Macromagic

Podemski Zbigniew

Macromagic

(15)

O nas

Jeżeli szukacie niestandardowego, niekonwencjonalnego i oryginalnego spojrzenia na fotografię ślubną. To dobrze trafiliście :)

Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i fotografii okolicznościowej. Za pomocą aparatu fotograf tworzy wspomnienia, które będą trwać przez całe życie, dlatego fotografia ślubna jest odpowiedzialną i wymagającą dużego doświadczenia dziedziną fotografii.

Fotografujemy przebieg ślubu w sposób dyskretny i spokojny. Staramy się, by każda fotografia odzwierciedlała miłość, radość, śmiech i zabawę tego wielkiego dnia, bo dzień ślubu jest dniem niezwykle efemerycznym. Wiele wspomnień poprzez natłok emocji i presję czasu wymazywanych jest z naszej pamięci.

Poprzez fotografie, chcemy opowiedzieć Wam Waszą historię pełną miłości i wzruszenia oraz zatrzymać ją na papierze na zawsze, tak by po wielu latach stały się opowieścią dla Waszej rodziny.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2200 zł - 3800 zł

SPRZĘT

Nikon

Oferta - Macromagic

Pakiet: Reportaż + Plener

2200 zł - 3800 zł

Opinie - Macromagic

5

15 opinii

Dodaj opinię

MR

Monika R

Super atmosfera i piękne zdjęcia. Dziękujemy ☺️

5 lat temu

Źródło: Facebook

MP

Monika P

Bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia ze chrztu naszej córeczki ?. Pełen profesjonalizm, gorąco polecam ?

5 lat temu

Źródło: Facebook

MC

Monika C

Pełen profesjonalizm, zdjęcia przepiękne. Wspaniała atmosfera, Zbyszek bardzo utalentowany fotograf. Polecam z czystym sumieniem. Cudowna pamiątka :) :)

5 lat temu

Źródło: Facebook

KP

Klaudia P

Z całego serca dziekujemy za uwiecznienie naszych wspomnien ! Przepiękne zdjęcia - oddaja każde nasze emocje - szczęscie, przedślubna goraczkę, miłość. Pełen profesjonalizm oraz pełne zaangazowanie. Zdjęcia wykonane przez Macromagic są naturalne i przepiękne ! W 100% polecamy i jeszcze raz dziekujemy za przepiękne zdjecia, miłą atmosfere i wsparcie !??

5 lat temu

Źródło: Facebook

BZ

Beata Z

Polecam z całego serca, pełny profesjonalizm, bezproblemowa współpraca, cudowna pamiątka na całe życie:)

5 lat temu

Źródło: Facebook

PK

Piotr K

Zbyszek jest fenomenalnym, utalentowanym fotografem, a także przemiłym i pogodnie usposobionym człowiekiem. Wykonuje swoją pracę bardzo dyskretnie, a mimo to chwyta niepowtarzalne momenty w ślicznych fotografiach. Zdjęcia są wspaniałe, przyjemne wizualnie. Uwiecznione zostały ważne dla nas osoby, a także cała masa emocji, które nam towarzyszyły podczas tego dnia i nocy. Co jeszcze nam się spodobało? Nie narzucanie swoich pomysłów, otwartość na propozycje Pary Młodej, a gdy potrzeba - Zbyszek ma cały arsenał świetnych koncepcji. Mieliśmy ślub jesienią, a zdjęcia otrzymaliśmy przed świętami Bożego Narodzenia - dzięki temu mogliśmy pokazać je najbliższym. Bardzo doceniamy terminowość i szybkie przekazanie nam zdjęć! Serdecznie polecamy Zbyszka i jego Macromagic :) Aga i Piotrek (6.10.2018)

5 lat temu

Źródło: Facebook

KC

Karolina C

Świetna atmosfera i cudowne zdjęcia?

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Ponad 10 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Przygotowania , Kościół i Przyjęcie.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Zdecydowanie Klasyczny.

Kontakt - Macromagic

Macromagic

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Łowicz

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: