Kamerzysta na wesele Jasło

Liczba ofert: 2

Liczba ofert: 2

Wyczyść

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Kamerzysta na wesele. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Sepfoto

Kamerzysta na wesele: Jasło

Fotograf ślubny

  • Film ślubny
  • Pakiet: Reportaż + Plener
  • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
  • Plener ślubny
  • Reportaż ślubny
1799 zł Ceny od

Michalski studio

Kamerzysta na wesele: Jasło

  • Filmowanie z powietrza (DRON)
  • Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku
  • Reportaż Ślubny
  • Sesja narzeczeńska w formie teledysku
2 Ilość video

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Kamerzysta na wesele. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Kamerzysta na wesele: Jasło

ProjektYellow.pl

ProjektYellow.pl

Ciężkowice
Zobacz profil

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z branżą wideofilmowania przyjęć weselnych?

Moja przygoda zaczęła się bardzo niepozornie. Jeszcze jako student pierwszego roku grafiki złapałem pracę dorywczą związaną z nagrywaniem. Mieliśmy do dyspozycji starą analogową kamerę, którą dokumentowaliśmy peregrynację. To był mój pierwszy kontakt z filmowaniem, który mile wspominam i który był takim zapalnikiem do późniejszej pracy przy branży ślubnej.

Jak w kilku zdaniach opisałbyś Twoje filmy ślubne Młodej Parze, która nigdy ich nie widziała?

Moje filmy są stosunkowo krótkie bo trwają około 30-40 minut. Jednak to w zupełności wystarcza żeby zawrzeć w nich wszystko to co ważne. Dzięki skróceniu czasu filmu z kilku godzin, co dawniej było w bardzo modne, zyskujemy dynamikę akcji i przyjemność z oglądania.

Poprzez film z przyjęcia weselnego decydujesz, które momenty zostaną z Młodą Parą na zawsze. Które chwile muszą być na każdym nagraniu i w jaki sposób je selekcjonujesz?

Na moich filmach znajdują się te popularne, śmieszne jak i najważniejsze elementy. Swój czas mają przygotowania, potem uroczyste wejście do świątyni, przysięga z przeróżnymi wstawkami oddającymi klimat i piękno tej ceremonii. Później przychodzi czas na przyjęcie, pierwszy taniec, tort, zabawy, tańce i tradycyjne już oczepiny. Wszystkie ważne i indywidualne elementy mają miejsce na filmie i są pokazane najlepiej jak potrafię.

Co sprawia Ci największą przyjemność w pracy z kamerą?

Największą przyjemność sprawia mi moment, w którym Para Młoda odbiera ode mnie swój produkt… Zadowolenie, uśmiech, a czasami nawet łzy wzruszenia i przyjacielskie przytulenie…. Właśnie wtedy wiem, że moja praca jest wartościowa.

Jakie znaczenia mają drony we współczesnym wideofilmowaniu i czy film z lotu ptaka to już tzw. must have każdego przyjęcia weselnego?

W zasadzie ja nie jestem zbyt wielkim zwolennikiem dronów, wiadomo że news'y są trendy, ale czy te 5-20 sekund ujęć na ślubnym filmie jest konieczne? Nie sądzę, są fajnym elementem o ile jest ciekawa przestrzeń do filmowania i pogoda. Drony są fajne, ale nie niezbędne do udanego filmu z wymarzonego ślubu.

Skąd czerpiesz pomysły, aby Twoje filmy były niepowtarzalne i pachniały nutą świeżości?

Pomysły pojawiają się na bieżąco, ponieważ każdy ślub, miejsce i Para Młoda jest inna i ciężko to wszystko wstawić w jakiś gotowy szablon. Mam swój styl którego się trzymam, ale każdy film jest inny, wyjątkowy jak ludzie z którymi pracuję.

Sprawdź inne oferty: