• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Artystyczna Fotografia Ślubna - Paweł Kotas

Paweł Kotas

Artystyczna Fotografia Ślubna - Paweł Kotas

(4)
Pokaż telefon

Specjalizuję się w ślubnym reportażu dokumentalnym. Stawiam na zdjęcia spontaniczne, uczuciowe i przez to naturalne i bezstresowe, które tworzą spójną historię z całego dnia. Na uroczystościach jestem tylko obserwatorem i nie ingeruję w zdarzenia. Zdaję sobie sprawę, że ślub to wydarzenie szczególne dla dwojga ludzi i dla mnie również za każdym razem jest to interesująca historia, a także nowe wyzwanie.

4000 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Sesja narzeczeńska

1000 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

4000 zł - 4000 zł

Plener ślubny

1000 zł - 1000 zł

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KG

Katarzyna G

Paweł jest fotografem naprawdę godnym polecenia! Długo szukaliśmy „tego właściwego” fotografa na nasz ślub, oglądaliśmy wiele portfolio w poszukiwaniu tego, co nam się podoba i w końcu znaleźliśmy Pawła – ujęły nas jego zdjęcia, które cechował nie tylko artyzm, ale również naturalność i piękne uchwycenie rzeczywistości. Współpraca z Pawłem była czystą przyjemnością – organizacyjnie kontakt (również w języku angielskim) przebiegał bez najmniejszych problemów, co było dla nas bardzo ważne, gdyż organizowaliśmy ślub w Polsce z zagranicy. Mimo że przed ślubem spotkaliśmy się z Pawłem na żywo tylko raz, w dniu ślubu atmosfera była tak swobodna, że ja osobiście czułam się jakbyśmy znali się już kilka lat ;) Na imprezie Paweł był praktycznie „niezauważalny”, nikt nie czuł się skrępowany obecnością obiektywu, a na zdjęciach widać fantastycznie uchwycone momenty (nawet w ruchu!). Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że to właśnie Paweł był naszym fotografem w tak ważnym dla nas dniu :)

7 miesięcy temu

AB

Agata B

Współpraca z Pawłem od samego początku nawiązania kontaktu do końca była czystą przyjemnością. Paweł bardzo szybko odpowiada na wiadomości i zawarte w nich pytania, dla nas było to szczególnie ważne , ponieważ organizowaliśmy nasz ślub w Polsce zza granicy. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej momentalnie między nami „zaiskrzyło“. Paweł od razu rozumiał o jaki styl zdjęć/reportażu nam chodzi i w jakim siebie widzimy. Dobra komunikacja jest dla nas podstawą w każdym rodzaju relacji międzyludzkich, a w przypadku tak ważnej rzeczy jak fotografia ślubna musi po prostu działać! Paweł przyjechał do miejsca naszego ślubu humanistycznego i wesela tak jak goście - w piątek, czyli dzień przed ceremonia. Dzięki temu uwiecznił też na spokojnie piękne miejsce jakim jest Uroczysko Zaborek oraz przyjazd gości zza granicy, co było dla nas bardzo ważnym i wzruszającym momentem. W piątek udało nam się również zrobić razem rundę po terenie i ustalić szczegóły sesji zdjęciowej. Paweł wytłumaczył nam również jak zachowywać się przed aparatem, co było konieczne, ponieważ nigdy nie byliśmy profesjonalnie fotografowani. Przez te dwa dni Paweł był prawie „niewidzialny“, przez większość wydarzenia nie pamiętamy skąd, kiedy i gdzie robił zdjecia – oczywiście mamy to na myśli jakoś coś bardzo pozytywnego! Dzięki temu zarówno goście jak i my wyglądamy na fotografiach bardzo swobodnie i naturalnie. Kilka dni temu otrzymaliśmy gotowy reportaż ślubny. Efekt powalił nas z nóg, przepiękne zdjęcia, które w stu procentach oddają klimat, nastrój i emocje z tego pięknego weekendu. Cieszymy się, że to właśnie Paweł został naszym fotografem ślubnym, dzięki jego ciężkiej pracy, którą wykonywał swobodnie i z uśmiechem na twarzy, zarażając nas swoim luzem, mamy wspaniałą pamiątkę, maszynę, dzięki której możemy niemalże cofać się w czasie i wracać do tych pięknych dni. Paweł, dziękujemy Ci za współpracę, dla nas jesteś 11/10 i 6 gwiazdek z 5 😊 Agata i Thomas

11 miesięcy temu

PK

Paweł K

Paweł był pierwszym fotografem, z jakim się spotkaliśmy i w trakcie spotkania już wiedzieliśmy, że jest flow, jest kontakt, więc już byliśmy zdecydowani! Wspaniały kontakt z klientem, nasi goście byli zachwyceni pracą Pawła. Jeśli ktoś myśli o reportażu to Paweł jest idealnym wyborem! Uchwycił każdy moment, mimo iż był dla nas niewidoczny :) Swoich klientów częstuje pyszną kawą, a to kolejny plus!!!! Nasz 5 letni syn bardzo się skumał z fotografem, co było widać na zdjęciach. Na pewno nie jest to ostatnia nasza współpraca!

11 miesięcy temu

KA

Katarzyna A

Wybór fotografa, który udokumentuje ślub i przyjęcie weselne to bardzo trudna decyzja. Szukałam artysty, który zrobi reportaż i zatrzyma uczucia naszych gości i nasze w kadrze. Ujęły mnie zdjęcia robione przez Pawła, a już pierwsza rozmowa pokazała, że współpraca będzie przyjemnością. Paweł jest profesjonalistą i bardzo miłym człowiekiem i obie te cechy są ogromnie ważne kiedy mamy spędzić z kimś cały, choć piękny, to jednak pełen nerwów i emocji dzień! Przed ślubem otrzymaliśmy mnóstwo użytecznych materiałów ułatwiających przygotowanie się, Paweł podchodził do naszych próśb ze zrozumieniem, a w ciągu całego wspólnie spędzonego dnia jego obecność była nienachalna. W efekcie współpracy otrzymaliśmy zdjęcia, które są piękne i pełne emocji. Nasi goście po ich obejrzeniu mówią, że czują się jakby przeżywali nasze wesele raz jeszcze. I o to chodziło!

11 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Możliwość kreowania.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zupełnie przypadkowo.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 10 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Canon

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Cały dzień, który daje możliwość stworzenia historii dnia ślubu.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

1-3 miesiące

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zdjęcia w wersji cyfrowej, prywatną galerię online, zdjęcia na pendrive.

Jaki jest Twój styl?

Reportaż dokumentalny

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zainteresowanie fotografią, poczucie estetyki.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy, w którym brałem udział, był w pewnym sensie wyjątkowy/wymarzony.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para na swój sposób zapada mi w pamięć.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami, które marzą o dobrych zdjęciach :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Historię z głodną kozą podgryzającą bukiet ślubny Panie młodej podczas sesji plenerowej.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy mam jeszcze wolny dany termin :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jestem fotografem ślubnym na pełen etat :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Osobowość, zdolność do współpracy, wrażliwe oko, umiejętność wtopienia się w otoczenie oraz portfolio.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Dyskrecja w pracy.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ wykonuję dobre zdjęcia :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Portfolio :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zdjęcie ze wspomnianą wyżej kozą.

Kontakt

Artystyczna Fotografia Ślubna - Paweł Kotas

website facebook instagram

Warszawa

261 km od Katowic

283 km od Gdańska

175 km od Olsztyna

280 km od Poznania

Poniedziałek

08:00 -20:00

Wtorek

08:00 -20:00

Środa

08:00 -20:00

Czwartek

08:00 -20:00

Piątek

08:00 -20:00

Sobota

09:00 -17:00

Niedziela

09:00 -17:00

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: