Gosia Foto

Robert Schmidt

Gosia Foto

Powstańców Wielkopolskich 42, Bydgoszcz

(13)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

NOWE OFERTY SPECJALNE dla par które biorą ślub ale NIE ORGANIZUJĄ WESELA A CHCĄ MIEĆ PAMIĄTKĘ ZE ŚLUBU I PLENERU .KONTAKT PRZEZ WEDDING.PL LUB TELEFON 608 12 22 32 .

Jest wielu zajmujących się fotografią, czym więc się kierować w wyborze tego idealnego dla Was? Każdy ma inne wyobrażenie, co chciałby mieć na zdjęciach w tym jednym z najważniejszych dni w życiu. Podpowiadam – każdy z nas ma inny gust i pierwsze to wybrać z proponowanych stron to co MNIE lub NAM się podoba. Musi się Wam podobać! Jeśli już wiecie co Wam się podoba, dzwonicie lub mailujecie, pytacie o nasz termin, czy mamy wolny i już podczas pierwszej rozmowy wyczujecie, czy traktujemy Was z należytym szacunkiem i zainteresowaniem, poważnie, porządnie ,bo wiemy że to WASZ NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ.Działamy wszędzie , mieszkamy w Bydgoszczy ale żadna odległość nie stanowi problemu żeby wykonać zdjęcia . Posiadamy upoważnienie z Kurii Diecezjalnej do wykonywania zdjęć w kościele .Porządnie to też znaczy SZYBKO. Bo my zakładamy że od ostatnich zdjęć ( w większości przypadków jest to plener ) po 14 dniach otrzymacie gotowe zdjęcia . W czasie spotkania z tymi którzy Wam na odległość się spodobali (na podstawie obejrzanych zdjęć) pytajcie jak najwięcej , przedstawcie swoje oczekiwania, lub dajcie sobie przedstawić propozycje tych którzy już te „parę” Ślubów dokumentowali. Tak: Dokumentowali. Za parę lat ten reportaż stanie się dokumentem i będzie powodem do wspomnień z uśmiechem i radością. Jeśli Fotograf dobrze się spisze w Dniu Ślubu, to z sentymentem i uśmiechem będziecie te reportaże oglądać, jeśli będziecie chcieli wykonamy dla Was Foto Książkę jako uzupełnienie i najbardziej trwałą pamiątkę z Waszej Uroczystości . Radosnej i Miłej .Czego Państwu z całego serca życzymy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 3900 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - Gosia Foto

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1200 zł

Cena za 4 - 6 godzinną sesję w wybranym lub ustalonym miejscu ,cena zależna od odległości ,dodatkowych opłat za miejsca ustalone na miejsce pleneru , ale to da się ustalić w miłej i serdecznej rozmowie...da się :)

Reportaż ślubny

1000 zł - 1800 zł

Cena minimalna to za krótką,kameralną uroczystość w USC i parę zdjęć wspólnych przed Urzędem i parę pozowanych zaraz po uroczystości .Dalej cenę ustalamy w zależności od oczekiwań Pary dodając kolejne elementy cena rośnie ...przygotowania,wesele itd. ...naprawdę da się dogadać :)OFERTA SPECJALNA !!!
ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI W KOŚCIELE LUB URZĘDZIE ( BEZ WESELA ) PLUS PLENER W DNIU ŚLUBU TO KOSZT 1300 PLN

Plener ślubny

500 zł - 1200 zł

Sam plener ślubny to od 4 do 6 godzin zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej ,cena uzależniona od miejsca ( odległość ,dodatkowe opłaty za wejście na teren wybrany do pleneru ) i wiele innych zmiennych które ustalimy w trakcie miłej rozmowy .może też stanowić sesję rodzinną ,pamiątkową lub dziecięcą .

Pakiet: Reportaż + Plener

1000 zł - 2900 zł

Cena minimalna to za krótką,kameralną uroczystość w USC i parę zdjęć wspólnych przed Urzędem ( bez zdjęć na weselu ) oraz w wybrany inny dzień plener ślubny to od 4 do 6 godzin zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej .Dalej cenę ustalamy w zależności od oczekiwań Pary ,ilości gości ...ceny są przykładowe ale nie ostateczne ;)
OFERTA SPECJALNA !!!
ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI W KOŚCIELE LUB USC ( BEZ WESELA ) PLUS PLENER W DNIU ŚLUBU TO KOSZT 1300 PLN LUB PLENER CAŁODZIENNY W INNYM DNIU TYLKO 1500 PLN !!!

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1800 zł - 3900 zł

Cena minimalna to za krótką,kameralną uroczystość w USC i zdjęcia wspólne przed Urzędem - oraz w wybrane dwa dni - jeden na sesję przedślubną ok 4 godzin ,drugi dzień plener ślubny to od 4 do 6 godzin zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej .Dalej cenę ustalamy w zależności od oczekiwań Pary ...także ceny traktujemy jako wyjściowe ;)
OFERTA SPECJALNA !!!
ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI W KOŚCIELE LUB URZĘDZIE ( BEZ WESELA ) + SESJA NARZECZEŃSKA W JEDEN DZIEŃ + PLENER CAŁODZIENNY W INNYM DNIU TYLKO 1800 PLN !!!

Opinie - Gosia Foto

5

13 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KK

Katarzyna K

Bardzo przemiłe małżeństwo które wykonuję naprawdę dóbr robotę 😊 W zdjęciach widać pełen profesjonalizm, wszystkie najważniejsze momenty podczas ceremoni zostały idealnie uchwycone😊 Naprawdę byli wszędzie i zrobili wszystkie możliwe ujęcia. Zdjęcia są tak piękne, że nie może na nie się na patrzeć. Z całego serca Polecamy Gosiafoto😊

8 miesięcy temu

MS

Marta S

Z całego serca polecam! Pełen profesjonalizm. Poczucie humoru Pana Roberta rozluźnia towarzyszący stres, natomiast Pani Gosia nadaje kobiecego zrozumienia. Świetnie współpracujące małżeństwo, dzięki temu otrzymaliśmy relację z dwóch różnych perspektyw widzianych przez fotografów. Bardzo szybka realizacja zdjęć ze ślubu jak i z sesji plenerowej. Czekaliśmy dosłownie kilka dni. Jeśli kiedykolwiek będziemy chcieli wykonać sesję bądź uwiecznić jakieś wydarzenie na zdjęciach na pewno znowu skorzystamy usług gosia foto. Dziękujemy! :)

8 miesięcy temu

MM

Maciej M

Podejście do klienta na najwyższym poziomie. Mega profesjonalna para fotografów. Zdjęcia wyszły przepiękne i będą super pamiątką z naszego ślubu. Sesja przebiegła bardzo płynnie. Nie mieliśmy za dużo pomysłów na sesję prócz dwóch miejsc w Poznaniu, ale wystarczył jeden spacer po okolicy i w mig znaleziono nam kilka miejsc idealnych do zrobienia zdjęć. Zero stresu, luz i pełne wsparcie. Dziękujemy z całego serca!!!

1 rok temu

AK

Anna K

Polecam z całego serca! Bardzo miłe i sympatyczne małżeństwo. Wprowadzają bardzo miłą atmosferę, zdjecia super. Polecam, polecam,polecam😍

2 lata temu

Michał Ł

Gorąco polecamy Gosię i Roberta! Dzięki nim mamy wspaniałą pamiątkę z ceremonii ślubu i sesji plenerowej. Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Zdjęcia wyszły przepięknie, a rodzina i znajomi zachwycali się naszą fotoksiążką :)

2 lata temu

AI

Agata I

Profesjonaliści przez duże P .Znakomite podejście do klienta. Sesja plenerowa była przepiękna jak również foto książka. Polecamy z całego serca.

2 lata temu

AB

Agnieszka B

Świetny kontakt, reflektowanie sugestii klienta, dużo pomysłów na zdjęcia, szybka realizacja i cena rewelacyjna 😁

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Dziś mam ponad czterdzieści lat (to „ponad” stale rośnie …niestety). Facet, który ma za sobą ponad 30 lat praktyki fotograficznej. Złośliwi twierdzą, że pierwsze zdjęcia zrobiłem w jaskiniach (dziś nazywane malowidłami naskalnymi), a ślady moich fotografii odnaleźć można od Skandynawii po Egipt. Żeby oszczędzić pytań: Nie znałem osobiście Tutanchamona, ale fotografowałem jego złotą maskę pośmiertną w Muzeum w Kairze . Po naszych ( wraz z Żoną ) doświadczeniach z Parami Ślubnymi wiemy oprócz jakości która jest poza wszelką dyskusją, liczy się czas i jakość. To dla nas priorytet.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta jest szeroka od skromnego ślubu w USC i mini sesji w parku ,przez Ślub kościelny z przygotowaniami i Weselem do Dużej uroczystości z sesją narzeczeńską ,przygotowaniami przedślubnymi ,Ślubem ,Weselem i plenerem poślubnym .Modyfikacji jest tyle ile par :) a na wszystkie jesteśmy na tak .Bo każdy ślub jest wyjątkowy a dzięki temu inny - Wasz niepowtarzalny .Do tego portrety, domowe sesje z dziećmi ,spotkania rodzinne ,zdjęcia okolicznościowe ....i wiele innych .

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Podstawowe słowo jakim bym określił - to Naturalny , lekko i swobodnie ...jak to nie wystarczy warto popatrzeć na portfolio .Ono więcej mówi niż tysiące słów .Styl to także oczekiwania Pary ( ona decyduje co chce mieć na zdjęciach a co nie ) zadowolenie Pary jest ponad oczekiwania fotografa ...jesteśmy dla was .

Wolne terminy

Kontakt - Gosia Foto

Gosia Foto

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że nie jest przedsiębiorcą.

Powstańców Wielkopolskich 42 85-090 Bydgoszcz

43 km od Torunia

94 km od Brodnicy

65 km od Grudziądza

40 km od Inowrocławia

89 km od Włocławka

70 km od Chojnic

143 km od Gdańska

71 km od Gniezna

109 km od Poznania

Poniedziałek

08:30 -22:00

Wtorek

08:30 -22:00

Środa

08:30 -22:00

Czwartek

08:30 -22:00

Piątek

08:30 -22:00

Sobota

08:30 -22:00

Niedziela

08:30 -22:00

Jesteśmy do dyspozycji telefonicznej 7 dni w tygodniu od 8:30 do 22:00 ,jeśli nie odbieramy to tylko dlatego że chwilowo nie możemy .Najszybciej jak to możliwe oddzwaniamy :) Zawsze .

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: