RZ-STUDIO Wedding

Magdalena Rzepnicka

RZ-STUDIO Wedding

(3)
Pokaż telefon

Ślub to ważne przeżycie dla każdego - zarówno narzeczonych ale i ich najbliższych. Dla nas również! Bardzo staramy się aby nasze zdjęcia pokazywały piękno chwil, emocje na twarzach, staranność doboru strojów i dodatków, a przede wszystkim klimat, jaki stworzycie. Zawsze jest inaczej, każda para jest inna, każde zdjęcie wyjątkowe. Tak pracujemy - żebyśmy po kilku tygodniach po ślubie mogli się spotkać i razem przeżyli wszystko jeszcze raz. Nie ma dla nas lepszej nagrody niż słowa opisujące zaskoczenie, radość, satysfakcję.
Nasza wspólna przygoda ze zdjęciami zaczyna się w momencie przygotowań - to ten moment kiedy pokazują się pierwsze emocje- oczekiwanie, czasem lekki ale pozytywny stres, przejęcie mam i duma ojców. Dopinanie na ostatni guzik sukienki, marynarki ....
Jesteśmy obok Was w trakcie ceremonii - dyskretnie, łapiąc obiektywem to co się dzieje, a jednocześnie pozostając z boku.
Na weselu, kiedy już o stresie ceremonii nikt nie pamięta, pokazujemy jak się bawicie. Zrobimy dla Was zdjęcia gości i całkiem sporo zdjęć rodzinnych - przecież to właśnie one najczęściej są wklejane do albumów. Na zdjęciach znajdą się też atrakcje, które przygotujecie, tort, dekoracje.
Jeśli wybierzecie pakiet z sesją plenerową podpowiemy Wam gdzie najlepiej ją zrobić, kiedy i jak się przygotować. Pojedziemy z Wami w wybrane miejsce i wykonamy zdjęcia w klimacie, który jest najbliższy Waszym oczekiwaniom.

Nasz sprzęt to głównie firma Nikon. Bazujemy na ich lustrzankach i obiektywach. Niemniej w naszej "szklarni", jak potocznie nazywamy zestaw szkieł, jest tez kilka obiektywów najnowszej serii Art od Sigmy. Wybieramy taki sprzęt, który jest niezawodny, sprawdza się w trudnych warunkach i pięknie obrazuje rzeczywistość. Znamy się na tym - w końcu robimy to od ponad 15 lat.

Zachęcamy do przejrzenia galerii naszych prac na stronie www.rz-studio.pl i zapraszamy do kontaktu!

2200 zł - 3700 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

2200 zł - 2800 zł

Pakiet najczęściej wybierany przez nasze pary. Zawiera
- przygotowania w domu Pani Młodej,
- ceremonia w kościele / USC / ślub humanistyczny,
- wesele max do godz. 1:00,
- sesja plenerowa w dniu ślubu (długość zależna od życzenia Pary Młodej lub w innym terminie (3 godzinna),
Otrzymacie minimum 600 zdjęć po korekcie, w naturalnej kolorystyce, kilkadziesiąt zdjęć z autorskimi filtrami, galerię online, pen-drive i 30 wydrukowanych zdjęć w pudełku.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 3700 zł

To rozszerzony pakiet ślubny. Jest świetną propozycją dla par, które kochają zdjęcia. Zawiera on:
- 2- godzinną sesję narzeczeńską,
- przygotowania w domu Pani Młodej,
- ceremonia w kościele / USC / ślub humanistyczny,
- wesele max do godz. 1:00,
- 5-godzinna sesja plenerowa w innym terminie,
Otrzymacie minimum 700 zdjęć po korekcie, w naturalnej kolorystyce, kilkadziesiąt zdjęć z autorskimi filtrami, galerię online, pendrive i 30 wydrukowanych zdjęć w pudełku.

Plener ślubny

800 zł - 1000 zł

Sesje plenerowe wykonujemy w całej Polsce. Jej zakres, czas trwania, charakter zdjęć uzgadniamy indywidualnie z Parą Młodą. Staramy się aby zdjęcia były jak najbardziej różnorodne i były pięknym uzupełnieniem albumu ślubnego.

Reportaż ślubny

2200 zł - 2200 zł

To nasz najbardziej podstawowy pakiet. Składają składają się na niego:
- przygotowania w domu Pani Młodej,
- ceremonia w kościele / USC / ślub humanistyczny,
- wesele max do godz. 1:00,
Otrzymujecie minimum 500 zdjęć po korekcie, w naturalnej kolorystyce, galerię online, zdjęcia zapisane na spersonalizowaną płytę DVD i 20 wydrukowanych zdjęć w pudełku.

Sesja narzeczeńska

500 zł - 500 zł

Sesja narzeczeńska to zdjęcia w konwencji wesołego pokazania narzeczonych, w naturalnych pozach i w pełni szczęścia. Możemy ją wykonać w naturalnym środowisku lub w studio fotograficznym - decyzja jak zawsze leży po stronie Narzeczonych.
Zdjęcia wykonane podczas tej sesji bardzo często zostają również wykorzystane jako prezenty dla rodziców podczas wesela.

Fotobudka

100 zł - 150 zł

Proponujemy Wam alternatywę dla klasycznej fotobudki. Możemy przywieźć na Wasze wesele jeden lub dwa aparaty instax + taką ilość wkładów, jaką zamówicie. To doskonały pomysł na urozmaicenie wesela. Każdy gość może zrobić sobie zdjęcie i wkleić je do księgi gości. Potem dopisać życzenia i fantastyczna pamiątka da Was gotowa.

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KU

Konrad U

Polecam

6 miesięcy temu

MS

M S

Bardzo korzystna i elastyczna oferta. Polecam

6 miesięcy temu

MS

Magda S

Bardzo atrakcyjna oferta- jakościowo i cenowo.

6 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej podoba nam się, że pracujemy ze szczęśliwymi ludźmi. Towarzyszymy im w najpiękniejszych momentach życia.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zdjęcia zawodowo robimy od 16 lat. O wykonanie pierwszych fotografii ślubnych, jeszcze w czasie studiów, poprosiła nas przyjaciółka, zauroczona tym co robiliśmy hobbystycznie. Efekt okazał się na tyle dobry, że pojawiły się kolejne zlecenia. Wkrótce mieliśmy wypełniony kalendarz.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Profesjonalnie wykonujemy fotografie ślubne od 16 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie Nikona. Tylko pełne klatki i tylko najlepsze obiektywy. Na ślub najczęściej zabieramy D4 i D750. Do tego kilka obiektywów stałoogniskowych i obowiązkowo szeroki kąt.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każdy moment jest piękny, przepełniony emocjami. Uwielbiamy fotografować przygotowania. Wtedy możemy jeszcze lepiej poznać Parę Młodą. Poczuć jej klimat, dostosować się do oczekiwań. Od tego momentu zawiązuje się specyficzna przyjaźń.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Na opracowanie zdjęć potrzebujemy zwykle około 3 tygodni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Skupiamy się przede wszystkim na wykonaniu jak najlepszego materiału fotograficznego. Podczas ślubu chcemy aby nasze zdjęcia już z aparatu wychodziły piękne. Potem dodatkowo poddajemy je opracowywaniu, aby wydobyć z nich jeszcze więcej uroku. To te pliki dostaniecie na płycie. Opakowanie zdjęć, czyli album - to dla nas kolejny etap.

Jaki jest Twój styl?

Wykonujemy zdjęcia eleganckie, proste, naturalne. Nie chcemy ich przekombinować. Te fotografie mają się podobać zarówno teraz, jak i za 50 lat. Wykonujemy fotoreportaż, ale czasami ingerujemy w to co znajduje się przed obiektywem. Chcemy aby wszystko wyglądało jak najlepiej.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Przychodzące do nas pary doceniają nasze doświadczenie. Widzą na jak zawodowym sprzęcie pracujemy. Najczęściej są zainteresowane fotografią na wysokim poziomie, piękną i elegancką. Nie koniecznie poddaną filtrowaniu, które raz jest modne, a chwilę później już nie.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wymarzony ślub to taki, gdzie widać dużo pozytywnych emocji, gdzie wiele się dzieje spontanicznie. To ślub pary, od której promienieje radość i miłość.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Jest wiele par, które bardzo miło wspominamy. W ciągu wielu lat pracy zaprzyjaźniliśmy się ii nadal się spotykamy - przy okazji chrzcin, urodzin czy komunii. Nasi klienci pozostają z nami na długo.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Bardzo lubię współpracować z osobami, które potrafią określić jakie zdjęcia się im podobają. Takimi, które ufają mojemu profesjonalizmowi i pozwalają mi działać. To daje zawsze najpiękniejsze efekty.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

:) Wesele w pełni zabawy, północ, kelner wchodzący z tortem na ręce... nagle chwila grozy - połowa tortu ląduje na podłodze. Zapadła totalna cisza, na co Panna Młoda, zamiast popaść w rozpacz - uśmiecha się i mówi, że to na pewno na szczęście i że Ona i jej Mąż podzielą się jednym kawałkiem i na pewno nadal dla wszystkich wystarczy. Za swoją pogodę ducha i optymizm dostała owację na stojąco.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytanie to: Czy fotograf ingeruje w plan fotograficzny i czy pomaga ładnie ustawić się do zdjęcia. Moja odpowiedź jest następująca - na zdjęciach staram się pokazać was takimi jacy jesteście, ale jeśli widzę, że pozycja (np. nieładnie ustawione stopy), jakiś element stroju (np. rozpięta marynarka w pozycji stojącej) nie komponuje się z charakterem zdjęcia i po jego wykonaniu mogłoby razić, zawsze zwracam na to uwagę i proszę oo korektę.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

W dniu ślubu "strzelamy do tej samej bramki". Jestem po to, aby jak najpiękniej uwiecznić ten piękny dzień. Chcę pokazać Parę Młodą i Jej gości najlepiej jak to możliwe. Dlatego warto jasno powiedzieć o Waszych oczekiwaniach i zdać się na moje doświadczenie i profesjonalizm.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Według mnie warto zapytać o doświadczenie. Fotograf, który ma za sobą wiele uroczystości pewnie nie przegapi żadnego ważnego momentu i będzie wiedział gdzie się ustawić. Nie będzie wchodził w kadr osobie realizującej materiał video. Przede wszystkim będzie jednak wiedział jak nawiązać kontakt z gośćmi w trakcie wesela - tak żeby chcieli się naturalnie uśmiechać w trakcie wykonywania zdjęć.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moja najmocniejsza strona to wieloletnie doświadczenie oraz bardzo profesjonalny sprzęt.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jestem przekonany, że moje zdjęcia będą dokładnie tym czego Para Młoda może oczekiwać. Bardzo dużo czasu poświęcam na zapoznanie się z preferencjami, oczekiwaniami i charakterami Państwa Młodych. W związku z tym, że miałem okazję fotografować bardzo różnorodne śluby - od tradycyjnych po wielokulturowe czy humanistyczne - wiem czego powinienem się spodziewać i jak to co się dzieje pokazać najpiękniej.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Staram się aby moja oferta była "szyta na miarę". To Para Młoda mówi mi czego oczekuję ii na jakich warunkach chciałaby ze mną współpracować - a ja szukam takiego rozwiązania, aby obie strony były zadowolone.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ubiegły sezon to przede wszystkim skojarzenia z wiankami i łąkowym klimatem. Moja ulubiona sesja zdjęciowa to łęgi rogalińskie, stare dęby i Panna Młoda w pszenicznym wianku.

Wolne terminy

Kontakt

RZ-STUDIO Wedding

website facebook instagram

Poznań

65 km od Leszna

Wtorek

10:00-17:00

Środa

10:00-17:00

Czwartek

10:00-17:00

Piątek

10:00-17:00

Sobota

10:00-13:00

Na spotkania często umawiamy się również w niestandardowych godzinach. Koniecznie do nas zadzwońcie i umówcie się z nami na taki termin, jaki najbardziej Wam odpowiada.

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: