Mrozek & Czajka - Fotografia i Film Ślubny 📸🎥❤️
Mrozek & Czajka - Fotografia i Film Ślubny 📸🎥❤️ Wrocław
(46)
Zobacz profil
Félix de Vega
Félix de Vega Warszawa
(20)
Zobacz profil
HarryPhota
HarryPhota Bydgoszcz
(4)
Zobacz profil
Ślubny Obiektyw
Ślubny Obiektyw Warszawa
(8)
Zobacz profil
Marcin Klaczkowski Fotografia

Marcin Klaczkowski

Marcin Klaczkowski Fotografia

Piątkowska 39, Poznań

(23)

O nas

Cześć!

Mam na imię Marcin i cieszę się, że tu trafiliście. Jestem fanem filmów Davida Lyncha i uwielbiam świeżo parzoną kawę z samego rana. Jestem spełnionym mężem i ojcem. Mam wspaniałą żonę, oraz dwóch synów - Kamila i Mikołaja

Niewątpliwie czuję się szczęściarzem, że mogę robić to co kocham najbardziej, zatrzymując Wasze piękne chwilę na zdjęciach.

Moja praca, jako fotograf oparta jest na dwóch filarach:

AUTENTYCZNOŚĆ - Zdjęcia mają oddawać rzeczywistość taką jaką ona jest. Nie koloryzuje, nie ubarwiam Waszych historii. Dlatego też preferuje reporterski styl fotografowania. Staram się być niewidoczny nie ingerując w przebieg całej uroczystości. Wychodzę z założenia, że nie ma dwóch takich samych ślubów, gdyż każda Para, z którą pracuje jest jedyna w swoim rodzaju. Każda, swoją osobowością, wnosi coś odmiennego i niepowtarzalnego do fotoreportażu. Dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i już na początku staram się jak najlepiej poznać Was i Wasze oczekiwania.

ZAUFANIE - w moim słowniku nie ma określenia "klient". Nie zwracam sie do Was "per pan" i chce abyście zwracali się do mnie po imieniu. Nie chce tworzyć niepotrzebnego dystansu i mentalnych barier. Kiedy spotykamy się po raz pierwszy jesteśmy dla siebie tylko obcymi ludźmi. Wy widzieliście moje prace na stronie, ja przeczytałem Waszego maila z zapytaniem - to wszystko co o sobie wiemy. Dlatego moim zadaniem jest poznać Was takimi jakimi jesteście na co dzień i stworzyć wzajemną nić porozumienia. Chcę żebyście czuli się komfortowo na każdym etapie naszej współpracy. Tak też buduje się wzajemne zaufanie, które jest gwarantem tego, że wspólnie stworzymy piękną ślubną historie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3300 zł - 4000 zł

SPRZĘT

Sony

Oferta - Marcin Klaczkowski

Sesja narzeczeńska

500 zł - 800 zł

Reportaż ślubny

3300 zł - 3500 zł

Plener ślubny

500 zł - 800 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

3600 zł - 4200 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4300 zł - 5000 zł

Opinie - Marcin Klaczkowski

5

23 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KS

Karolina S

Jeżeli szukacie fotografa ślubnego to nie wahajcie się wybrać Marcina. Profesjonalizm, pięknie uchwycone kadry, kolory, zachowane emocje i ludzie na zdjęciach, wywołały u nas łzy szczęścia. Zdjęcia wyglądają jak z ślubu celebrytów! Oprócz cudownej pracy Marcina, współpraca przed i w dniu Ślubu to czysta przyjemność. Nie czuliśmy skrępowania obiektywem, bezcenne rady przy pozowaniu i niesamowity dar bycia wszędzie na sali, by uwiecznić najlepsze momenty z wesela ( ukłony za ogarniecie 90 gości), a do tego profesjonalna strona internetowa, skąd możemy pobrać zdjęcia . Dostaliśmy też prezent od Marcina w postaci pokazu slajdów i podkładem muzycznym - świetny pomysł na pokazane zdjęć gościom. Dziękujemy, z przyjemnością będziemy wracać do Naszego Dnia za pomocą magii uchwyconych wspomnień dzięki Marcinowi.

1 rok temu

IJ

Iwona J

Bardzo polecam Marcina!!! :) Zdjęcia wyszły świetnie, oddały klimat tego dnia i pomogły przywrócić wspomnienia :) Marcin miał dużo pomysłów na ujęcia, uwzględnił także moje prośby (przesłane inspiracje). Na kilka dni przed ślubem dopytał dokładnie o miejsce, na czym nam zależy itp. Wszystko, o czym rozmawialiśmy zostało uwzględnione. Poza samymi zdjęciami - bardzo polecam za świetną, przyjacielską atmosferę, na czym mi bardzo zależało, gdyż na ogół nie przepadamy za pozowaniem :) Z Marcinem było miło i swobodnie. Jest bardzo pozytywny, otwarty na pomysły, bezproblemowy. Na weselu "wtopił się" w tłum, nie narzucał się z aparatem. Polecam :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

KG

Katarzyna G

Bardzo polecamy usługi Marcina! Zdjęcia oddały w pełni najważniejsze emocje, jakie towarzyszyły nam w tym dniu. Czujne „wyłapanie” pięknych momentów sprawiło, że mamy wspaniałą pamiątkę z jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Atmosfera na sesji pozwoliła nam przedłużyć czas świętowania tego czasu, więc z całą pewnością będziemy miło wspominać tę współpracę ❤️

3 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Alicja P

Marcin to wspaniały i rzetelny człowiek. Czuliśmy się w Jego towarzystwie baardzo swobodnie, a zdjęcia zebrały mnóstwo ochów i achów ^^ pozdrawiamy Cię Marcin i wszystkim polecamy Jego usługi.

3 lata temu

Źródło: Facebook

KW

Karolina W

Są piękne momenty, ważne chwile, które szybko uciekają, żeby je zapamiętać i mieć najpiękniejsze wspomnienia trzeba wybrać odpowiednią osobę. Takim człowiekiem jest Marcin - przede wszystkim jest profesjonalistą, a także wspaniałym, skromnym człowiekiem. Zdjęcia Marcina ukazują całą magię! Potrafi uchwycić każdą najważniejszą chwilę podczas szczególnego wydarzenia. Jesteśmy zachwyceni, zakochani w jego fotografiach - nie ma skali by to ocenić. Współpraca z Marcinem przebiega na wysokim poziomie, podczas zdjęć zawsze służy radą, także każdy stres idzie w niepamięć. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie! (ba! nawet to wiemy!) ❤️🐶

3 lata temu

Źródło: Facebook

NS

Natalia S

Polecamy Marcina, fotki wyszły bardzo dobrze a na weselu był niewidoczny :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

MN

Mo N

Doskonałe oko fotografa, wrażliwość oraz perfekcyjne wykonanie techniczne 🥇👌💯💥

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

W branży ślubnej jestem już od około 10 sezonów.Nigdy tego nie liczyłem ale na pewno mam za sobą już setki fotoreportaży :-)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta zawiera jeden podstawowy pakiet, dzięki temu jest kompleksowa nastawiona na potrzeby Pary Młodej. Poszczególne elementy oferty takie jak sesja narzeczeńska, sesja ślubna w innym dniu czy fotoalbum możecie sobie dobrać w zależności od potrzeby i budżetu.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każdy ślub to wielkie wyzwanie. Na co dzień fotograf ślubny podczas reportażu zmaga się z wieloma problemami i przeciwnościami. Trzeba czasem stawić czoła jakimś nieprzewidzianym sytuacjom. Pogoda może pokrzyżować plany zdjęciowe, światło w kościele może być słabe...to tylko przykłady. Moim zadaniem jest okiełznać te wszystkie niekorzystne czynniki i dostarczyć Wam zdjęcia najwyższej jakości ;-)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytanie jakie pada to "Czy ma Pan termin tego i tego dnia"... :-D

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta to fotoreportaż w dniu ślubu. Osobno wykonuję również sesje narzeczeńskie i sesje ślubne.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Optymalnie dobrze jest zarezerwować termin tak na 12 do 6 miesięcy przed uroczystością.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Swój styl określiłbym jako artystyczna fotografia ślubna pełna emocji i wzruszeń.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Sesje plenerową wykonujemy do 60 dni po Waszym ślubie. Wspólnie ustalamy miejsce sesji. Jeśli nie macie pomysłu gdzie by można taką sesje wykonać służę zawsze pomocą i wysyłam Wam swoje propozycje. Sesje poślubną możemy zrobić w każdym miejscu jakie się Wam wymarzy. Jestem otwarty na propozycje :-)

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Oczywiście, że warto zrobić sesje narzeczeńską. Nie znam lepszego sposobu na "przełamanie lodów" i poznanie swojego fotografa jak i sposobu jego pracy. Jeśli zdecydujecie się na sesje narzeczeńską, na pewno będzie Wam już o wiele łatwiej na dalszym etapie naszej współpracy ;-) Gorąco zachęcam do skorzystania z tej opcji.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi 60 dni roboczych

Kontakt - Marcin Klaczkowski

Marcin Klaczkowski Fotografia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Piątkowska 39 60-648 Poznań

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Full Frame Marcin Łubocki FOTO-FILM Realizacja do 10dni!
Full Frame Marcin Łubocki FOTO-FILM Realizacja do 10dni! Opole
(2)
Zobacz profil
Fotojk-Jerzy Kowalski
Fotojk-Jerzy Kowalski Włoszczowa
Zobacz profil
Maciej Kustrzycki Fotograf
Maciej Kustrzycki Fotograf Wrocław
Zobacz profil
Mymoments- Film i Fotografia
Mymoments- Film i Fotografia Konin
(11)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: