Maciej Weselny

Maciej Weselny

Maciej Weselny

Popiełuszki 7, Bydgoszcz

(2)

Pracując dwuosobowo oraz z użyciem kilku hybrydowych urządzeń - które mogą w dowolnej chwili rejestrować zarówno film w najwyższej jakości, jak również fotografie o wysokiej rozdzielczości
- zapamiętujemy oraz przekazujemy Wam ciekawy i dynamiczny produkt, za pomocą którego odtworzycie te wszystkie najpiękniejsze chwile, do których chcielibyście powracać wiele razy.

Zrealizowane przez nasz serwis materiały foto video - możecie teraz obejrzeć w najwyższej jakości 4K, jak również w wersji Full HD lub DVD oraz udostępnić swoim znajomym, członkom rodziny lub współpracownikom w każdej chwili, na dowolnym urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym (dostęp uzyskujecie przez link oraz hasło).

1250 zł - 2550 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Panasonic

Oferta

Sesja narzeczeńska

150 zł - 250 zł

Reportaż Ślubny

1250 zł - 1550 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

700 zł - 900 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

150 zł - 250 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

150 zł - 250 zł

Film ślubny

1250 zł - 1550 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1550 zł - 1750 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

1250 zł - 1550 zł

Plener ślubny

150 zł - 550 zł

Reportaż ślubny

950 zł - 1250 zł

Opinie

3.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość zdjęć

AK

Anna K

Zdecydowanie nie polecam!! O tej firmie nie mogę powiedzieć zbyt wiele dobrego. Miała być piękna pamiątka ślubna w postaci super zdjęć i filmu jest - spory zawód! Zdjęcia o pojemności nawet nie 1Mb, z mikrofonem na głowie, z połową osoby, bez głów lub bez nóg - to chyba świadczy o braku profesjonalizmu. Film z wesela otrzymałam w wersji 60cio minutowej (wg umowy 90-120minut). Kiedy poprosiłam o wydłużenie poprzez dodanie brakujących sekwencji dostałam film......64 minutowy :) Opłaciłam wszystko zgodnie z umową, a nie otrzymałam na umówiony czas materiału, część odebrałam po…. 4 miesiącach! Niesłowność, nieterminowość, nierzetelność i brak zawodowstwa to moim zdaniem podstawowe cechy tego studia fotograficznego! AK

9 miesięcy temu

MM

Magda M

Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Termin dostarczenia został lekko przekroczony, jednak warto było poczekać :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Praca, która wykonuję pozwala mi na uwolnienie wszystkich możliwości twórczych oraz pełni własnej kreatywności. Nagromadzenie emocji u osób, które otaczają realizatora obrazu foto video w trakcie pracy nadaje jego pracy te niepowtarzalną możliwość przelania swoich własnych przeżyć na matrycę aparatu lub kamery. A to właśnie jest gwarancją wyjątkowości każdej kolejnej produkcji.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Wszechstronne wykształcenie oraz umiejętności artystyczne pozwoliły mi na podjęcie się tego zawodu już od najmłodszych lat. Po ukończeniu szkoły - pierwsze 10 lat pracowałem jako muzyk, następnie przekwalifikowałem się i otworzyłem własne, autorskie studio obrazu i dźwięku, które z powodzeniem funkcjonuje od 15 lat.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Zasadniczo pracuję prawie WYŁĄCZNIE z Parami Młodymi, gdyż od początku mojej działalności stanowią one 90 procent moich klientów.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Posiadamy wiele różnych modeli sprzętu hybrydowego do rejestracji foto oraz audio video (mi.in. takich producentów jak Panasonic, Sony, Canon). Każdy z modeli ma swoją własną charakterystykę oraz specyfikę działania, dzięki czemu znajduje swoje miejsce w czasie realizacji zlecenia, w zależności od zastanych warunków oraz zamierzonego do osiągnięcia efektu. Oprócz sprzętu realizacyjnego posiadamy również bazę oprogramowania edycyjnego (Sony Vegas, Light Room, DxO Optics Pro) oraz wysokiej klasy drukarek atramentowych Epson - służących do wydruku zdjęć, okładek, foto książek. Cały proces produkcyjny odbywa się w naszym studiu, dzięki czemu zyskaliśmy niezależność od zewnętrznych foto labów (nie narażamy klienta na dodatkowe koszty), zaś każdy projekt jest niepowtarzalny oraz spójny graficznie. Zapewniam również osobistą kontrolę nad całością tworzonego dzieła.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Staram się nie wyróżniać żadnych momentów, gdyż każdy z nich niesie nowe i niepowtarzalne zachowania uczestników wydarzenia, które trzeba wychwycić, poprawnie zarejestrować, a następnie przekazać w sposób, który będzie odpowiadał rzeczywistym emocjom odczuwanym przez nich w danej chwili. Cały czas realizacji wymaga skupienia, wnikliwej obserwacji oraz zapamiętania szczegółów, które następnie wykorzystuję w trakcie montażu i obróbki materiału audio video oraz poszczególnych kadrów zdjęciowych.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Przedstawienie oraz DOSTARCZENIE klientowi przesyłki z materiałami foto video w wersji elektronicznej następuje po ok. 14 dniach od zakończenia realizacji. W dalszym toku produkcji (po uwzględnieniu ewentualnych zmian dokonanych przez odbiorcę) następuje produkcja odbitek, albumów, foto książek. Zamknięcie procesu produkcji następuje zwykle po 1 miesiącu. Klient ma również dostęp online do WSZYSTKICH materiałów (w prywatnych galeriach), łącznie z tzw. "surówką" czyli plikami nie poddanymi edycji.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta jest w pełni uzależniona od oczekiwań odbiorcy. Każda produkcja stanowi niepowtarzalny pakiet usług i produktów. W pełni elastycznie regulujemy takie parametry, jak: czas spędzony podczas realizacji, długość filmu, ilość zdjęć, ilość zastosowanych urządzeń rejestrujących, rodzaj montażu, itd ... W naszym cenniku podajemy jedynie PRZYKŁADOWE PAKIETY najczęściej wybierane przez Pary Młode.

Jaki jest Twój styl?

Mój styl pracy - to bycie w centrum rozgrywających się wydarzeń. Jednocześnie - wieloletnie doświadczenie realizacyjne oraz odpowiedni dobór sprzętu rejestrującego - pozwala mi na pracę w sposób dyskretny i nie zwracający uwagi uczestników. W trakcie pracy - nie reżyseruję wydarzeń, ale staram się wyciągnąć esencjonalną formułę filmu oraz zdjęć. Jedynym wyjątkiem jest sesja plenerowa, podczas której wspólnie z Nowożeńcami aranżujemy odpowiednie wątki, w oczekiwanej przez Nich konwencji i stylistyce zdjęć lub wideoklipu.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy klient to ZESTAW dwóch odmiennych osobowości ludzkich. Moim zadaniem jest wydobycie tych cech w sposób, który pozwoli na ich rozpoznanie przez potencjalnego odbiorcę, oglądającego film lub reportaż fotograficzny. Najważniejsze zaś jest to, aby SAMI NOWOŻEŃCY ROZPOZNALI SIEBIE ! i swoje cechy osobowości - na zdjęciach lub w filmie. Aby emocje tam przedstawione - były ICH INDYWIDUALNYMI EMOCJAMI i PRZEŻYCIAMI. Tego właśnie oczekuje każdy mój klient. To własnie jest ICH wspólna cecha. NIEPOWTARZALNOŚĆ i WYJĄTKOWOŚĆ ich uczuć, które ja mam za zadanie zaprezentować w przedstawionym materiale.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Mój wymarzony ślub odbywa się - niezmiennie - w każdą kolejną sobotę :) (a czasem również w inny dzień tygodnia). To jest ten ślub, na którym Para Młoda wymarzyła sobie moją własnie obecność, za co od piętnastu lat ZAWSZE SZCZERZE im dziękuję ... Rosnąca grupa moich zadowolonych klientów pozwala mi mówić otwarcie, iż każdy poprzedni ślub - był właśnie moim wymarzonym. Dzięki temu mogę zapewnić, iż KAŻDY KOLEJNY - również będzie tym, o którym marzę. Uważam bowiem, że tylko każdorazowe, pełne zaangażowanie członków ekipy w to, co przeżywają Nowożeńcy - jest gwarancją przekazania im WYMARZONEGO MATERIAŁU ...

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak. W sezonie 2017 wykonywaliśmy zlecenie podczas ślubu w Bydgoszczy (Osowa Góra). To był pierwszy raz, kiedy moja ręka zadrżała na korpusie aparatu. Kościół był właściwie pusty. Uczestnikami wydarzenia była tylko Para Młoda (powiedzmy ... w dojrzałym wieku), świadkowie, oraz chyba ze trzy inne osoby. Do mszy służyły dzieci tej pary (chyba z poprzednich związków), najmłodsze dziecko trzymała na rękach zaprzyjaźniona osoba tej rodziny, Nowożeńcy sami czytali Pismo Święte podczas ceremonii. Najpierw pomyślałem sobie, że to będzie kiepski materiał (puste ławki w kościele ...) Wraz z kamerzystką skupiliśmy się więc na zbliżeniach twarzy, gestów ... starając się nie pokazywać pustego kościoła. W miarę przebiegu ceremonii (oprawa muzyczna, kazanie zaprzyjaźnionego księdza, przysięga pełna wzruszeń, uczestnictwo członków najbliższej rodziny i przyjaciół) poczułem, ze ten pusty budynek kościoła czymś się wypełnia ... Tak, chyba po raz pierwszy tak bardzo poczułem, że biorę udział w czymś aż tak bardzo osobistym, że właściwie udział innych osób nie jest tutaj potrzebny. Cały budynek kościoła wypełnił się wielką miłością tych dwojga ludzi do siebie ... Na każdym kroku czuło się po prostu, że rejestrujemy COŚ NIEZWYKŁEGO, WYJĄTKOWEGO i NIEPOWTARZALNEGO. Po raz pierwszy też sądziłem też, że będę miał wielką trudność, aby za pomocą filmu i zdjęć przekazać TO COŚ, co poczułem tam na żywo. Kiedy jednak usiadłem do montażu i obróbki materiału, kiedy spojrzałem na twarze tych ludzi (Nowożeńców, ich dzieci, księdza) ponownie ... zrozumiałem, że udało nam się :) Udało nam się zarejestrować MIŁOŚĆ, którą ci ludzie są przepełnieni tak bardzo, że każdym gestem, uśmiechem, słowem - mówią tylko o tym, że chcą być ze sobą na zawsze ...

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Oczywiście - stopień trudności jest różny ... Dlatego właśnie staram się zawsze nawiązać (oprócz relacji: klient - wykonawca) bardziej prywatną relację z przyszłymi Nowożeńcami. Służą temu wcześniejsze spotkania, chociażby podczas sesji narzeczeńskiej (którą często wykonujemy bezpłatnie) albo po prostu swobodna rozmowa podczas omawiania szczegółów realizacji projektu. Nić porozumienia jest koniecznym warunkiem dobrej współpracy w trakcie realizacji projektu, jakim jest ślub i wesele. Czasem mam na to mało czasu. Bywa tak, gdy pierwsze spotkanie następuje w dniu ślubu (zawieramy często umowy droga mailową, zwłaszcza z klientami mieszkającymi poza granicami Polski lub z dala od mojej siedziby). Staram się wówczas być na miejscu realizacji (przeważnie w domu Nowożeńców lub ich rodziców) dużo wcześniej, aby dać Nowożeńcom możliwość "oswojenia się" z obecnością moją oraz ... moich obiektywów, wycelowanych właśnie w Nich :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

O tym napisze wkrótce całą książkę :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w mojej witrynie internetowej.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

No cóż ... jestem takim samym człowiekiem, jak moi klienci. Wykonuję pewien zawód. Nie jest to jakiś cudowny dar, lecz wyuczone umiejętności (jak w każdym zawodzie). Mam takie same ograniczenia, jak każdy człowiek :) Mogę popełnić błąd, czasem również śpię, czasem jem, nie zawsze mogę odebrać telefon :) Jedno jest pewne ! Moja praca sprawia mi wiele zadowolenia, zaś mój kanał na You Tube oraz oceny moich filmów i ilość subskrybcji kanału - mogą być wyznacznikiem faktu, iż traktuję swoja profesję w sposób uczciwy i poważny.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze jest to, abyście dokonali wyboru na podstawie obejrzanego materiału oraz WASZYCH WŁASNYCH odczuć związanych z jego obejrzeniem. Cenę ZAWSZE można wynegocjować, natomiast JAKOŚCI wyrażonej w przekazie emocjonalnym - NIGDY !!!

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jakość - Rzetelność - Innowacja !

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Absolutnie nie POWINNY wybrać MNIE :) Znam mnóstwo wykonawców, którzy zrealizują zlecenie na podobnym poziomie. JEDNAK ZAWSZE MAJĄ TAKĄ MOŻLIWOŚĆ - jeśli tylko mam wolny termin, zaś Para Młoda jest zainteresowana profesjonalnym wykonaniem relacji z Ich wydarzenia w przystępnej cenie, z zapewnieniem osobistego nadzoru na każdym etapie wykonania oraz - oczywiście - miłą i pozytywną relacją z osobą, która pracuje dla Nowożeńców z pełnym zaangażowaniem w całość projektu dotyczącego Ich ślubu i wesela.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Osobisty kontakt z Wykonawcą. Gwarancja naniesienia poprawek w gotowym materiale. Indywidualizacja cech każdego projektu w oparciu o osobiste oczekiwania Pary Młodej. Innowacyjne metody realizacji i produkcji. Przyjazna atmosfera współpracy.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ostatni sezon ślubny pozwolił mi udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych w moim studiu. Tak właśnie powstało moje ulubione zdjęcie (można je znaleźć w katalogu "Ulubione") przedstawiające Parę Młodą nad Wisłą w Bydgoszczy, z Mostem Fordońskim w tle. O szczegółach jego powstania chętnie opowiem w trakcie rozmowy podczas naszego spotkania, do którego szczerze zachęcam :) Pozdrawiam - Maciej Weselny.

Wolne terminy

Kontakt

Maciej Weselny

Popiełuszki 7 85-863 Bydgoszcz

Poniedziałek

08:00-14:00

17:00-20:00

Wtorek

08:00-14:00

17:00-20:00

Środa

08:00-14:00

17:00-20:00

Czwartek

08:00-14:00

17:00-20:00

Piątek

08:00-14:00

17:00-20:00

Niedziela

16:00-18:00

18:00-20:00

Prosimy o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie dat i godziny spotkania ! Często pracujemy w terenie podczas realizacji sesji foto lub reportaży video.

Polecani z kategorii fotograf ślubny

KRUG PHOTOGRAPHY
KRUG PHOTOGRAPHY Poznań
(12)
Zobacz profil
Wonders&Art Agnieszka Kołcon
Wonders&Art Agnieszka Kołcon Bydgoszcz
Zobacz profil
VideoLand Solec Kujawski
Zobacz profil
Agencja Fotograficzna Jarosław Kamiński
Agencja Fotograficzna Jarosław Kamiński Bydgoszcz
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: