QUIET BEAUTY art workshop

Majka Dombrowicz-Matysiak

QUIET BEAUTY art workshop

Poznań

(2)

Subtelnie odkrywać to co niewidzialne, malować światłem, opowiadać kolorem, tworzyć niezapomniane historie to moje motto i wyzwanie! Poprzez fotografię chcę poruszać Waszą wyobraźnię, kreować obrazy z prawie dotykalnych emocji, takich, które pozostaną w galerii pamięci na zawsze. Wykonuję sesję zdjęciowe o różnych profilach. Moje ulubione to te w plenerze gdzie realne światło podkreśla wyjątkowość chwili i układa je w historie. Realizuję również reportaże, sesje w studio ze scenografią; portrety Waszej miłości. Dzięki artystycznym pasjom, intuicji twórczej, doświadczeniu w grafice, wystawiennictwie i stylizacji tworzę komplementarne oprawy Waszych uroczystości. Projektuję motywy podkreślające charakter wydarzenia, wizerunek materiałów graficznych w stylistyce ślubnej, aranżuję przestrzenie w oryginalne kompozycje. Zaprojektowanie zjawiskowej sukni ślubnej a do niej nietuzinkowej biżuterii to wyzwanie i niesamowita frajda. Niezmiernie miło mi będzie tworzyć z Wami i dla Was!

2000 zł - 7000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

400 zł - 600 zł

Projekt obejmuje wykreowanie pomysłu na sesję zdjęciową oraz stworzenie motywu graficznego, który podkreśli wizerunek wybranej do prezentacji wykonanych zdjęć, formy albumu, materialu publikowanego dla Was online. Cena sesji uzależniona jest od realizowanego pomysłu, ilości przekazanego materiału, godzin pracy przy sesji. Szczegółowy opis umieszczony został w pdf na stronie www.quietbeauty.pl pod hasłem oferta w języku polskim.

Reportaż ślubny

1500 zł - 2000 zł

Fotografuję podczas ceremonii ślubu, wesela, asystując Wam dyskretnie we wszystkich wzruszających momentach. Uczestniczę w ostatnich przygotowaniach do ślubu, uwieczniając towarzyszące wszystkim emocje, chwile nie do uchwycenia pamięcią. Opisuję obrazem historię Waszej miłości. Sesję wykonuję w Polsce i za granicą. Cena realizacji projektu, uzależniona jest od ilości godzin pracy oraz charakteru przekazanego materiału zdjęciowego. Szczegółowy opis dotyczący wariantów cenowych i działań podczas sesji umieszczony został na stronie www.quietbeauty.pl pod hasłem oferta w języku polskim.

Plener ślubny

500 zł - 800 zł

Sesja zdjęciowa odbywa się w plenerze lub w studio ze specjalnie zaprojektowaną scenografią. Wspólnie ustalamy temat przewodni dla sesji po to by miała ona niezapomniany styl i wyjątkową estetykę a z wykonanych zdjęć powstała historia Waszych wspomnień. Organizuję miejsce do sesji, tworzę stylizacje, aranżuję wnętrza, przygotowuję dla Was wspaniałą przygodę. Sesje wykonuję w Polsce lub za granicą. Cena uzależniona jest od realizowanego pomysłu, przekazanego materiału zdjęciowego oraz godzin, dni pracy przy sesji. Szczegółowy opis, charakterystyka działań podczas sesji został umieszczony w pdf na stronie www.quietbeauty.pl pod hasłem oferta w języku polskim.

Pakiet: Reportaż + Plener

1500 zł - 2000 zł

Wykonuję sesje łączone na specjalne życzenie. Przygotowuję ofertę na państwa prośbę prezentując możliwości realizacji projektu, uwzględniając opisy ofert umieszczonych w pdf na stronie www.quietbeauty.pl.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1800 zł - 2000 zł

Wykonuję sesje łączone na specjalne życzenie. Przygotowuję ofertę na państwa prośbę prezentując możliwości realizacji projektu, uwzględniając opisy ofert umieszczonych w pdf na stronie www.quietbeauty.pl.

Fotobudka

400 zł - 600 zł

Udostępniam drukarkę firmy Intax. Zdjęcia wykonywane są telefonem i przekazywane do drukarki za pomocą aplikacji bądź wykonywane aparatem Intax. Jest również możliwość wykonywania zdjęć aparatem Intax i drukowaniem zdjęć z polaroida. Zdjęcia są w tradycyjnym formacie i świetnie wpasowują się w strony Księgi Gości.

Reportaż Ślubny

1500 zł - 2000 zł

Fotografuję podczas ceremonii ślubu, wesela, asystując Wam dyskretnie we wszystkich wzruszających momentach. Uczestniczę w ostatnich przygotowaniach do ślubu, uwieczniając towarzyszące wszystkim emocje, chwile nie do uchwycenia pamięcią. Opisuję obrazem historię Waszej miłości. Sesję wykonuję w Polsce i za granicą. Cena realizacji projektu, uzależniona jest od ilości godzin pracy oraz charakteru przekazanego materiału zdjęciowego. Szczegółowy opis dotyczący wariantów cenowych i działań podczas sesji umieszczony został na stronie www.quietbeauty.pl pod hasłem oferta w języku polskim.

Film ślubny

2000 zł - 3000 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

3500 zł - 8000 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1500 zł - 2000 zł

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KP

Kasia P

Atmosfera sesji była bardzo inspirująca, zero stresu! Zdjęcia i aranżacje piękne - ostateczny efekt piorunujący. Gorąco polecam usługi studia Quiet Beauty. Jeżeli rozszerzą ofertę, nie tylko na fotografię ślubną, skorzystam w 100% :)

1 rok temu

AL

Anna L

Sesja była cudna od atmosfery jaka wprowadza fotograf po zdjęcia końcowe :) Polecam z całego serca :) :) :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Świat, który dostrzegam po drugiej stronie obiektywu, pełen czarownego światła i Waszych niedotykalnych emocji! Uwielbiam ten świat zapamiętywać na zdjęciach, "malować" dzięki realnej, dostrzegalnej palecie barw, "opisywać Wasze historie aparatem" tak by poruszały zmysły.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Rozpoczęłam ją 11 lat temu przed swoim ślubem. Postanowiłam wówczas zrealizować wszystkie pomysły i marzenia projektując sobie suknię ślubną, zaproszenia, aranżując wnętrze Kościoła i namiotu na zielonej polanie, kreując scenariusz dla uroczystości. Nie mogłam tylko wykonać zdjęć podczas uroczystości:-(. To była przygoda!Zdecydowanie! Od tamtej pory uczestniczyłam jako fotograf, projektant w wielu uroczystościach spełniając marzenia bliskich, przyjaciół i swoje.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Moja współpraca z parami młodymi trwa od tych nastu lat jednak od roku prowadzę moją pracownię artystyczną Quiet Beauty i marzenia o niezapomnianym wizerunku ślubu spełniam co dnia.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Fotografuję używając aparatu Canon i obiektywów z jasnym światłem. Do reportażu używam również aparatu Nikon jednak ukochałam Canona:-)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Dosłownie każdy moment jest moim ulubionym i pragnę go zapamiętać, zapisać, namalować aparatem! Wiem jakie to jest ważne aby nie zgubić tych wszystkich subtelnych odcieni Waszych emocji, które tworzą historię o Waszej miłości.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wykonanie zlecenia zajmuje zawsze około miesiąca pracy nad materialem zdjęciowym, projektami graficznymi, oprawą wizerunkową jednak czas, który poświęcam na pracę zależny jest od charakteru sesji zdjęciowej. Po realizacji sesji plenerowych, narzeczeńskich, rodzinnych, materiał przekazuję nawet po 2 tygodniach. Dokładne opisy umieściłam w pdf w zakładce oferta oraz na stronie www.quietbeauty.pl

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta moja skierowana jest do par młodych poszukujących zarówno oprawy wizerunkowej ślubu, wesela jak i realizacji sesji zdjęciowych, projektów graficznych. Można w niej wyróżnić wykonanie sesji zdjęciowych o profilach: reportażowym, plenerowym, narzeczeńskim, sesji portretowych w studio i w naturalnym otoczeniu. Projektowanie i realizowanie sesji zdjęciowych dla Was to niezapomniana przygoda!

Jaki jest Twój styl?

Lubie pracować intuicyjnie. Nawet wykonując zdjęcia w studio, ograniczenia przestrzeni pokonuję wyobraźnią:-) Pracując przez lata przy dziesiątkach sesji zdjęciowych jako fotograf, scenograf i stylista zrozumiałam, że najważniejsze to prawdziwe i wykreowane historie chwytać wszystkimi zmysłami; postrzegać i odczuwać razem z tymi, dzięki którym powstają.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Ta cecha to zdecydowanie wrażliwość i subtelna natura.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Mogę marzyć aby spełniać się artystycznie w jakimś nie do opisania słowami otoczeniu, miejscach, które chciałabym zobaczyć albo kreować takie, które nie istnieją w rzeczywistości. Mogę. Nie marzę jednak o tym bo nie jest to istotne w mojej pracy. Ślub jest wyjątkowy wyłącznie dzięki ludziom i ich unikalnym emocjom, wymarzony dla nich bo tego pragną a ja mogę - pomóc oprawić te marzenia, sprawić by zostały z nimi na zawsze.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszyscy, z którymi pracowałam byli niesamowici. Pamiętam o nich, ich obraz pozostał w mojej wyobraźni. Z niektórymi parami utrzymuję sporadyczny kontakt. Fotografowałam już wielokrotnie potomstwo par młodych:-)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Wspaniale i owocnie współpracuje się z osobami, które otwarcie mówią o swoich oczekiwaniach względem mojego stylu pracy oraz charakteru zdjęć czy powstałych projektów graficznych. Stawiam na szczerość i otwartość, zaufanie do stylu mojej pracy:-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary młode najczęściej pytają czy dadzą sobie radę podczas kreowanej sesji zdjęciowej. Odpowiadam, że wystarczy być sobą :-)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Swoje umiejętności szlifowałam zarówno w Liceum Plastycznym jak i na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Fotografia, grafika, wystawiennictwo to moja pasja. Właściwie mogę rzec, iż robię to co uwielbiam! Przez ostatnie 15 lat pracowałam jako fotograf mody, stylista, mnożąc pomysły na scenografie i stylistykę sesji zdjęciowych, pokazów mody. Kreowałam również VM sieci sklepów z odzieżą. Wykorzystywałam swoją energię i intuicję twórczą z ogromną satysfakcją jednak od czasów ukończenia studiów pragnęłam pracować dla siebie i swojej rodziny. W tym momencie życia spełniam swoje marzenia!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Oprócz doświadczenia usługodawcy, wszechstronnego portfolio, nietuzinkowych umiejętności najistotniejsza jest synergia, to porozumienie bez słów a wszystko po to by można było Wasze wyobrażenia urzeczywistnić.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jestem oddana całym sercem swojej pracy, pasjom! Pracuję z aparatem w sposób subtelny, staram się być niewidoczna po to by uchwycić niesamowite chwile. Podobno jestem wspaniałym obserwatorem. Na pewno celnie relacjonuję a dzięki manualnym zdolnościom, potrafię oprawić materiał zdjęciowy w atrakcyjne wizerunkowo formy.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jestem otwarta, szybko zyskuję zaufanie, sympatię dzięki swojej osobowości, radosnego usposobienia i umiejętności pracy w każdych warunkach. Tworzę dobry klimat podczas sesji i udziela się on parom młodym, gościom. Nie wymagam pozowania a obserwuję z aparatem, nie narzucam zachowań a staram się tak chwytać obrazy chwili aby były niewymuszone. Fotografuję, uwieczniam, kreuję biorąc pod uwagę Wasze osobowości, pragnienia, preferencje co do stylu zdjęć. Mogę napisać śmiało, że moja intuicja twórcza nigdy mnie zawiodła.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się wszechstronnością i nieszablonowym podejściem do tworzenia sesji zdjęciowych. Tworzę do nich scenariusze, kreuję Wasze historie i obrazuję rzeczywistość. Potrafię stworzyć komplementarny wizerunek uroczystości poprzez projekt motywu, logo podkreślającego jej charakter; zaprojektować wyjątkowe stylizacje, aranżacje, materiały graficzne aż po nietuzinkową suknię ślubną. Wszystkie te elementy składające się na kreację ślubu czy wesela, posiadają wspólny i wyróżniający je styl, estetykę. Dzięki swoim umiejętnością powstały materiał zdjęciowy, "Wasze wspomnienia", oprawiam w specjalnie zaprojektowane albumy, reportaże umieszczam w gazetowych opracowaniach a ulubione zdjęcie w pamiątkowej ramie.

Wolne terminy

Polecani z kategorii fotobudka

Sebastian Skopek Fotograf
Sebastian Skopek Fotograf Warszawa
(23)
Zobacz profil
Laboratorium i studio fotograficzne RAW .SC Poznań
Zobacz profil
POLAROID i Fuji INSTAX - wypożyczamy aparaty do zdjęć natychmiastowych
POLAROID i Fuji INSTAX - wypożyczamy aparaty do zdjęć natychmiastowych Poznań
(3)
Zobacz profil
Fotolustro - Fotobudka WYNAJEM Magic Selfie Mirror w atrakcyjnej cenie!
Fotolustro - Fotobudka WYNAJEM Magic Selfie Mirror w atrakcyjnej cenie! Bydgoszcz
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: