QUIET BEAUTY art workshop

Majka Dombrowicz-Matysiak

QUIET BEAUTY art workshop

Złota27 Baranowo, Poznań

(2)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Subtelnie odkrywać to co niewidzialne, malować światłem, opowiadać kolorem, tworzyć niezapomniane historie to moje motto i wyzwanie! Poprzez fotografię chcę poruszać Waszą wyobraźnię, kreować obrazy z prawie dotykalnych emocji, takich, które pozostaną w galerii pamięci na zawsze. Wykonuję sesję zdjęciowe o różnych profilach. Moje ulubione to te w plenerze gdzie realne światło podkreśla wyjątkowość chwili i układa je w historie. Realizuję również reportaże, sesje w studio ze scenografią; portrety Waszej miłości. Dzięki artystycznym pasjom, intuicji twórczej, doświadczeniu w grafice, wystawiennictwie i stylizacji tworzę komplementarne oprawy Waszych uroczystości. Projektuję motywy podkreślające charakter wydarzenia, wizerunek materiałów graficznych w stylistyce ślubnej, aranżuję przestrzenie w oryginalne kompozycje florystyczne, tworzę bukiety dla Panny Młodej, ozdoby do butonierki, elementy dekoracyjne. Tworzę również z Wami. Zaprojektowanie zjawiskowej sukni ślubnej a do niej nietuzinkowej biżuterii to niesamowita frajda i niezapomniana przygoda nie tylko dla Panny Młodej;-) Niezmiernie miło mi będzie tworzyć z Wami i dla Was!

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 7000 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - QUIET BEAUTY art workshop

Sesja narzeczeńska

400 zł - 600 zł

Projekt obejmuje wykreowanie pomysłu na sesję zdjęciową oraz stworzenie motywu graficznego, który podkreśli wizerunek wybranej do prezentacji wykonanych zdjęć, formy albumu, materialu publikowanego dla Was online. Cena sesji uzależniona jest od realizowanego pomysłu, ilości przekazanego materiału, godzin pracy przy sesji.

Reportaż ślubny

1500 zł - 2000 zł

Fotografuję podczas ceremonii ślubu, wesela, asystując Wam dyskretnie we wszystkich wzruszających momentach. Uczestniczę w ostatnich przygotowaniach do ślubu, uwieczniając towarzyszące wszystkim emocje, chwile nie do uchwycenia pamięcią. Opisuję obrazem historię Waszej miłości. Sesję wykonuję w Polsce i za granicą. Cena realizacji projektu, uzależniona jest od ilości godzin pracy oraz charakteru przekazanego materiału zdjęciowego.

Plener ślubny

500 zł - 800 zł

Sesja zdjęciowa odbywa się w plenerze lub w studio ze specjalnie zaprojektowaną scenografią. Wspólnie ustalamy temat przewodni dla sesji po to by miała ona niezapomniany styl i wyjątkową estetykę a z wykonanych zdjęć powstała historia Waszych wspomnień. Organizuję miejsce do sesji, tworzę stylizacje, aranżuję wnętrza, przygotowuję dla Was wspaniałą przygodę. Sesje wykonuję w Polsce lub za granicą. Cena uzależniona jest od realizowanego pomysłu, przekazanego materiału zdjęciowego oraz godzin, dni pracy przy sesji.

Pakiet: Reportaż + Plener

1500 zł - 2000 zł

Wykonuję sesje łączone na specjalne życzenie. Przygotowuję ofertę na państwa prośbę prezentując możliwości realizacji projektu. Opis oferty przesyłam na adres e mail.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1800 zł - 3000 zł

Wykonuję sesje łączone na specjalne życzenie. Przygotowuję ofertę na państwa prośbę prezentując możliwości realizacji projektu. Opis oferyt przesyłam na adres e mail.

Fotobudka

400 zł - 600 zł

Udostępniam drukarkę firmy Intax. Zdjęcia wykonywane są telefonem i przekazywane do drukarki za pomocą aplikacji bądź wykonywane aparatem Intax. Jest również możliwość wykonywania zdjęć aparatem Intax i drukowaniem zdjęć z polaroida. Zdjęcia są w tradycyjnym formacie i świetnie wpasowują się w strony Księgi Gości.

Reportaż Ślubny

1500 zł - 2000 zł

Fotografuję podczas ceremonii ślubu, wesela, asystując Wam dyskretnie we wszystkich wzruszających momentach. Uczestniczę w ostatnich przygotowaniach do ślubu, uwieczniając towarzyszące wszystkim emocje, chwile nie do uchwycenia pamięcią. Opisuję obrazem historię Waszej miłości. Sesję wykonuję w Polsce i za granicą. Cena realizacji projektu, uzależniona jest od ilości godzin pracy oraz charakteru przekazanego materiału zdjęciowego. Szczegółowy opis dotyczący wariantów cenowych i działań podczas sesji umieszczony został na stronie www.quietbeauty.pl pod hasłem oferta w języku polskim.

Film ślubny

2000 zł - 3000 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

3500 zł - 8000 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

500 zł - 1000 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1500 zł - 2000 zł

Opinie - QUIET BEAUTY art workshop

4.9

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KP

Kasia P

Atmosfera sesji była bardzo inspirująca, zero stresu! Zdjęcia i aranżacje piękne - ostateczny efekt piorunujący. Gorąco polecam usługi studia Quiet Beauty. Jeżeli rozszerzą ofertę, nie tylko na fotografię ślubną, skorzystam w 100% :)

4 lata temu

AL

Anna L

Sesja była cudna od atmosfery jaka wprowadza fotograf po zdjęcia końcowe :) Polecam z całego serca :) :) :)

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Moja współpraca z parami młodymi trwa od tych nastu lat jednak od roku prowadzę moją pracownię artystyczną Quiet Beauty i marzenia o niezapomnianym wizerunku ślubu spełniam co dnia.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta moja skierowana jest do par młodych poszukujących zarówno oprawy wizerunkowej ślubu, wesela jak i realizacji sesji zdjęciowych, projektów graficznych. Można w niej wyróżnić wykonanie sesji zdjęciowych o profilach: reportażowym, plenerowym, narzeczeńskim, sesji portretowych w studio i w naturalnym otoczeniu. Projektowanie i realizowanie sesji zdjęciowych dla Was to niezapomniana przygoda!

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Lubie pracować intuicyjnie. Nawet wykonując zdjęcia w studio, ograniczenia przestrzeni pokonuję wyobraźnią:-) Pracując przez lata przy dziesiątkach sesji zdjęciowych jako fotograf, scenograf i stylista zrozumiałam, że najważniejsze to prawdziwe i wykreowane historie chwytać wszystkimi zmysłami; postrzegać i odczuwać razem z tymi, dzięki którym powstają.

Wolne terminy

Kontakt - QUIET BEAUTY art workshop

QUIET BEAUTY art workshop

website

Złota27 Baranowo 62-081 Poznań

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -14:00

Polecani z kategorii fotograf ślubny

JSTUDIO - naturalna fotografia i film ślubny
JSTUDIO - naturalna fotografia i film ślubny Poznań
(11)
Zobacz profil
studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(24)
Zobacz profil
Studio Art-Video
Studio Art-Video Gdynia
Zobacz profil
Let It Be - Eva Szawara. LTD
Let It Be - Eva Szawara. LTD Poznań
(6)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: