Ślub w Obiektywie
Ślub w Obiektywie
Ślub w Obiektywie

Arkadiusz Półtorak i Malwina Florczak

Ślub w Obiektywie
Informacje
Lokalizacja
Jabłonna, Mazowieckie
Wyjątkowe momenty wymagają nietuzinkowej oprawy, a ulotne emocje – precyzyjnego uwiecznienia na czułych kadrach fotografii. Pełne miłości spojrzenia, delikatne uściski i pieczętujące słowa przysięgi pocałunki – wykorzystując talent i wieloletnie doświadczenie przygotujemy dla Państwa fotograficzny kalejdoskop najpiękniejszych, zamkniętych w znakomitych ujęciach chwil.
Fotografia ślubna to alchemia miłości - skupiająca się na ulotnych słowach, subtelnych spotkaniach dłoni, łzach szczęścia i zapisanych w uśmiechach emocji. Tak samo jak legendarni czarodzieje marzący o zamienieniu ołowiu w złoto, tak i my kreujemy i utrwalamy wyjątkowe i najbardziej wzniosłe chwile, wydobywając z nich magiczną esencję piękna i zamieniając w trwałe obrazy wspomnień.
Z dumą i wdzięcznością towarzyszymy Państwu podczas najważniejszych uroczystości, pełniąc rolę dyskretnych kronikarzy i malując najpiękniejsze, wypełnione miłością i wzruszeniem fotograficzne obrazy, które potrafią wyrazić więcej niż nawet tysiące najbardziej wzniosłych słów.
Fotografia nie jest jedynie naszą pracą, a pasją i największą w życiu inspiracją. Zdjęcia ślubne pozwalają nam cieszyć się Państwa szczęściem i dają wiarę w istnienie prawdziwej, wielkiej miłości.
Oferta
Sesja narzeczeńska
300 zł - 600 zł
Reportaż ślubny
600 zł - 1600 zł
Plener ślubny
300 zł - 600 zł
Pakiet: Reportaż + Plener
1400 zł - 1600 zł
Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
1600 zł - 1800 zł
Opinie
Dodaj opinię
5.0
(1 opinia)
Obsługa 5.0
Oferta 5.0
Jakość zdjęć 5.0
Ceny 5.0
Atmosfera 5.0
avatar
Dorota D.
5.00
Świetny ciepły człowiek który naprawdę profesjonalnie podszedł do zadania. Z wesela mamy pełno spontanicznych pięknych zdjęć. Fotograf był wszędzie,złapał naprawdę świetne momenty często zresztą bardzo śmieszne dzięki cZemu zdjęcia oddają cały klimat wesela. plener pomimo już chłodnego okresu wykonany został naprawdę przepięknie. Co do współpracy Pan Arkadiusz jest bardzo elastyczny i wychodzi naprzeciw wszystkim wymaganiom. Polecam gorąco fotobudke która jak się okazało była specjalna sesja w trakcie wesela z której mamy super zdjęcia. Dużo lepsze od drogich fotobudek z których zostają tylko małe zdjęcia. Fotograf ma dar łapanie przepięknych momentów za co gorąco polecamy współpracę.
1 rok temu
Kontakt
Ślub w Obiektywie

Jabłonna

  • 3 km od Legionowa