Górscy Film Studio

Sara Górska

Górscy Film Studio

Międzyrzecze Dolne 136, Bielsko-Biała

(4)

O nas

Cześć! Tu Sara i Oskar – tworzymy parę i w życiu i w pracy. Parą jesteśmy od ośmiu lat, a w branży ślubnej działamy od 2016 roku. Choć zaczynaliśmy od fotografii, to właśnie tworzenie filmów ślubnych skradło nasze serca. Możliwość uwieczniania Waszych emocji, radość i wzruszeń to praca naszych marzeń.

My swój wyjątkowy dzień ślubu już przeżyliśmy. Wiemy jak wiele uczuć i emocji się z nim wiąże, a także jak szybko on mija. Możliwość powrotu do tych uwiecznionych w kadrze chwil przywołuje je wszystkie z jeszcze większą mocą. Uczestnicząc w Waszym najważniejszym dniu wczuwamy się w Wasze emocje, co sprawia, że końcowy efekt naszej pracy oddaje niepowtarzalną atmosferę tego dnia.Jesteśmy dla Was od przygotowań do oczepin (maksymalnie do godziny 1:00). W trakcie wesela (zazwyczaj po pierwszym tańcu) oferujemy wykonanie mini pleneru (20-30 minut). Goście nawet nie zauważą Waszej krótkiej nieobecności, a kilka romantycznych ujęć będzie wspaniałym dodatkiem do teledysku ślubnego. Zawsze pracujemy we dwójkę, bo wtedy mamy pewność, że żaden z wyjątkowych momentów nam nie umknie.

Do naszej pracy podchodzimy z wielką pasją, co jest szczególnie widoczne na weselu. Wchodzimy w interakcję z Gośćmi, staramy się ich rozluźnić i sprawić, by czuli się swobodnie przed naszymi kamerami. Dzięki tym zabiegom film wychodzi bardzo naturalnie, a nam udaje się łapać niepowtarzalne kadry :)


Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie – aparatach Sony, a także wykorzystujemy systemy stabilizacji – statywy, monopody, gimbal. Gotowy film trafia do Was na pendrive w jakości FULL HD.

Długości naszych filmów wahają się od 45 do 60 minut. Oprócz filmu głównego otrzymujecie od nas także teledysk ślubny (ok. 3 – 5 minut), który stanowi emocjonalne streszczenie Waszego dnia.


Zapraszamy do kontaktu! Otrzymacie od nas konkretną ofertę cenową i jeśli będzie Wam ona odpowiadać umówimy się na spotkanie online lub osobiście :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

4000 zł - 5500 zł

SPRZĘT

Sony

Oferta - Górscy Film Studio

Filmowanie z powietrza (DRON)

Usługa jest już w cenie reportażu ślubnego

Reportaż Ślubny

4000 zł - 5500 zł

Opinie - Górscy Film Studio

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

AD

Agnieszka D

Sara i Oskar to mega pozytywni i uśmiechnięci ludzie. Współpraca z nimi już od samego początku była super. Pomogli nam zaplanować szczególnie początek tego dnia dzieląc się z nami swoim doświadczeniem. Nie tylko rejestrowali, ale też proponowali nam różne ciekawe rzeczy np. żebyśmy pierwszy raz w dniu ślubu spotkali się w bardziej romantycznych okolicznościach niż w progu. W tym wszystkim co się działo w życiu sami byśmy na to nie wpadli, a i zdjęcia i film z tego momentu wyszły bajeczne bo mieliśmy chwilę dla siebie przed wyjściem z domu. My bardzo polecamy! Z filmu i teledysku jesteśmy bardzo zadowoleni, ale na 5* zasługuje przede wszystkim pasja i zaangażowanie z jaką pracowali na naszym ślubie i weselu.

1 rok temu

AB

Anita B

Super kontaktowi ludzie. Pełen profesjonalizm i świetne wykonanie naszego filmu. Jeszcze raz dziękujemy Górscy Film Studio!!

1 rok temu

MT

Marcin T

Mega robota! Dziękujemy za super pamiątkę :)

1 rok temu

AM

Aneta M

Super zespół! Bardzo profesjonalne podejście, a filmu nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego!! Gorąco polecamy!!!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2016 roku, czyli w sumie już 6 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wszystkie nasze filmy realizujemy we dwójkę. Dzięki temu mamy pewność, że żaden z wyjątkowych momentów nam nie umknie, a gotowy film będzie urozmaicony i dynamiczny dzięki montażowi z dwóch aparatów. Do naszej pracy podchodzimy z wielką pasją, co jest szczególnie widoczne na weselu. Wchodzimy w interakcję z Gośćmi, staramy się ich rozluźnić i sprawić, by czuli się swobodnie przed naszymi kamerami. Dzięki tym zabiegom film wychodzi bardzo naturalnie, a nam udaje się łapać niepowtarzalne kadry :)

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Początek dnia ślubu stanowi dla ekipy wideo największe wyzwanie. Trzeba pozostawać w najwyższej gotowości, sprawnie realizować kolejne sceny i czuwać nad tym, aby wszystko odbywało się bez zakłóceń. Po przyjeździe na salę nie tylko Pary Młode mogą odetchnąć z ulgą :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Na etapie zainteresowania ofertą jest to pytanie o zobaczenie całego materiału ze ślubu i wesela. Zdajemy sobie sprawę, że samo obejrzenie kilkuminutowych teledysków to za mało, aby podjąć decyzję o wyborze właśnie nas, dlatego zawsze przed podpisaniem umowy prezentujemy cały nasz film. Taka prezentacja może odbyć się na spotkaniu osobistym (bardzo polecamy) lub online. Jest to też świetna okazja, abyśmy mogli się wzajemnie poznać i rozwiać Wasze wątpliwości :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Praca na dwie kamery od przygotowań do oczepin (max. 1 w nocy). Długość filmu to od 45 do 60 minut + teledysk (3-4 minuty). Ujęcia z drona jeśli tylko warunki atmosferyczne na to pozwolą. Film w jakości full HD na pendrive. Czas oczekiwania to max. 1 miesiąc od dnia ślubu. Wykonanie mini sesji plenerowej w dniu ślubu (zazwyczaj po pierwszym bloku tanecznym).

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

1-2 lata.

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Filmy ślubne, które są ciekawe i dynamiczne. Do obejrzenia w jeden wieczór z całą rodziną/przyjaciółmi i do wracania do niego tak często jak Para Młoda ma na to ochotę. Filmy 2-3h mają jeszcze swoich zwolenników, ale zorganizowanie takiego długiego seansu stanowi wyzwanie :)

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Zdecydowanie. My taką sesję wykonujemy w dniu ślubu zazwyczaj po pierwszym bloku tanecznym. Trwa ona 20-30 minut i odbywa się na terenie sali weselnej. Stanowi świetne urozmaicenie do teledysku, a uzyskane kadry są niezwykle romantyczne :)

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Tak. Jeśli tylko pogoda na to pozwala (deszcz niestety siłą rzeczy to wyklucza).

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

Maksymalnie 1 miesiąc od dnia ślubu, ale zazwyczaj jest to nie dłużej niż 2 tygodnie.

Kontakt - Górscy Film Studio

Górscy Film Studio

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Międzyrzecze Dolne 136 43-392 Bielsko-Biała

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: