Mrozek & Czajka - Fotografia i Film Ślubny 📸🎥❤️
Mrozek & Czajka - Fotografia i Film Ślubny 📸🎥❤️ Wrocław
(46)
Zobacz profil
Félix de Vega
Félix de Vega Warszawa
(20)
Zobacz profil
Igor Bilyk
Igor Bilyk Zgorzała
Zobacz profil
Fotojk-Jerzy Kowalski
Fotojk-Jerzy Kowalski Włoszczowa
Zobacz profil
QUIET BEAUTY art workshop

Majka Dombrowicz-Matysiak

QUIET BEAUTY art workshop

Złota27 Baranowo, Poznań

(3)

O nas

Subtelnie odkrywać to co niewidzialne, malować światłem, opowiadać kolorem, tworzyć niezapomniane historie to moje motto i wyzwanie! Poprzez fotografię chcę poruszać Waszą wyobraźnię, kreować obrazy z prawie dotykalnych emocji, takich, które pozostaną w galerii pamięci na zawsze. Wykonuję sesję zdjęciowe o różnych profilach. Moje ulubione to te w plenerze gdzie realne światło podkreśla wyjątkowość chwili i układa je w historie. Realizuję również reportaże, sesje w studio ze scenografią; portrety Waszej miłości. Dzięki artystycznym pasjom, intuicji twórczej, doświadczeniu w grafice, wystawiennictwie i stylizacji tworzę komplementarne oprawy Waszych uroczystości. Projektuję motywy podkreślające charakter wydarzenia, wizerunek materiałów graficznych w stylistyce ślubnej, aranżuję przestrzenie w oryginalne kompozycje florystyczne, tworzę bukiety dla Panny Młodej, ozdoby do butonierki, elementy dekoracyjne. Tworzę również z Wami. Zaprojektowanie zjawiskowej sukni ślubnej a do niej nietuzinkowej biżuterii to niesamowita frajda i niezapomniana przygoda nie tylko dla Panny Młodej;-) Niezmiernie miło mi będzie tworzyć z Wami i dla Was!

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 7000 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - QUIET BEAUTY art workshop

Sesja narzeczeńska

400 zł - 600 zł

Projekt obejmuje wykreowanie pomysłu na sesję zdjęciową oraz stworzenie motywu graficznego, który podkreśli wizerunek wybranej do prezentacji wykonanych zdjęć, formy albumu, materialu publikowanego dla Was online. Cena sesji uzależniona jest od realizowanego pomysłu, ilości przekazanego materiału, godzin pracy przy sesji.

Reportaż ślubny

1000 zł - 3500 zł

Fotografuję podczas ceremonii ślubu, wesela, asystując Wam dyskretnie we wszystkich wzruszających momentach. Uczestniczę w ostatnich przygotowaniach do ślubu, uwieczniając towarzyszące wszystkim emocje, chwile nie do uchwycenia pamięcią. Opisuję obrazem historię Waszej miłości. Sesję wykonuję w Polsce i za granicą. Cena realizacji projektu, uzależniona jest od ilości godzin pracy oraz charakteru przekazanego materiału zdjęciowego.

Plener ślubny

1000 zł - 1500 zł

Sesja zdjęciowa odbywa się w plenerze lub w studio ze specjalnie zaprojektowaną scenografią. Wspólnie ustalamy temat przewodni dla sesji po to by miała ona niezapomniany styl i wyjątkową estetykę a z wykonanych zdjęć powstała historia Waszych wspomnień. Organizuję miejsce do sesji, tworzę stylizacje, aranżuję wnętrza, przygotowuję dla Was wspaniałą przygodę. Sesje wykonuję w Polsce lub za granicą. Cena uzależniona jest od realizowanego pomysłu, przekazanego materiału zdjęciowego oraz godzin, dni pracy przy sesji.

Pakiet: Reportaż + Plener

1500 zł - 3500 zł

Wykonuję sesje łączone na specjalne życzenie. Przygotowuję ofertę na państwa prośbę prezentując możliwości realizacji projektu. Opis oferty przesyłam na adres e mail.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2100 zł - 3500 zł

Wykonuję sesje łączone na specjalne życzenie. Przygotowuję ofertę na państwa prośbę prezentując możliwości realizacji projektu. Opis oferyt przesyłam na adres e mail.

Reportaż Ślubny

1500 zł - 3500 zł

Fotografuję podczas ceremonii ślubu, wesela, asystując Wam dyskretnie we wszystkich wzruszających momentach. Uczestniczę w ostatnich przygotowaniach do ślubu, uwieczniając towarzyszące wszystkim emocje, chwile nie do uchwycenia pamięcią. Opisuję obrazem historię Waszej miłości. Sesję wykonuję w Polsce i za granicą. Cena realizacji projektu, uzależniona jest od ilości godzin pracy oraz charakteru przekazanego materiału zdjęciowego.

Film ślubny

2000 zł - 4500 zł

Film ślubny wykonuje fotograf/kamerzysta, z którym na stałe współpracuje. Maciej spotyka się z państwem na życzenie i przedstawia ofertę.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1500 zł - 4500 zł

Sesję wykonuje fotograf kamerzysta, z którym współpracuję na stałe. Ofertę wysyłamy na prośbę.

Komplementarna oprawa uroczystości.

5000 zł - 9999 zł

Komplementarna oprawa uroczystości zawiązana jest z opracowaniem dla Państwa szczegółowo wszystkich niezbędnych projektów składających się na wyjątkowy wizerunek ślubu. Aby był on nietuzinkowy, zapamiętany i wyłącznie Wasz niezbędne jest stworzenie koncepcji spójnej kolorystycznie, estetycznie oraz stylistycznie. Proponuję usługę, w której zawarta jest zarówno praca projektowa, stworzenie grafiki, oryginalnej, niezapomnianej na zaproszenia i wzory ślubne, następnie koncepcji, wykonawstwa dekoracji sali, kościoła, auta, wyglądu bukietu ślubnego i wszelkich kompozycji florystycznych po opracowanie i wykonanie pakietu sesji fotograficznych o wybranych profilach. W jednej usłudze zawieram to co niebanalne, potrzebne i profesjonalne. Z jednej fachowej ręki otrzymujecie wiele usług, które opracowuję, nad których wykonaniem czuwam a Państwo macie pewność, że nie zawiodę.

Opinie - QUIET BEAUTY art workshop

4.93

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AG

Aleksandra G

Wybraliśmy Majkę ze względu na jej kompleksową ofertę - później poznaliśmy Majkę osobiście i wiedzieliśmy, że nie chcemy współpracować z nikim innym przy naszym ślubie i weselu. Maja zaprojektowała nam najpiękniejsze i nietuzinkowe zaproszenia, które zachwyciły nas i gości. Dalej wszystkie winietki, zawieszki dekoracje były w tym samym klimacie i przez to było magicznie! Maja jest istną czarodziejką! Zdjęcia ślubne są wspaniałe a sesja poślubna również niepowtarzalna! Muszę jeszcze dodać o ile przyjemniejsze jest planowanie wesela bez nerwów odnośnie dekoracji i planowaniem, czym zajęła się również Maja. Ile razy nie robiłam bym wesela, zawsze bym ją wybrała!!! Najlepszy wybór!!!

1 rok temu

KP

Kasia P

Atmosfera sesji była bardzo inspirująca, zero stresu! Zdjęcia i aranżacje piękne - ostateczny efekt piorunujący. Gorąco polecam usługi studia Quiet Beauty. Jeżeli rozszerzą ofertę, nie tylko na fotografię ślubną, skorzystam w 100% :)

6 lat temu

AL

Anna L

Sesja była cudna od atmosfery jaka wprowadza fotograf po zdjęcia końcowe :) Polecam z całego serca :) :) :)

6 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Moja współpraca z parami młodymi trwa od czterech lat od kiedy prowadzę swoją firmę Quiet Beauty art workshop oraz Pracownię na Złotej. Państwa marzenia o niezapomnianym wizerunku ślubu spełniam co dnia.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się przede wszystkim tym, że nie jest jednorodna. Przedstawiam możliwości usługi komplementarnej czyli stworzenia koncepcji dla oprawy całego ślubu, wesela. Nie zamykam swojej współpracy z Parami Młodymi tylko na opcji wykreowania dla nich sesji zdjęciowych, fotografii reportażowej ale również proponuję zaprojektowanie zaproszeń, dekoracji, bukietów etc w stylistyce, która przypadnie im do gustu będzie tylko ich i wyjątkowa! Moje 20 letnie doświadczenie w wielu branżach pozwala mi sprostać takim wyzwaniom. Jeśli jednak niezbędna jest tylko fotografia, uwiecznienie momentów, uchwycenia pięknych kadrów to zanim zaczniemy współpracę proponuję maleńką sesję przedślubną aby Para Młoda była pewna, że dobrze wybrali:)

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Wyzwaniem było dla mnie stworzenie koncepcji oprawy całego wizerunku ślubu, wesela Oil i Jacka w zeszłym roku. Wykonałam dla nich projekty ( malowałam łąkę z motylami, była głównym motywem wesela..) zaproszeń i wzorów ślubnych następnie zaprojektowałam i wykonałam kompozycje florystyczne zarówno w kościele jak i na sali, bukiet ślubny, butonierki oraz finalnie zajęłam się sesją reportażową podczas przygotowań, fotografią portretową w trakcie ślubu i wesela. Po ślubie, tydzień po, zrobiłam maleńką sesję zdjęciową poślubną w plenerze w klimacie swobodnym, która była swego rodzaju prezentem dla nich. Po wszystkim otrzymali jeszcze ode mnie piękny album i zdjęcia w oprawie. Tak to było coś nieziemskiego! Uwielbiam i potrafię spinać wszystkie założenia razem. To było cudowne przedsięwzięcie, które musiałam zaplanować pod każdym względem, zarówno spójności estetycznej, merytorycznej, wizualnej jak i zapanować nad wszystkim pod kątem emocji!. Z Parą Młodą miałam kontakt praktycznie cały rok, tego wymagały wszystkie przedsięwzięcia, tematy. Byli zachwyceni a wszystkie słowa. które padły w podziękowaniach dla mnie są mi drogie, memu sercu do dzisiaj. To było wyzwanie, niesamowita przygoda i cudownie doznania dla wszystkich Nas!

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary Młode pytają mnie najczęściej poza podstawowymi kwestiam dotyczącymi terminu, oferty o to jakiego rodzaju zdjęcia wykonam dla nich i czy będzie pięknie;)))

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta moja skierowana jest do par młodych poszukujących zarówno oprawy wizerunkowej ślubu, wesela jak i realizacji sesji zdjęciowych, projektów graficznych. Można w niej wyróżnić wykonanie sesji zdjęciowych o profilach: reportażowym, plenerowym, narzeczeńskim, sesji portretowych w studio i w naturalnym otoczeniu. Projektowanie i realizowanie sesji zdjęciowych dla Was to niezapomniana przygoda!

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Państwo Młodzi powinni zarezerwować u mnie termin rok wcześniej. Może nawet wystarczy 7 miesięcy. Przez ten okres musimy się poznać, ustalić koncepcję pracy i warunki współpracy.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Lubie pracować intuicyjnie. Nawet wykonując zdjęcia w studio, ograniczenia przestrzeni pokonuję wyobraźnią:-) Pracując przez lata przy dziesiątkach sesji zdjęciowych jako fotograf, scenograf i stylista zrozumiałam, że najważniejsze to prawdziwe i wykreowane historie chwytać wszystkimi zmysłami; postrzegać i odczuwać razem z tymi, dzięki którym powstają.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Sesję w plenerze wykonuję na życzenie, najczęściej po ślubie, tydzień po uroczystości. Ustalamy wspólnie najlepszą dla PM opcję.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Warto! Zawsze warto ! U mnie często jest dodawana jako bonus do komplementarnej usługi. Taka sesja jest swego rodzaju preludium i dobrze wpływa na Parę Młodą, pomaga się otworzyć na nowe wyzwania zdjęciowe - podczas ślubu, wesela. Przede wszystkim jest niesamowitą pamiątką, nietuzinkową, jedyną taką kiedy nie są jeszcze Państwem Młodym a Parą:)

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Na opracowane zdjęcia czeka się u mnie dwa tygodnie. Zdjęcia, wywołane w ilości dobranej według oferty, umieszczam w pięknym albumie zdjęciowym a jedno zawsze oprawiam w ramkę.

Kontakt - QUIET BEAUTY art workshop

QUIET BEAUTY art workshop

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Złota27 Baranowo 62-081 Poznań

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -14:00

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Gosia Foto
Gosia Foto Bydgoszcz
(13)
Zobacz profil
Fotografia - Film - Fotobudka
Fotografia - Film - Fotobudka Poznań
(59)
Zobacz profil
KRUG PHOTOGRAPHY
KRUG PHOTOGRAPHY Poznań
(61)
Zobacz profil
dash dash studio
dash dash studio Zielona Góra
(1)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: