MARTA FALKOWSKA

Marta Falkowska

MARTA FALKOWSKA

Katowice

(13)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Cześć cześć! Tak baaardzo się cieszę, że tu trafiliście! Jestem strasznie ciekawa jaka jest Wasza historia i jakie macie plany na Ten Dzień ;)

Kilka słów o mnie: mogę śmiało powiedzieć, że jestem szczęściarą, bo robię w życiu to, co kocham.
Brzmi jak banał ale tak właśnie jest :) Inspiracją są dla mnie ludzie i ich historie, a tworząc zdjęcia chcę pokazać to, czego beze mnie nikt by nie zobaczył.

Co robię gdy nie trzymam w ręku aparatu? Spaceruję po lesie z moim psem, oglądam Friendsów i podróżuję. Kocham zwierzęta całą sobą, walczę o ich lepsze życie i prowadzę koci dom tymczasowy. Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a jeden uśmiech może zmienić Wasz dzień ;)

Więcej moich zdjęć znajdziecie na:
https://martafalkowska.com/
https://www.instagram.com/martafalkowska_com/

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 6000 zł

SPRZĘT

Nikon

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022

Oferta - MARTA FALKOWSKA

Reportaż ślubny - retusz skóry

1000 zł - 1000 zł

Jako usługę dodatkową, oferuję moim parom retusz skóry w reportażu ślubnym. Jeśli jesteście zainteresowani przykładami, zapraszam Was do kontaktu ;)

Pakiet: Reportaż + Plener

4600 zł - 5700 zł

Szczegółowa oferta dostępna jest na mojej stronie www ;) Ceny różnią się ze względu na ilość godzin pracy oraz rodzaj sesji, która Was interesuje (ilość zdjęć, czy dodatkowy retusz skóry). Dodatkowym kosztem może być dojazd, dlatego po ostateczną wycenę zapraszam Was do kontaktu!

Plener ślubny

800 zł - 1200 zł

Szczegółowa oferta dostępna jest na mojej stronie www ;) Ceny różnią się ze względu na ilość godzin pracy oraz ilość zdjęć, czy oferowany dodatkowy retusz skóry.

Reportaż ślubny

3000 zł - 4500 zł

Szczegółowa oferta dostępna jest na mojej stronie www ;) Ceny różnią się ze względu na ilość godzin pracy oraz rok, w którym bierzecie ślub. Dodatkowym kosztem może być dojazd, dlatego po ostateczną wycenę zapraszam Was do kontaktu!

Sesja narzeczeńska

600 zł - 800 zł

Szczegółowa oferta dostępna jest na mojej stronie www ;) Ceny różnią się ze względu na ilość godzin pracy oraz ilość zdjęć.

Opinie - MARTA FALKOWSKA

5

13 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

MM

Malwina M

Jesteśmy zachwyceni efektem finalnym zdjęć z naszego ślubu! Marta jest niezwykle kreatywna i pomocna. Sądziliśmy, że będziemy się stresować przed obiektywem ale okazało się, że byliśmy w błędzie. Dzięki Marcie stresu nie było w ogóle, bo zadbała o super atmosferę 😉 bardzo polecamy!

1 rok temu

MM

Malwina M

Jesteśmy zachwyceni efektem finalnym zdjęć z naszego ślubu! Marta jest niezwykle kreatywna i pomocna. Sądziliśmy, że będziemy się stresować przed obiektywem ale okazało się, że byliśmy w błędzie. Dzięki Marcie stresu nie było w ogóle, bo zadbała o super atmosferę 😉 bardzo polecamy!

1 rok temu

AW

Anna W

Wybór Marty jako fotografa na naszym ślubie był strzałem w dziesiątkę. W jej sposobie pracy cenię sobie to, że jest bardzo zaanagażowania w to co robi, ma dużo ciekawych pomysłów, a przy tym realizuje życzenia swoich klientów. Podczas wesela prawdopodobnie nosi pelerynę niewidkę, ponieważ zdjęć mnóstwo, a ja nawet nie wiem kiedy je zrobiła! Marta w dniu ślubu jest nie tylko fotografem, ale również i dobrą koleżanką, która pomoże opanować stres czy wesprze ciepłym słowem. Nie straszna jest dla niej odległość (Śląsk->Łódź), ani kapryśna Panna Młoda. Polecam z całego serduszka 💛

1 rok temu

MZ

Marzena Z

Dobry fotograf widzi i czuje więcej niż inni. Dzięki temu jest wrażliwy na piękno i potrafi pokazać je na swoich zdjęciach. Wybierając fotografa ślubnego chcieliśmy aby nasze zdjęcia były nietuzinkowe, bogate w szczegóły, które dopiero przy kolejnym oglądaniu zdjęć wychodzą na pierwszy plan. Cieszymy się, że to właśnie Ty Marto towarzyszyłaś nam w tym najważniejszym dniu. Oglądając nasze zdjęcia przeżywamy wszystko jeszcze raz... Każdy krok, każdy uśmiech, każdy gest! Ukazałaś wszystkie emocje jakie towarzyszyły nam w tym dniu. Stworzyłaś niesamowitą pamiątkę! Ciężko jest opisać w kilku zdaniach ile znaczą dla nas te zdjęcia. Oglądamy je razem i z najbliższymi, śmiejąc się i wzruszając! Przeżywamy ten dzień na nowo - i właśnie to naszym zdaniem jest najlepszą opinią. Jeszcze raz dziękujemy!

1 rok temu

AB

Asia B

Trzeba zacząć od tego, że Marta uratowała nasz wyjątkowy dzień. Niełatwo brać ślub w czasach pandemii, a my na miesiąc przed naszym weselem byliśmy zmuszeni odwołać całe wielkie wydarzenie i zaplanować zupełnie od nowa mały, kameralny ślub. Z pomocą w uwiecznieniu tego dnia przyszła nam Marta, która była naprawdę niesamowita w akcji. Tak, jakby zawsze wiedziała, gdzie dokładnie się znaleźć, żeby złapać najbardziej wzruszające kadry. Oglądając jej zdjęcia za każdym razem czujemy się tak, jakbyśmy przeżywali ten dzień na nowo, a wybór fotografii do albumu zabrał nam ładnych kilka godzin - tak ciężko było się zdecydować. Po ślubie Marta spełniła też nasze marzenie o plenerze ślubnym przy wschodzącym, jesiennym słońcu - nigdy nie sądziłam, że ktoś wydobędzie ze swoich niewyspanych i zmarzniętych modeli tyle piękna, ile jej się wtedy udało. Jestem pewna, że za kilka i kilkanaście lat zdjęcia Marty będą budzić w nas te same emocje, które towarzyszyły nam w dniu ślubu. Z całego serca wszystkim polecamy.

1 rok temu

MB

Mikołaj B

Zastanawiając się nad wyborem fotografa na wesele i przeglądając wiele portfolio, gdy tylko trafiliśmy na Martę decyzja była szybka, wspólna i bardzo zdecydowana - chcemy aby to Marta towarzyszyła nam w tym dniu. Dla nas najważniejsze są emocje pokazane na zdjęciach i zdjęcia Marty właśnie tymi emocjami są przepełnione. Już po pierwszym video call'u byliśmy przekonani, że to była dobra decyzja :) Marta jest mega ciepłą osobą. Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz podczas sesji narzeczeńskiej, czuliśmy się jakbyśmy znali się od dawna. W dniu ślubu Marta nieraz pomogła nam w stresujących chwilach i służyła radą. Przyjacielskie podejście Marty, to jaką jest skromną, uśmiechnięta i pomocną osobą całkowicie nas urzekło. Niesamowicie się cieszymy z naszej decyzji i z tego, że mieliśmy okazje się poznać. Efekt finalny reportażu oraz zdjęć z sesji przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, zdjęcia są cudowne i to zdanie nie tylko nasze, ale również naszych wszystkich gości. Z całego serca każdemu polecamy współpracę z Martą!

1 rok temu

MW

Marcin W

Marta, dziękujemy z całego serca, że byłaś z nami w ten dzień! Twoje fotografie są perfekcyjne i pozwalają zachować cudowne wspomnienia na długo. Wspaniała, punktualna i profesjonalna w każdym calu. Rób to co robisz, bo robisz to doskonale! Polecam gorąco! :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Moje pierwsze śluby sfotografowałam 4 lata temu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nie chciałabym nigdy konkurować ceną, a zawsze jakością. Nieustannie inwestuję w swoje umiejętności i wiedzę. Dla moich par jestem nie tylko fotografem ale też często wedding plannerem ;) Z chęcią polecam im sprawdzonych usługodawców, z którymi miałam przyjemność współpracować, dzięki czemu oszczędzają czas na poszukiwania.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem do tej pory była nieprzewidziana intensywność sezonu ślubnego 2021. Ze względu na sytuację pandemiczną w kraju pary z 2020 przekładały swoje śluby na rok 2021, a ja chciałam dla wszystkich znaleźć termin, przez co pracy miałam więcej niż przewidywałam. Na szczęście mimo góry zdjęć do obróbki udało się oddać wszystkie materiały w terminie ;)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

1. Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia? - Zdjęcia dostajecie ode mnie maxymalnie 60 dni od dnia ślubu. 2. Jak wysoki pobierasz zadatek? - Zadatek to 20% wartości umowy. 3. Czy posiadasz zezwolenie na fotografowanie w kościele? - Tak! Odbyłam kurs liturgiczny, dzięki któremu mogę fotografować wszelkie uroczystości w kościele ;) 4. Czy robisz backup zdjęć? Czy nasze zdjęcia będą bezpieczne? - Backup zdjęć ze ślubów i sesji, to dla mnie najważniejsza sprawa. Pracuję na apararach, które automatycznie zapisują wykonywane zdjęcia na 2 kartach na raz, a po przyjeździe z reportażu/ślubu zdjęcia od razu zgrywam na dysk komputera, dysk zewnętrzny oraz chmurę. 5. Czy możesz polecić nam filmowca (florystkę/dj/zespół itp)? - Oczywiście! Stworzyłam swoją bazę usługodawców, z którymi współpracowałam i którzy są godni polecenia ;)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta, to 12-godzinny reportaż ślubny. Z tego dnia otrzymujecie ode mnie minimum 400 zdjęć poddanych obróbce z dostępem do prywatnej galerii online zabezpieczonej hasłem.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Termin na reportaż ślubny w szczycie sezonu najlepiej rezerwować z przynajmniej rocznym wyprzedzeniem ;)

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Uwielbiam na zdjęciach emocje, piękne światło i ulotne chwile. Ogromną uwagę przywiązuję do kolorów - zależy mi na tym, by obróbka zdjęć nie spowodowała przekłamania rzeczywistych kolorów.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Jeśli tylko w dniu ślubu znajdziecie czas i ochotę na krótką sesję plenerową - to działamy! Wystarczy dosłownie 10-15 min, żeby uchwycić to, co najpiękniejsze - czyli niepowtarzalne emocje, które towarzyszą Wam tego dnia. Możemy też umówić się na sesję plenerową w inny dzień. Takie sesje wykonuję w dni robocze o wschodzie lub zachodzie słońca ;)

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Oczywiście, że TAK! To najlepszy sposób na to, by się poznać i oswoić przed aparatem, co zaowocuje brakiem skrępowania w dniu ślubu ;)

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Gotowy materiał oddaję moim parom do 60 dni od dnia ślubu.

Wolne terminy

Kontakt - MARTA FALKOWSKA

MARTA FALKOWSKA

website instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6482795299

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: