tyrpinFotografia

Dariusz Tyrpin

tyrpinFotografia

Dębica

(2)

O nas

Pasja, profesjonalizm, doświadczenie i co najważniejsze... zachwyceni klienci. Czy więcej trzeba coś dodawać? Pełna oferta od przygotowań do ocepin z plenerem w innym dniu. Oprócz tego piękny fotoalbum i 400 zdjęć na nośniku pendrive. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3200 zł - 5000 zł

Oferta - tyrpinFotografia

Sesja narzeczeńska

300 zł - 500 zł

Reportaż ślubny

2500 zł

Plener ślubny

800 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

3200 zł - 5000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3400 zł

Opinie - tyrpinFotografia

1.5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

M

Magda

Niestety muszę podzielić opinię Pani Justyny… Wybierając fotografa kierowaliśmy się jego portfolio i marzyliśmy o pięknych zdjęciach. Zdjęcia z imprezy weselnej jeszcze są ok, chociaż nie do końca obrobione tak jak powinny być, pozbyte... Po weselu dowiedzieliśmy się też, że miał jakieś uwagi do niektórych gości… Zdecydowanie nie współpracuje z animatorami i ich lekceważy (niestety też dowiedzieliśmy się po weselu). Sesja zdjęciowa to już niestety porażka… Zdjęcia na szybko, od picu, żeby tylko nas pozbyć. I na dodatek „ja nie jestem grafikiem tylko fotografem”. A wiadomo, że człowiek chce mieć ładną pamiątkę i za to płaci niemałe pieniążki… Zdecydowanie dużo zależy od humoru Pana Dariusza… Zdjęć jest więcej niż w umowie ale co z tego jak niektóre zdjęcia są praktycznie z tych samych sytuacji… W każdym bądź razie gdybym wybierała drugi raz-wybór nie padł by na Pana Dariusza Tyrpina.

6 miesięcy temu

JR

Justyna R

Fotograf nie wart polecenia . Kierujący się w własnymi zasadami , nie można wyrazić wlasnego zdania. Fotograf wychodzi z uroczystości według wlasnego uznania, opuszcza wesele kiedy uzna , że dla niego jest zbyt nudne . Krzyczy na gości przy zdjęciach grupowych, nie współpracuje z animatorami, trzeba wszystko dostosować do humoru fotografującego . Wiele gości wspomina go bardzo nie miło ja zresztą tez. Plener uzależniony jest od czasu i humoru. 🐱‍🐉

11 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z młodymi parami współpracuję od 2005 roku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta to pełen zakres usług - od przygotowań do ocepin z plenerem w innym dniu.

Kontakt - tyrpinFotografia

tyrpinFotografia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: