Get Lucky Photo

Maks i Wojtek

Get Lucky Photo

(3)
Pokaż telefon

Fotografujemy pojedynczo oraz w duecie. W swoich kadrach staramy się zatrzymywać to, co ulotne, wyjątkowe i ważne do zapamiętania. Zapisać zarówno drobne detale, chwilowe wzruszenia jak i zjawiskowe szerokie plany.

Połączyliśmy siły w jedną markę, bo jesteśmy przekonani, że co dwie głowy to nie jedna. Wierzymy, że wspólnie znaczy lepiej, a razem jest po prostu raźniej.

W swoją pracę wkładamy 100% zaangażowania i jesteśmy przekonani, że zdjęcia, które wspólnie zrobimy będą zapisem wyjątkowych chwil z Waszego życia, ale również towarzyszących wtedy
osób, uczuć i emocji.

Wybierając nas wybieracie nasz sposób patrzenia na świat.

Poznajcie nas i nasze pary bliżej.
www.getluckyphoto.com

3500 zł - 7800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

500 zł - 800 zł

Reportaż ślubny

3500 zł - 7000 zł

1 fotograf / 2 fotografów

Plener ślubny

800 zł - 1500 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

4300 zł - 5800 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4700 zł - 7500 zł

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KK

Karolina K

Mistrzowie świata fotografii i świetni kompani na dzień ślubu :)

1 rok temu

AK

Adriana K

Dzięki Get Lucky Photo nasz dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Profesjonalna obsługa i nacisk na detale od samego początku projektu po dostarczenie zdjeć. Oboje z mężem czuliśmy się bardzo swobodnie. Get Lucky photo podsunęło nam mnóstwo ciekawych inspiracji dzięki czemu fotoreportaż naszego ślubu nabrał innego wymiaru. Spełnili każde nasze oczekiwania a nawet więcej. Polecamy skorzystanie z opcji zdjeć podczas przygotowań i sesji ślubnej bo efekt jest niesamowity. Napewno skorzystamy z usług Get Lucky Photo przy następnych okazjach. Jeszcze raz dziękujemy za niesamowite zaangażowanie i pomoc dzięki wam mamy cudowna pamiątkę z naszego ślubu.

1 rok temu

PM

Patrycja M

Współpraca z chłopakami to czysta przyjemność! Luźna atmosfera, dzięki której ludzie nie czują się sztywno przed obiektywem i pełen profesjonalizm! Widać, że wkładają serce w to, co robią, mają pomysły, pomagają spełniać marzenia i spełniają wszelkie oczekiwania, zawsze na miejscu przed czasem i materiał również otrzymaliśmy przed terminem, na który się umawialiśmy :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Nasza praca to nasza pasja. Zdjęcia pozwalają nam wrócić do tego, czego już nie ma. Każde ujęcie to nie tylko stojąca za nim historia, ale towarzyszące mu również emocje. Dzięki fotografii mamy możliwość nieustannych podróży w magiczne miejsca, do których jesteśmy zapraszani z aparatami. To ona pozwala nam na poznawanie wyjątkowych ludzi, ich historii i niesamowitych pasji.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pasja i studencka organizacja, a potem powstała pierwsza świadomie rozwijana od A do Z marka.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Kilka lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nikon

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W przypadku samej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia jest to zazwyczaj do 30 dni kalendarzowych, a w przypadku, gdy współpracujemy jeszcze przy plenerze ślubnym jest to nie więcej niż 60 dni od daty ślubu

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta składa się z dwóch pakietów: solo i duet. Dzięki nim możecie wybrać czy potrzebujecie tylko jednego fotografa czy preferujecie duet. W pakietach odpowiednio otrzymacie od nas nie mniej niż 250 lub 450 zdjęć w formie cyfrowej na zrobionym przez nas unikatowym pendrivie w stylowym drewnianym pudełku. Obu pakiety zawierają także zestaw 60 lub 80 wyjątkowych odbitek w formacie 15x23cm . Każdy z pakietów obejmuje pełen fotoreportaż zaczynający się od przygotowań i kończący na zabawie weselnej.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Dobra komunikacja i wzajemne rozumienie. Nie ma dobrych zdjęć bez wzajemnej współpracy, jeżeli mamy ze sobą spędzić kilka lub kilkanaście godzin i wspólnie z Wami stworzyć świetną pamiątkę musimy się po prostu dobrze czuć w swoim otoczeniu.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

1 + 1 = 2. W większości fotografujemy w duecie, bo dzięki temu możemy pokazać więcej i lepiej. Uwiecznić na zdjęciach to, czego jedna osoba nie dałaby rady sfotografować. Pokazać zarówno drobne detale, chwilowe wzruszenia jak i zjawiskowe szerokie plany.

Wolne terminy

Kontakt

Get Lucky Photo

website facebook vimeo instagram

Inspiracje ślubne

Polecani przez tego fotografa ślubnego

DŁUGO&SZCZĘŚLIWIE WEDDINGS
DŁUGO&SZCZĘŚLIWIE WEDDINGS Kraków
(1)

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: