Lipowy Gościniec

Adrian Woźny

Lipowy Gościniec

Ul. Zamkowa 1 D, Otwock

(4)

O nas

Nasz obiekt to doskonałe miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Kiedy „Lipowy Gościniec” zaprasza do wnętrza, czyni to nie tylko z gościnności ale i z dumy wyjątkowo urządzonych wnętrz. Dominują staropolskie motywy a wszystko łączy kresowy klimat: drewniane stropy, podłogi z desek i ściany jak w starym majątku. Za oknem widać stara polską wieś, otoczona prastarymi lipami.

Przysmaki kuchni polskiej i kresowej będą pieścić Państwa podniebienia. W „Lipowym Gościńcu” zatrzymał się czas i można tu poczuć klimat wiejskiej chaty, skosztować dań przygotowanych według przepisów naszych prababek. Na suto zastawionych stołach każdy znajdzie coś dla siebie.

Służymy Państwu fachowym doradztwem w doborze menu, alkoholu, tworzeniu scenariusza przyjęcia , a także w innych kwestiach. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie. Jesteśmy gotowi na stworzenie menu indywidualnie dla Państwa biorąc pod uwagę Państwa wymagania i oczekiwania. Dopniemy wszelkich starań aby Państwa przyjęcie było najwspanialszym i najsmaczniejszym przeżyciem w tym wyjątkowym dniu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

185 zł - 199 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

32

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 60 do 240

house-1

LICZBA SAL

2

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Oferta - Lipowy Gościniec

Menu weselne - Wariant 1

185 zł

Opinie - Lipowy Gościniec

4.7

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

JR

Joanna R

Super pod każdym względem. Urokliwe miejsce!

6 lat temu

Małgorzata Ć

Wszystko można ustalić i dogadać z menadżerem, p. Adrianem. Nie ma korkowego, tort można wnieść własny i dodatkowo przyzdobić salę. Zero problemów :)

6 lat temu

AI

Anna I

usługa była ok, bez rewelacji. Nie wychodzą do klienta. jak zdobędą klienta to koniec. naobiecują, a dzień przed ślubem martw się sama. jeśli klient ma swoją wizję wesela/przyjęcia powinni staną na wysokości zadania, a nie klient sam zostaje. ofertę mają średnią bo tą samą dla różnych gości. gdyby nie wystrój sali w sam sobie to gościniec nie byłby tego wart. sala bardzo ładna, ale układ sali średni, ponieważ na środku sali stoją trzy filary i ciężko jest z ustawieniem stołów. menager niby pomagają ale nie do końca. gdybym przy podpisywaniu umowy poprosiła o zobaczenie tego co gościniec oferuje (rzeczywiście) to raczej wesela bym tam nie robiła. kwiatów za które zapłaciłam nie mogłam wynieść na zewnątrz aby ubrać wejście do sali- nie wiem dlaczego. pytałam się czy posiadają bieżniki juta, powiedziano że nie, co się później okazało że mają. i wiele innych rzeczy. nie było źle ale ..................

6 lat temu

AP

Agata P

Spełnienie marzen

7 lat temu

Kontakt - Lipowy Gościniec

Lipowy Gościniec

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Zamkowa 1 D Otwock

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: