RECord Film Studio

Daniel Kochowski

RECord Film Studio

O nas

Naszą specjalnością jest uwiecznianie najważniejszych chwil z Waszego życia. Jedną z nich jest Wasz Dzień! Dzięki kreatywności i odpowiednim umiejętnościom w wyjątkowy sposób wykorzystujemy nasze spojrzenie by odzwierciedlić towarzyszące Wam emocje i otaczającą Was rzeczywistość. Nowoczesny sprzęt filmowy, dźwiękowy, artystyczna wizja i nowatorska realizacja daje Wam gwarancję przeżywania Waszej historii na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Razem z Wami tworzymy niezapomniane filmy ślubne w aktualnych terndach o niepowtarzalnym stylu, które realizujemy w jakości Full HD oraz 4K. Nasza oferta obejmuje: reportaż ślubny, śluby plenerowe, destination weddings oraz zagraniczne sesje plenerowe.
Pracujemy na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.
Jesteśmy członkiem międzynarodowej i prestiżowej organizacji WEVA, czyli Światowego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 4500 zł

Oferta - RECord Film Studio

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

600 zł - 1200 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

600 zł - 1200 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

800 zł - 2000 zł

Reportaż Ślubny

3500 zł - 4500 zł

Opinie - RECord Film Studio

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Współpraca z naszymi "partnerami" trwa już od 7 lat. Każda historia jest inna, zupełnie różna, oryginalna. Poznajemy Was, Wasze upodobania, sposób bycia, pasje, zainteresowania. To wszystko stanowi klucz do spojrzenia na Was z innej perspektywy, a tym samym tworzenia Waszej pamiątki w postaci filmu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Na rynku wyróżniamy się brakiem szablonowej oferty. Nie mamy gotowych pakietów. Każdy z Was jest inny. Tak jak nie ma dwóch takich samych światów, charakterów, czy dusz tak i nasza oferta jest indywidualnie dostosowywana do Waszych upodobań, pomysłów. To Wy tworzycie swoją własną ofertę poprzez udzielenie odpowiedzi na zaledwie kilka istotnych pytań.

Kontakt - RECord Film Studio

RECord Film Studio

Stalowa Wola

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: