HOGA STUDIO Agata Krzysztofik

Agata Krzysztofik

HOGA STUDIO Agata Krzysztofik

(1)
Pokaż telefon

Jestem miłośniczką fotografii, która lubi pracować z ludźmi. Zajmuję się fotografią ślubną, fotografuję komunie św. i chrzty. Moją pasją sa spotkania z Wami na sesje plenerowe. Najchętniej wykonuję sesje w Warszawie i województwie mazowieckim. Na Wasze wesele dojadę na terenie całej Polski.

Z wielką przyjemnością wykonam najpiękniejsze fotografie z najwazniejszych chwil Waszego życia. Szukam dla Was najpiekniejszego światła, czekam na momenty pełne emocji. Staram się je uchwycić na fotografiach, tak aby Wasze zdjęcia cieszyły Was i Waszą rodzinę przez wiele, wiele lat.

2500 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Sesja narzeczeńska

500 zł - 750 zł

Cena sesji rozpoczyna się od 500 zł. Otrzymujecie 20 dokładnie opracowanych graficznie zdjęć w pięknym opakowaniu wraz z odbitkami. Istnieje możliwość wybrania kolejnych ujęć.

Reportaż ślubny

2500 zł - 3000 zł

Cena za wykonanie pełnego reportażu z dnia ślubu przygotowania, uroczystość i wesele to ok. 2.500 zł

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

Cena sesji rozpoczyna się od 500 zł. Otrzymujecie 20 dokładnie opracowanych graficznie zdjęć wraz z odbitkami. Istnieje możliwość wybrania kolejnych ujęć.

Pakiet: Reportaż + Plener

2500 zł - 3000 zł

Cena zawiera zdjęcia z dnia ślubu oraz pleneru ślubnego.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2500 zł - 3500 zł

W tej cenie otrzymujecie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, reportaż z dnia ślubu oraz piękne zdjęcia z sesji ślubnej.

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KK

Katarzyna K

Polecam Agatę! Fajne podejście do ludzi. Zawsze usmiechnięta. Zdjęcia super.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w pracy fotografa lubię spotkania z ludźmi. Może to brzmi naiwnie i banalnie, ale dla mnie to najważniejsze spotkać Was, opowiedzieć Waszą historię, zatrzymać wspomnienia dla Was i dla Waszych najbliższych.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jak wielu fotografów ślubnych zaczynałam od zdjęć ze ślubów znajomych par. Wtedy poczułam, że emocje towarzyszące tej pracy są tym czego chcę doświadczać. Poza tym po prostu lubię robić zdjęcia :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Mam za sobą pełen ślubny fotograficzny sezon, wiele ciekawych doświadczeń i mnóstwo motywacji.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na sprzęcie firmy Nikon (aparaty, lampy) oraz Nikkor i Sigma (obiektywy).

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moment tuż po złożeniu przysięgi! :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Przygotowanie gotowych zdjęć zajmuje około 4 tygodni. Cały ten czas pozostaję w kontakcie ze swoimi klientami czy to na fb czy bezpośrednio telefonicznie. Na drugi dzień po uroczystości otrzymujecie kilka zdjęć do podzielnia się z rodziną i przyjaciółmi.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera reportaz z Dnia Ślubu rozpoczynając od przygotowań, ceremonia oraz wesele do oczepin, w tym zdjęcia pozowane z goścmi oraz mini sesję w trakcie wesela. Pakiet podstawowy można rozszerzyć o sesję narzeczenską i ślubną innego dnia. Sesja narzeczeńska jest super dodatkiem do zdjęć ślubnych, pozwala nam się bliżej poznać, dzięki czemu w Dniu Ślubu jesteście bardziej otwarci i zrelaksowani :) dlatego też dodaję krótka sesję narzeczeńska jako gratisowy dodatek do kazdego pełnego pakietu ślubnego. Przygotowuję również piękne albumy oprawione w skórę lub płótno. W każdym pakiecie otrzymujecie ode mnie również zdjęcia wydrukowane.

Jaki jest Twój styl?

Mój styl opisałabym jako klasyczny. Tak, lubię pozowane portrety :) Nie lubię bałaganu w kadrze i dziwnych min gości :)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Moi klienci to przemili ludzie, którzy mają podobne poczucie estety i piękna :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub to inna historia i każdy ma swój własny niepowtarzalny urok :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak, para, kótra na dosłownie wszystkich zdjęciach ze swojego ślubu była uśmiechnięta i wpatrzona w siebie :) coś niesamowitego :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje mi się z osobami podobnymi do mnie, otwartymi, szczerymi i uśmiechniętymi, które mają podobne poczucie estetyki i piękna.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jest kilka takich historii, które z sytuacji nerwowych zamieniły się po jakimś czasie w anegdoty.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Na samym początku rozmów o współpracy Pary pytają o ofertę. Jedną z ważniejszych kwestii jest sprawa ilości zdjęć. W moim pakiecie proponuję 350 zdjęć w formie elektronicznej po obróbce graficznej oraz wszystkie udane ujęcia zwykle około 2000 zdjęć w małej rozdzielczości bez obróbki. Ostateczna ilość zdjęć zależy od wielu czynników np. ilości gości czy przewidzianych atrakcji weselnych. Druga kwestia jaką omawiamy na samym początku współpracy jest sposób udostepnienia zdjęć. Wszytskie wybrane zdjęcia są udostepnione w formie elektronicznej, cześć zdjęć jest wywołana a dodatkowo projektuję dla Was przepiekne albumy ślubne.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Klienci powinni pamiętać, że zdjęcia czy film to tak na prawę jedyna pamiątka jaką będa mieć ze ślubu :) Tort zostanie zjedzony, suknia bedzie kurzyc się w szafie a zdjęcia w albumie będą pokazywać swoim dzieciom i wnukom!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Moim zdaniem w wyborze ślubnego usługodawcy Para Młoda powinna się kierowac nie tylko ceną, ale też tym czy oferta, w moim wypadku zdjęcia :) trafia w jej gust.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moja najmocniejsza stroną jest wieloletnie doświadczenie w fotografii połączone z sympatią do ludzi :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

To co wyrożnia moją fotografię ślubną jest absolutne nastawienie na uchwycenie emocji jakie łaczą dwoje ludzi oraz ich relacji rodzinnych. Staram się być dyskretnym obserwatorem, kiedy trzeba delikatnie pokieruję Wami, tak aby oddać ten dzień subtelnie, naturalnie, emocjonalnie i pięknie. Staram się, aby na moich zdjęciach byli "ludzie" a nie "krajobrazy". Jesli szukacie magika z dronem, kamerą i trzema plecakami sprzętu to nie jestem ja :) Jeśli bliskie Wam są zdjęcia pokazujące nastroje, relacje, neutralne piękne kolory, które nie wychodza z mody - tak to ja :) Ślub to radosny dzień, więc często uśmiech nie schodzi mi z twarzy, kiedy patrzę na Was i chciałabym, żeby Wasze emocje było widać na zdjęciach, które dla Was wykonuję.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

To co wyrożnia moją fotografię ślubną są kolory, które nie wyjdą z mody :) nie stronię od fotografii czarno-białej. Dbam także o ponadczasowe i eleganckie kadry.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Uwielbiam czarno-białe portrety moich Panien Młodych.

Wolne terminy

Kontakt

HOGA STUDIO Agata Krzysztofik

Warszawa

51 km od Wyszkowa

68 km od Skierniewic

Inspiracje ślubne

Znajdź fotografa ślubnego w Twoim województwie