Marcin Kober STUDIO FOTOGRAFICZNE I FILMOWE

Marcin Kober

Marcin Kober STUDIO FOTOGRAFICZNE I FILMOWE

Pokaż telefon

Profesjonalną fotografią ślubną i filmowaniem zajmujemy się od ponad 6 lat. W tym czasie wypracowaliśmy własny styl postprodukcji zdjęć i edycji filmów ślubnych. Podczas wykonywania reportażu staramy się być jak najmniej zauważalni. Nie wpływamy na przebieg wydarzeń, tylko je uwieczniamy. Szukamy dobrej perspektywy i emocji, ponieważ to one sprawią, że oglądając swój ślub i wesele będzie gościł na Waszych twarzach uśmiech i łzy wzruszenia. Jako gotowy materiał otrzymujecie zdjęcia tworzące spójną całość, opowiadające historię Waszego ślubu, bez zbędnych, powtarzających się ujęć. Film ślubny jest skrótem najważniejszych wydarzeń, realizowany w technologii DSLR.

Stworzymy dla Was kompletą pamiątkę w postaci zdjęć lub filmu ślubnego w nowoczesnym wydaniu... Polecamy skorzystanie z pakietu FILM + FOTO PREMIUM realizowanego przez 2 filmowców i 2 fotografów w którym ujęcia z powietrza są w zestawie.

Zapraszamy do obejrzenia naszych prac i zapoznanie się z ofertą na www.koberstudio.pl

Zapraszamy do naszego studia w Łowiczu przy ul. 11 Listopada 6/8. Na miejscu pokażemy przykładowe realizacje i ustalimy warunki współpracy.

Tel. 889 148 555

2500 zł - 8000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Film ślubny

3500 zł - 5000 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

6100 zł - 8000 zł

Plener ślubny

Reportaż ślubny

2500 zł - 8000 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Fotobudka

1200 zł - 1500 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Nieoczekiwane sytuacje. Kiedy para młoda, lub goście weselni dobrze się bawią i nie zwracają uwagi że są pod ostrzałem kamer.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pewnie podobnie jak wielu innym fotografom. Zapytałem znajomych czy mogę być drugim fotografem na ich ślubie. Z perspektywy czasu z uśmiechem wspominam "jakość" moich pierwszych zdjęć i sposób ich wykonania :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Fotografią ślubną zajmuję się zawodowo od ponad 6 lat. Filmy ślubne weszły do mojego menu 4 lata temu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Zawsze najwygodniej pracowało mi się na Nikonach i tak chyba pozostanie. Tylko pełnoklatkowe i sprawdzone modele: D800, D810 a w niedalekiej przyszłości bezlusterkowce serii Z.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najbardziej lubię przygotowania do ślubu, kiedy wszyscy w domu panny młodej są jeszcze w rozsypce. Skradamy się wtedy aby uchwycić ujęcia i kadry niespodziewających się tego gości.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

"Kto wykonuje zlecenie zbyt szybko - robi to niedbale". Materiał zdjęciowy i filmowy opuszcza moje studio dopiero kiedy stwierdzę, że zrobiliśmy wszystko najlepiej jak potrafimy. Gdy chwilowo brakuje pomysłów, lub weny twórczej - czekamy na nową porcję natchnienia :) Zazwyczaj wyrabiamy się w ciągu 2 - 3 miesięcy od dnia ślubu.

Kontakt

Marcin Kober STUDIO FOTOGRAFICZNE I FILMOWE

website facebook vimeo

Łódź

Poniedziałek

09:00-17:00

Wtorek

09:00-17:00

Środa

09:00-17:00

Czwartek

09:00-17:00

Piątek

09:00-17:00

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: