Gosia Foto

Robert Schmidt

Gosia Foto

Powstańców Wielkopolskich 42, Bydgoszcz

(7)
Pokaż telefon

W związku z Covid 19 proponujemy oprócz standardowych ofert także NOWE OFERTY SPECJALNE dla par które biorą ślub ale NIE ORGANIZUJĄ WESELA A CHCĄ MIEĆ PAMIĄTKĘ ZE ŚLUBU I PLENERU .KONTAKT PRZEZ WEDDING.PL LUB TELEFON 608 12 22 32 .

Jest wielu zajmujących się fotografią, czym więc się kierować w wyborze tego idealnego dla Was? Każdy ma inne wyobrażenie, co chciałby mieć na zdjęciach w tym jednym z najważniejszych dni w życiu. Podpowiadam – każdy z nas ma inny gust i pierwsze to wybrać z proponowanych stron to co MNIE lub NAM się podoba. Musi się Wam podobać! Jeśli już wiecie co Wam się podoba, dzwonicie lub mailujecie, pytacie o nasz termin, czy mamy wolny i już podczas pierwszej rozmowy wyczujecie, czy traktujemy Was z należytym szacunkiem i zainteresowaniem, poważnie, porządnie ,bo wiemy że to WASZ NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ.Działamy wszędzie , mieszkamy w Bydgoszczy ale żadna odległość nie stanowi problemu żeby wykonać zdjęcia . Posiadamy upoważnienie z Kurii Diecezjalnej do wykonywania zdjęć w kościele .Porządnie to też znaczy SZYBKO. Bo my zakładamy że od ostatnich zdjęć ( w większości przypadków jest to plener ) po 14 dniach otrzymacie gotowe zdjęcia . W czasie spotkania z tymi którzy Wam na odległość się spodobali (na podstawie obejrzanych zdjęć) pytajcie jak najwięcej , przedstawcie swoje oczekiwania, lub dajcie sobie przedstawić propozycje tych którzy już te „parę” Ślubów dokumentowali. Tak: Dokumentowali. Za parę lat ten reportaż stanie się dokumentem i będzie powodem do wspomnień z uśmiechem i radością. Jeśli Fotograf dobrze się spisze w Dniu Ślubu, to z sentymentem i uśmiechem będziecie te reportaże oglądać, jeśli będziecie chcieli wykonamy dla Was Foto Książkę jako uzupełnienie i najbardziej trwałą pamiątkę z Waszej Uroczystości . Radosnej i Miłej .Czego Państwu z całego serca życzymy.

1000 zł - 3900 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1200 zł

Cena za 4 - 6 godzinną sesję w wybranym lub ustalonym miejscu ,cena zależna od odległości ,dodatkowych opłat za miejsca ustalone na miejsce pleneru , ale to da się ustalić w miłej i serdecznej rozmowie...da się :)

Reportaż ślubny

1000 zł - 1800 zł

Cena minimalna to za krótką,kameralną uroczystość w USC i parę zdjęć wspólnych przed Urzędem i parę pozowanych zaraz po uroczystości .Dalej cenę ustalamy w zależności od oczekiwań Pary dodając kolejne elementy cena rośnie ...przygotowania,wesele itd. ...naprawdę da się dogadać :)OFERTA SPECJALNA !!! COVIDOWA !!!
ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI W KOŚCIELE LUB URZĘDZIE ( BEZ WESELA ) PLUS PLENER W DNIU ŚLUBU TO KOSZT 1300 PLN

Plener ślubny

500 zł - 1200 zł

Sam plener ślubny to od 4 do 6 godzin zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej ,cena uzależniona od miejsca ( odległość ,dodatkowe opłaty za wejście na teren wybrany do pleneru ) i wiele innych zmiennych które ustalimy w trakcie miłej rozmowy .może też stanowić sesję rodzinną ,pamiątkową lub dziecięcą .

Pakiet: Reportaż + Plener

1000 zł - 2900 zł

Cena minimalna to za krótką,kameralną uroczystość w USC i parę zdjęć wspólnych przed Urzędem ( bez zdjęć na weselu ) oraz w wybrany inny dzień plener ślubny to od 4 do 6 godzin zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej .Dalej cenę ustalamy w zależności od oczekiwań Pary ,ilości gości ...ceny są przykładowe ale nie ostateczne ;)
OFERTA SPECJALNA !!! COVIDOWA !!!
ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI W KOŚCIELE LUB URZĘDZIE ( BEZ WESELA ) PLUS PLENER W DNIU ŚLUBU TO KOSZT 1300 PLN LUB PLENER CAŁODZIENNY W INNYM DNIU TYLKO 1500 PLN !!!

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1800 zł - 3900 zł

Cena minimalna to za krótką,kameralną uroczystość w USC i zdjęcia wspólne przed Urzędem - oraz w wybrane dwa dni - jeden na sesję przedślubną ok 4 godzin ,drugi dzień plener ślubny to od 4 do 6 godzin zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej .Dalej cenę ustalamy w zależności od oczekiwań Pary ...także ceny traktujemy jako wyjściowe ;)
OFERTA SPECJALNA !!! COVIDOWA !!!
ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI W KOŚCIELE LUB URZĘDZIE ( BEZ WESELA ) + SESJA NARZECZEŃSKA W JEDEN DZIEŃ + PLENER CAŁODZIENNY W INNYM DNIU TYLKO 1800 PLN !!!

Opinie

5

7 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AB

Agnieszka B

Świetny kontakt, reflektowanie sugestii klienta, dużo pomysłów na zdjęcia, szybka realizacja i cena rewelacyjna 😁

1 miesiąc temu

avatar

Agnieszka Ł

Super atmosfera! Wraz z mężem gorąco polecamy !

11 miesięcy temu

KR

Kamil R

Chciałbym zacząć od tego że Pan Robert zadbał o tak małe szczegóły które później okazały się kluczowe. Miła luźna atmosfera przeplatająca się z profesjonalizmem forografa której wynikiem są świetne ujęcia. Szczerze polecam wszystkim!

11 miesięcy temu

MT

MAREK T

GORĄCO POLECAM FOTOGRAFA PANA ROBERTA.PEŁEN PROFESJONALIZM, DO TEGO CZŁOWIEK MIŁY, SYMPATYCZNY WPROWADZAJĄCY BARDZO MIŁĄ ATMOSFERĘ.NA PEWNO SKORZYSTAM JESZCZE Z JEGO USŁUG

1 rok temu

ŁW

Łukasz W

Swietny fotograf polecam !!!

2 lata temu

avatar

Alicja K

Robert doskonale zna się na tym co robi. Świetnie potrafi rozluźnić atmosferę dzięki temu osoby na zdjęciach sztucznie nie pozują tylko wyrażają autentyczne emocje (szczególnie pomocne przy zestresowanym Panu Młodym :P ). Gorąco polecam skorzystanie z usług Gosia Foto osobom, które cenią indywidualne podejście do klienta i pełne zaangażowanie.

3 lata temu

AK

Alicja K

Robert jest świetny w tym co robi. Pomimo niewielkiej uroczystości otrzymaliśmy masę pięknych i klimatycznych zdjęć. Robert potrafi rozluźnić atmosferę dzięki temu osoby na zdjęciach sztucznie nie poczują tylko wyrażają autentyczne emocje (szczególnie zestresowamy Pan Młody ?). Polecam wszystkim usługi Gosia Foto.?

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

My: Gosia i Robert jesteśmy małżeństwem . Jesteśmy zgranym rodzinnym duetem (pod warunkiem że mąż robi tak jak każe żona …bo inaczej może być źle). Taka sytuacja powoduje, że bez problemu ze sobą współpracujemy. Łączy nas pasja, którą mamy okazję przekuć ciekawe zajęcie. W naszej pracy stawiamy na dwie najważniejsze kwestie – jakość i czas.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pierwsze zdjęcie popełniłem w latach siedemdziesiątych. To było dawno temu. Dostałem Aparat na kliszę Druh – Synchro od Babci . Dwanaście klatek na których powstały zdjęcia samochodów zrobione przy ulicy. Przez przypadek osiągnięty efekt zatrzymanych w kadrze jadących samochodów i rozmazane tło nadające dynamikę zdjęciu… …ale o tym dowiedziałem się dwa tygodnie później odbierając odbitki z pracowni fotograficznej. Byłem zafascynowany… I tak mnie to wciągnęło, że zostało do dziś … Dziś mam ponad czterdzieści lat (to „ponad” stale rośnie …niestety).Z przerwami trwa od tak dawna że niektóre pary mają dzieci które teraz "ślubują " :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Dziś mam ponad czterdzieści lat (to „ponad” stale rośnie …niestety). Facet, który ma za sobą ponad 30 lat praktyki fotograficznej. Złośliwi twierdzą, że pierwsze zdjęcia zrobiłem w jaskiniach (dziś nazywane malowidłami naskalnymi), a ślady moich fotografii odnaleźć można od Skandynawii po Egipt. Żeby oszczędzić pytań: Nie znałem osobiście Tutanchamona, ale fotografowałem jego złotą maskę pośmiertną w Muzeum w Kairze . Po naszych ( wraz z Żoną ) doświadczeniach z Parami Ślubnymi wiemy oprócz jakości która jest poza wszelką dyskusją, liczy się czas i jakość. To dla nas priorytet.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Dzisiaj posiadanie przez fotografa ślubnego cyfrowej, pełnoklatkowej lustrzanki nie jest niczym niezwykłym, jest po prostu standardem.Żeby nie było ogólnikowo – na każdą sesję zabieramy dwie lustrzanki Canon 5D Mark III ( plus jedną lustrzankę niższej klasy jako zabezpieczenie zabezpieczenia ). Canon 5D Mark III ma jedną wielką przewagę na niższymi modelami – zapisuje zdjęcia jednocześnie na dwie karty pamięci co w przypadku uszkodzenia jednej z kart pozwala bezpiecznie zachować zdjęcia na drugiej, więc nic nie zginie. Canon 5D III posiada wiele zalet o których nie musicie wiedzieć ale są widoczne na zdjęciach np. w dużych ciemnościach, czy szybko przemieszczających się dzieciach oraz pięknie tańczących parach. Dobry aparat bez dobrego obiektywu to tak jak Ferrari z silnikiem od Cinquecento: ładnie wygląda ale nie jedzie. Obiektywy z serii „L” gwarantują odpowiednią ostrość, szybkość działania oraz magię płytkiej głębi ostrości. Nasz zestaw składa się z obiektywów : Canon 24-70 f2,8 II L , Canon 24f1,4 II L , Canon 15 f2,8 , Canon 85 f1,4 IS L , Canon 70-200 f2,8 IS II

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nie mam jednego ulubionego momentu w trakcie przygotowań,Ślubu,Wesela - są to chwile które się pojawiają niespodziewanie które staramy się "złapać" .Od łezki w oku Panny Młodej ,Objęcia Syna przez Ojca ,Dzieci składających życzenia Parze Młodych .…takie momenty się tworzą w ułamku sekundy - potrzebne jest wychwycenie „tych momentów” do którego niezbędne jest oko i „trochę” doświadczenia.Myślę że to mamy :) A na końcu, przy oglądaniu zdjęć lubimy usłyszeć „super” – to daje najwięcej satysfakcji.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Po naszych doświadczeniach z Parami Ślubnymi wiemy oprócz jakości która jest poza wszelką dyskusją, liczy się czas. Proponujemy maksymalny czas do 14 dni roboczych na dostarczenie Wam Gotowego Reportażu od czasu ostatnich zdjęć ( zasadniczo od pleneru - bo on jest na końcu ..choć nie zawsze ). To dla nas priorytet. Na fotoksiążkę trzeba dodać 10 dni ( czas oczekiwania na druk )

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta jest szeroka od skromnego ślubu w USC i mini sesji w parku ,przez Ślub kościelny z przygotowaniami i Weselem do Dużej uroczystości z sesją narzeczeńską ,przygotowaniami przedślubnymi ,Ślubem ,Weselem i plenerem poślubnym .Modyfikacji jest tyle ile par :) a na wszystkie jesteśmy na tak .Bo każdy ślub jest wyjątkowy a dzięki temu inny - Wasz niepowtarzalny .Do tego portrety, domowe sesje z dziećmi ,spotkania rodzinne ,zdjęcia okolicznościowe ....i wiele innych .

Jaki jest Twój styl?

Podstawowe słowo jakim bym określił - to Naturalny , lekko i swobodnie ...jak to nie wystarczy warto popatrzeć na portfolio .Ono więcej mówi niż tysiące słów .Styl to także oczekiwania Pary ( ona decyduje co chce mieć na zdjęciach a co nie ) zadowolenie Pary jest ponad oczekiwania fotografa ...jesteśmy dla was .

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Cechą wspólną Par jest to ....że każda chce być wyjątkowa i ich zdjęcia też :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy następny wnosi coś nowego ,nowi ludzie ,nowe otoczenie to jest czego szukam ...Tak ,wymarzony ślub to każdy następny .Może to będzie twój ?

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para wnosi coś nowego , a szczególnie zapamiętałem parę z synkiem ...taki spokój ,dystans do całej uroczystości spotkałem tylko raz .

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z każdym kto ma odrobinę zaufania do innych ,całe szczęście że coraz więcej taki par spotykam .

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Każdą w której Para jest zadowolona ....a historie pozostają tajemnicą fotografa ;)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary najczęściej nie zadają pytań ...a powinny :) .Ale ślub biorą pierwszy raz i skąd mają wiedzieć o co pytać ? ...To My podpowiadamy i pytamy o szczegóły całej uroczystości żeby mieć obraz i nie zostać zaskoczonym .

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Klienci powinni wiedzieć że Fotograf to osoba "zaufania publicznego" ( przynajmniej powinna być ) i nikt się nie dowie co zobaczy fotograf w domu ,na sali weselnej czy na plenerze .Co działo się NIE MA PRAWA bez zgody Par wydostać się na zewnątrz .Fotograf ma być jak Ksiądz w konfesjonale ( albo bardziej ) .

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Solidność ,punktualność ,uczciwość

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

j.w. Solidność ,punktualność ,uczciwość

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nie powinny ale miło będzie jak wybiorą .To znaczy że podobają się im moje zdjęcia i sposób podejścia do Par.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Każda oferta jest na swój sposób inna ,a intuicja podpowiada każdemu jaką ofertę wybrać .

Wolne terminy

Kontakt

Gosia Foto

website facebook instagram

Powstańców Wielkopolskich 42 85-090 Bydgoszcz

43 km od Torunia

94 km od Brodnicy

65 km od Grudziądza

40 km od Inowrocławia

89 km od Włocławka

70 km od Chojnic

143 km od Gdańska

71 km od Gniezna

109 km od Poznania

Poniedziałek

08:30 -22:00

Wtorek

08:30 -22:00

Środa

08:30 -22:00

Czwartek

08:30 -22:00

Piątek

08:30 -22:00

Sobota

08:30 -22:00

Niedziela

08:30 -22:00

Jesteśmy do dyspozycji telefonicznej 7 dni w tygodniu od 8:30 do 22:00 ,jeśli nie odbieramy to tylko dlatego że chwilowo nie możemy .Najszybciej jak to możliwe oddzwaniamy :) Zawsze .

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: