Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(81)
Zobacz profil
Magiczne Ujęcia - Roksana Oryl
Magiczne Ujęcia - Roksana Oryl Częstochowa
(13)
Zobacz profil
Bartosz Ciesielski
Bartosz Ciesielski Łódź
(34)
Zobacz profil
studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(24)
Zobacz profil
Nieznani - Fotografia FILM a teraz Fotobudka GRATIS

Marcin Ociński

Nieznani - Fotografia FILM a teraz Fotobudka GRATIS

Łódź

(4)

O nas

Wasza historia jest najważniejsza!

Film i zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie – tak, te słowa słyszeliście zapewne nie raz, jest to wielka nobilitacja.

Dla nas najważniejsze są emocje, emocje wasze, waszych najbliższych i wszystkich gości, którzy tego dnia dzielą z wami radość i wzruszenie. Nasza nazwa zobowiązuje, dlatego w momentach stresu, gdy sytuacja na to pozwala rozładujemy napięcie, pożartujemy sobie z wami, a jako weterani ślubni posłużymy wam radą.

Oczywiście na wyposażeniu mamy również peleryny niewidki i gdy sytuacja tego wymaga, po prostu je wkładamy i znikamy. 🙂

Jesteśmy z Wami podczas:
• przygotowania do ślubu
• ceremonii zaślubin
• wesela

w pakiecie zawsze jest dodatkowa sesja plenerowa umówiona oczywiście w innym terminie.

Reportaż fotograficzny:

• liczy minimum 350 obrobionych fotografii. Często jest ich więcej ponieważ szkoda byłoby marnować dobre kadry. Z doświadczenia wiemy, że to jest około 500 zdjęć, natomiast wiele czynników ma bezpośredni lub pośredni wpływ na przebieg Waszego dnia, przez co wolimy dla naszej obopólnej satysfakcji ustalić dolny limit. :)

Reportaż filmowy:

• Teledysk (zawsze w zestawie) forma traileru do waszego filmu ślubnego, trwa on zazwyczaj 2-5 minut

• Reportaż - pakiet less is more artystyczna forma filmowa, trwająca od 10 do 20 minut, w której znajdą się wszystkie najważniejsze elementy.
• Reportaż - pakiet dynamiczny dynamiczna forma filmowa, trwająca od 30 do 40 minut, w której znajdą się wszystkie najważniejsze elementy.
• Reportaż - pakiet long play dłuższa forma filmowa, trwająca od 55 do 70 minut, w której znajdą się wszystkie najważniejsze elementy.

Dbałość o szczegóły to nasza specjalność! Zdjęcia i Film ślubny jest pamiątką na całe życie, dlatego materiał oddajemy na gustownym pendrive’ie, zapakowanym w elegancją, ręcznie wykonywaną na zamówienie szkatułkę oraz by dopełnić doznania fotograficzne - swoje zdjęcia otrzymacie również w eleganckiej skórzanej foto-książce.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2800 zł - 8500 zł

SPRZĘT

Sony

Oferta - Rozentuzjazmowani

Filmowanie z powietrza (DRON)

zawsze w cenie :)

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

400 zł - 550 zł

Reportaż Ślubny

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

400 zł - 550 zł

Film ślubny

Fotobudka

Przy pakiecie film i zdjęcia jest gratis :)

Pakiet: Reportaż + Plener

6000 zł - 8500 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

6400 zł - 9000 zł

Plener ślubny

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska

Sesja zdjęciowa online

Opinie - Rozentuzjazmowani

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

P

Paweł

Na opisanie profesjonalizmu, komunikatywności i kreatywności nie starczyłoby miejsca w tym polu, aby pochwalić ekipę Rozentuzjamowanych ! Niezwykła otwartość i poczucie humoru to naturalne cechy ludzi tworzących ten Team :) Jeśli chodzi o twórczość - Dzieło sztuki, które z przyjemnością oglądamy teraz, a z jeszcze większą na pewno w przyszłości ! Dziękujemy ! <3

1 rok temu

P

Paula

Moja przygoda z ROZENTUZJAZMOWANYMI zaczęła się przez wyszukanie w sieci fotografa który może udokumentować mój ślub. W ten sposób znalazłam stronkę oraz posty na FB. Szybko przewertowałam dotychczasowe osiągnięcia i postanowiłam zatelefonować. Tak poznałam Marcina - konkretny, bezpośredni i co najważniejsze otwarty i gotowy na wyzwanie. Spotkaliśmy się uzgodniliśmy szczegóły - polegały one na posłuchania specjalisty od ślubów (był to w końcu mój pierwszy, i mam nadzieje ostatni ;) ) Marcin wiedział,dokładnie jak będzie wyglądało uchwycenie chwil przed, w trakcie i po ślubie. opowiedział i pokazał mi też kilka video ze ślubów jakie zrobił i byłam... kupiona. Chciałam poczuć się jak gwiazda w filmie na mój własny temat. przygotowania, ślub i wesele z mojej perspektywy to był moment - wszystko mignęło. Po kilku tygodniach dostałam informacje, że zdjęcia i video są gotowe ;) i nie ukrywam, było to magiczne popołudnie gdzie ułamki moich wspomnień dostały pełen kontekst oraz piękna oprawę. Zdjęcia uchwyciły ludzi w piękny sposób i naturalny dla nich sposób, video jest zwyczajnie magiczne - krótka etiuda o miłości w której... jestem. Jestem wielce wdzięczna Panom za podejście i sposób w jaki wykonali prace, jestem niemalże 2 lata po ślubie i dzięki ich dokumentacji mam cały czas piękne i żywe wspomnienia. Słowo "dziękuje" to zdecydowanie za mało za uchwycenie tego momentu w moim życiu .

1 rok temu

KM

Karina M

Wszystko na SUPER! a dlaczego? Bo to najlepsza ekipa: * po pierwszym spotkaniu wiesz za co płacisz i wiesz, że to najlepszy wybór spośród konkurencji!, * elastyczni przy negocjacji, * zaangażowani w cudze wydarzenia (emocje przeżywali razem z nami), Oni nie wiedzą co to panika, są wiecznie uśmiechnięci, pomocni, nawet robią drugi etat za psychologa: pierwsza ich rada "WYLUZUJ". Są jak kameleon nikt ich nie widzi nie słyszy podczas przyjęcia. Z materiałów widać, że korzystają z profesjonalnego sprzętu, że mają do tego dar. Są młodzi pełni pomysłów. Człowiek się z nimi tak zżywa, że postanowiłam ich brać na każdą uroczystość, nawet na mój pogrzeb ;)

1 rok temu

KZ

Karol Z

Super ekipa. Miałem tylko jeden ślub, jak na razie ;), ale spisali się rewelacyjnie i jakby co to będę ich brał znowu. Bardzo sympatyczni, profesjonalni i "niewidzialni". Zupełnie nie przeszkadzali w imprezie. Tylko nakarmić, napoić i przytulić na koniec. 11/10!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

to już 8 lat :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

o dostępny termin

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

U nas nie ma podstawowej czy rozbudowanej oferty - jest jedna i tylko jedna. dzięki temu nie mydlimy oczu pakietami i nie pokazujemy Wam materiałów które są dostępne tylko w "jeb*** biede" - jedna cena , jedna jakość.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

minimum półtora roku wcześniej

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

oczywiście! to dodatkowa pamiątka

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

.

Kontakt - Rozentuzjazmowani

Nieznani - Fotografia FILM a teraz Fotobudka GRATIS

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Fotografia ślubna- Piotr Krasiński
Fotografia ślubna- Piotr Krasiński Warszawa
Zobacz profil
KRUG PHOTOGRAPHY
KRUG PHOTOGRAPHY Poznań
(54)
Zobacz profil
Foto Magnolia
Foto Magnolia Łódź
(3)
Zobacz profil
Fotografia ślubna i inne -Warszawa
Fotografia ślubna i inne -Warszawa Warszawa
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: