Marek Wójcik Fotografia Ślubna
Marek Wójcik Fotografia Ślubna Lublin
(24)
Zobacz profil
Pics by MARTA FALKOWSKA
Pics by MARTA FALKOWSKA Katowice
(13)
Zobacz profil
Wiktoria Mikoda Fotograf
Wiktoria Mikoda Fotograf Wrocław
(25)
Zobacz profil
studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(23)
Zobacz profil
Dariusz Wiejaczka Fotografia

Dariusz Wiejaczka

Dariusz Wiejaczka Fotografia

Aleja 29 listopada, Kraków

(8)

O nas

Cześć! Nazywam się Darek i bardzo się cieszę, że tu jesteście!
Zajmuję się fotografią od wielu lat. Jest to moja pasja i sposób na życie. Swoje umiejętności szlifowałem między innymi w Krakowskiej Szkole Artystycznej, gdzie uczyłem się na kierunku „Kreatywna Fotografia”. Brałem też udział w wielu warsztatach dotyczących fotografii ślubnej i nie tylko. Moim celem jest to, by dać Wam jak najwspanialszą pamiątkę, która będzie za każdym razem powodować uśmiech na Waszej twarzy i przywoływać miłe wspomnienia.Zrobię wszystko, aby nie były to tylko puste zdjęcia, lecz przepełniony emocjami reportaż. Umożliwię wam powrót do wszystkich chwil tego dnia — pięknych, zabawnych, zapierających dech w piersiach i wyciskających łzy z oczu. Chcę, byście mogli zobaczyć to wszystko, czego byliście częścią, ale też wszystkie momenty i detale, które mogły umknąć waszym oczom.Podchodzę do tego co robię na poważnie ale nie uważam, że zdjęcia muszą być poważne. Jeśli chodzi o całą resztę — tu kończy się powaga. Kocham placki po węgiersku, ale nie akceptuję tych z cukrem. Inwestuje w samochód, który zdecydowanie zbyt często odmawia mi posłuszeństwa, mimo że wiem, że za te pieniądze kupiłbym już dwa takie, którym nic by się nie działo. Uważam się za romantyka, choć moja dziewczyna mówi, że mógłbym się bardziej postarać.Ciesz się chwilą — ja zajmę się resztą!

PRZEDZIAŁ CENOWY

4200 zł - 5000 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - Dariusz Wiejaczka

Pakiet: Reportaż + Plener

3400 zł - 4200 zł

Podstawowy pakiet do 12 godzin fotografowania, od przygotowań do samych oczepin.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3900 zł - 4700 zł

Kompleksowa usługa par, od zaręczyn poprzez ślub, kończąc na przepięknym plenerze.

Plener ślubny

800 zł - 1200 zł

Plener w wysokich górach (Tatry Karkonosze) nad morzem lub za granicą.

Reportaż ślubny

3400 zł - 4000 zł

Sesja narzeczeńska

500 zł - 800 zł

20-30 zdjęć do 3 godzin fotografowania.

Opinie - Dariusz Wiejaczka

4.5

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

JG

Jan G

Fotograf nie zjawił się w dniu wesela na wykonanie usługi czego dowiedzieliśmy się przed samym ołtarzem. Mimo wielokrotnego mailingu i podpisanej umowy nie potrafił zapamiętać daty wesela. Do dzisiaj nie dostaliśmy zwrotu zaliczki. Skandaliczne zachowanie. Szczerze odradzam ludziom, którzy nie chcą się denerwować w dniu wesela.

2 tygodnie temu

PW

Patrycja W

Serdecznie polecam fotografa Darka, który wykonał nam cudowną sesję Narzeczeńską. Była to nasza pierwsza sesja zdjęciowa i gdy tylko dostaliśmy zdjęcia poglądowe, to nie mogliśmy uwierzyć w to, co widzimy - tak bardzo byliśmy zaskoczeni efektami! Fotograf Darek potrafi w rewelacyjny sposób przenieść emocje i zatrzymać niepowtarzalne chwile. Podpisuję się pod komentarzami, które zostały napisane poniżej. Pełen profesjonalizm!

1 rok temu

BT

Beata T

Zdjęcia przepiękne, super usługa super pamiątka . Jesteśmy zachwyceni efektami pracy Pana Dariusza. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy !!

1 rok temu

AM

Anna M

Najlepszy fotograf! Zarówno zdjęcia z wesela jak i z sesji plenerowej wyszły po prostu bajecznie - przepiękne i klimatyczne. Bardzo szybko dostaliśmy swoje zdjęcia. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na całe życie. Polecamy wszystkim niezdecydowanym. Ania i Darek ?

1 rok temu

AS

Anna S

Szczerze i z całego serca polecam współpracę z Dariuszem. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, zdjęcia robione z ogromnym zaangażowaniem i pasją, a także miła i przyjazna atmosfera. Zdjęcia są po prostu przepiękne i niepowtarzalne, wspaniała pamiątka na całe życie. Dziękujemy ?

1 rok temu

ŻS

Żaneta S

Serdecznie polecam współpracę z Dariuszem! Wszystkie ustalenia przed ślubem były jak najbardziej wykonane. Dzięki pracy z pasją i zainteresowaniem, dostaliśmy pamiątke wspomnień na całe życie! Sama obecność fotografa zazwyczaj bywa krępująca, natomiast w tym przypadku nie było takiego problem, gdyż atmosfera jaka panowała podczas uroczystości oraz sesji była bardzo swobodna i przyjazna. Dziękujemy za zdjęcia pełne emocji! :)

2 lata temu

M

Marysia

Kontakt z Fotografem od pierwszego spotkania aż do odebrania materiału z wesela był bardzo dobry. Wszystkie terminy na które się umawialismy były dotrzymane. Sama współpraca podczas naszego ślubu i wesela przebiegała w sympatycznej atmosferze, na luzie i z uśmiechem. Jesteśmy zadowoleni z otrzymanych zdjęć, zostały uchwycone emocje i atmosfera tamtego dnia. Polecamy Darka również na sesję ślubną!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pierwsze wesele, o którym już wspomniałem wyżej to rok 2011. Fama poszła dalej, a znajomi sami się do mnie zgłaszali. Nawet moja nauczycielka języka angielskiego poprosiła mnie o realizacje reportażu ślubnego. Zrobiłem ich kilkanaście bu potem wyjechać na jakiś czas do Wielkiej Brytanii i na chwilę zająć się czymś zupełnie innym nie zapominając jednocześnie o swojej miłości do aparatu. Wróciłem w 2017 roku i od tamtej pory prężnie rozwijam się w branży ślubnej i nie tylko.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Minimum 400 zdjęć, ręcznie robione pudełko i pendrive w stylu rustykalnym, odbitki oraz prywatna galeria internetowa.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Trudno powiedzieć, bardzo lubię ciemniejsze tonacje kolorów, co widać na niektórych moich zdjęciach, jednak staram się być wszechstronnym.

Kontakt - Dariusz Wiejaczka

Dariusz Wiejaczka Fotografia

Aleja 29 listopada 41-425 Kraków

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Fotografia Monika Mikrut
Fotografia Monika Mikrut Jasło
(25)
Zobacz profil
Daniel Sułek Fotografia
Daniel Sułek Fotografia Bochnia
(6)
Zobacz profil
Kropla Czasu
Kropla Czasu Krynica-Zdrój
Zobacz profil
@fotodlaciebie - elegancki reportaż
@fotodlaciebie - elegancki reportaż Kraków
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: