Hotel Porto***
Hotel Porto*** Radomsko
(17)
Zobacz profil
Hotel**** Pałac Czarny Las
Hotel**** Pałac Czarny Las Woźniki
(15)
Zobacz profil
Restauracja pod Kopcem przy Kopcu Kościuszki
Restauracja pod Kopcem przy Kopcu Kościuszki Kraków
(5)
Zobacz profil
Dwór w Tomaszowicach
Dwór w Tomaszowicach Tomaszowice
(4)
Zobacz profil

Restauracja Dworska

Kamienica 46, Kamienica

(3)

hotel-bed

90

MIEJSCA NOCLEGOWE

couple-man-woman

200

LICZBA GOŚCI

house-1

1

LICZBA SAL

USTAWIENIE STOŁÓW

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Opinie

4.8

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

AK

Agata K

Cudowna obsługa - na stołach ani razu niczego nie zabrakło, kelnerzy i kelnerki ciągle interesowali się tym, co się dzieje, nawet gdy nasza noc bardzo się przeciągnęła:) Wszyscy byli niesamowicie mili (nie tylko dla nas i naszych Rodziców, ale i dla każdego gościa:D), cały czas pilnowali by temu, kto wrócił z parkietu niczego nie brakło. Jedzenie zdecydowanie było bardzo mocnym punktem - zdarza się, że spotykając się ze znajomymi nadal słuchamy pochwalnych opinii na temat potraw (i kapeli, ale to inna bajka;D), a minęło pół roku - to coś znaczy:) 3 lata przed naszym weselem byliśmy tam na innym przyjęciu weselnym i - mimo zmian w menu - właśnie na tak pyszne jedzenie miałam nadzieję:D Dodatkowo ilości przeogromne. Nie mając czasu na osobiste dopilnowanie dekoracji sali zdaliśmy się na lokal (dałam pewne wskazówki dotyczące moich preferencji kwiatowo-kolorystycznych) - efekty były zdumiewające:) Gdy to zobaczyłam to chciało mi się tańczyć z radości:) Dodatkowo cenowo wszystko wyszło bardzo, bardzo przyzwoicie:) W tej baśni były dwa zgrzyty - jeden nastąpił w momencie gdy okazało się, że sala nie zostanie nam udostępniona w piątek wieczorem celem rozlokowania winietek (a tak było w przypadku wcześniej wspomnianego przyjęcia) - w sobotę rano okazało się, że stoły ułożono nieco inaczej niż w planie dostarczonym nam wcześniej. Siedząc u fryzjera odebrałam od przyjaciółki ponad 15 telefonów dotyczących tej jednej sprawy. Drugim zgrzytem był fakt, że nie przygotowano dla nas pokoju (a taki pokój dla nowożeńców wraz z sejfem był zapisany w umowie). Zirytowało mnie to ale sprawę zostawiliśmy - i tak drużbowie zadbali o bezpieczeństwo prezentów a my zamknęliśmy imprezę po 8 rano, zostaliśmy zawiezieni do mojego domu rodzinnego, który nie znajduje się zbyt daleko. Mimo tych dwóch sytuacji polecam serdecznie. Jakość obsługi, jedzenia, dekoracji etc zrekompensowała te nieprzyjemności z ogromną nawiązką (aczkolwiek jeśli ktoś zasugeruje się moim rozległym opisem, polecam kilka razy podkreślić ewentualną potrzebę udostępnienia sali w piątkowy wieczór, nawet bardzo późno - jeśli rozlokowujecie gości i opisujecie miejsca, taka potrzeba BĘDZIE. Wiem co mówię;) Niech mają to na uwadze i nie wymyślają jakichś eventów w piątek. Przypilnujcie też sobie pokoju dla nowożeńców, żeby nikt o nim nie \'zapomniał\'. Wtedy wszystko będzie DOSKONAŁE:-o)

4 lata temu

NT

Nadia T

Jedzenie przepyszne, wszystkiego ogromnie dużo, obsługa niesamowicie sympatyczna i pomocna, wspaniały kontakt z mega miłymi właścicielami. Polecam gorąco :)

4 lata temu

NU

Natalia U

Niezwykle klimatyczne miejsce. Dworek oraz cale otoczenie przypomina Dwor z filmu \" Noce i Dnie\" . Jedzenie przepyszne ,domowe, pieknie podane. Panie wlascicielki miłe i słowne. Dołozyły wszelkich staran aby nasze wesele sie udało. Bardzo polecam to miejsce.

4 lata temu

Kontakt

Restauracja Dworska

Kamienica 46 Kamienica

14 km od Limanowej

Polecani z kategorii sale weselne

Nosalowy Park Hotel & Spa
Nosalowy Park Hotel & Spa Zakopane
Zobacz profil
Hotel Żywiecki Sala Bankietowa Przyłękówka
Hotel Żywiecki Sala Bankietowa Przyłękówka Żywiec
(5)
Zobacz profil
Zamek Chałupki
Zamek Chałupki Chałupki
(20)
Zobacz profil
Hotel & Spa Czarny Groń
Hotel & Spa Czarny Groń Andrychów
(1)
Zobacz profil

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: