warszawa
(3)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: