23 sierpnia 2017

Festiwal Weselnych Przebojów – sukces telewizji Polsat i Wedding.pl


Festiwal Weselnych Przebojów – Wedding.pl

W piątek, 18.08, odbyła się transmisja Festiwalu Weselnych Przebojów. Koncert miał miejsce w Mrągowie, a przed telewizorami oglądało go 2,8 mln widzów! To wielki sukces telewizji Polsat i platformy Wedding.pl.

Koncert prowadziła dyrektor kreatywna Wedding.pl Agnieszka Hyży oraz Bartek Orzeł. W rolę nowożeńców wcielili się fantastyczni Rafał Maserak z Elą Romanowską przez cały czas bawiąc roztańczoną publiczność zabawnymi anegdotkami. Rafał w rozmowie z Polsatem trafnie zaznaczył, że było to najbardziej rozśpiewane wesele tego lata.

Jak przystało na wesele Państwo Młodzi zostali przywitani przez gospodarzy chlebem i solą. Po przedstawieniu regulaminu wesela („jeśli alkohol wyleje się na odzież, prosimy nie panikować, zostanie przyniesiona następna butelka”, „zabrania się rzucania kwiatów w kierunku młodej pary, jeśli znajdują się one nadal w wazonie”, „jeżeli któryś z gości stwierdzi, że jest na sali zupełnie sam, oznacza to, że zabawa dobiegła końca”) cała czwórka przeszła na scenę, aby z radością zapowiadać kolejnych wykonawców.

Wedding.pl podczas festiwalu pełniło rolę eksperta branży ślubnej. Mieliśmy również zaszczyt wręczyć nagrodę Wedding.pl za Weselny Przebój Roku. Statuetkę otrzymała Paulla za przebój „Od dziś”.

Podczas festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak: Krzysztof Krawczyk, Michał Wiśniewski, Dwa Plus Jeden, grupa Bolter, Krzysztofa Krawczyka, Wojciecha Gąssowski, Weekend, Masters, Top One, Classic, Milano, Exaited.

Mamy nadzieję, że bawiliście się razem z nami, bo ta noc była wyjątkowa! Posłuchajcie przeboju, dzięki któremu Paulla otrzymała statuetkę oraz Złotą Płytę.

 

Aleksandra Krzyna
Aleksandra Krzyna