Agnieszka Tołoczyńska

Agnieszka Tołoczyńska

Agnieszka Tołoczyńska

(2)
Pokaż telefon

Fotografią interesuję się od bardzo dawna, a od 4 lat realizuję regularne zlecenia. Każde kolejne sprawia, że kocham ten zawód jeszcze bardziej! Poznaję wspaniałych ludzi, odkrywam nowe miejsca, a pomysły na sesje nidgy się nie kończą. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam zadowolenie klienta, zależy mi na tym, aby oddać na zdjęciach prawdziwe emocje, naturalne piękno, wyjątkowy klimat.
Zapraszam do kontaktu, rozmowa daje dużo więcej niż kilka słów naskrobanych na klawiaturze komputera :)

500 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1500 zł

Reportaż ślubny

1000 zł - 2500 zł

Plener ślubny

800 zł - 1500 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

1600 zł - 3000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2000 zł - 3500 zł

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KK

Kasia K

Cudowne, przepiękne zdjecia. Bardzo dziękuję, współpraca układała się fantastycznie, w ogóle nie bylam spięta (a nie lubie zdjęć, nie jestem fotogeniczna) i to wszystko dzieki Pani Agnieszce! Polecam serdecznie. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)

1 rok temu

JP

Joanna P

Agnieszka zrealizowała dla nas sesję narzeczeńską. Super współpraca, dobre zdjęcia, fajna pamiątka na całe życie. Polecam :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kocham fotografować ludzi, chwytać w kadrze emocje, wyjątkowe chwile, piękne światło. Lubię też to, że fotografia wymaga kreatywności i ciągłego poszukiwania. Jest jak niekończąca się historia.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Chciałam spróbować swoich sił w branży ślubnej. Uwielbiam chwytać w kadrze emocje, lubię też fotografię portretową i reportażową. Fotografia ślubna zawiera w sobie wszystkie te elementy.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję od dwóch lat, fotografią zajmuję się znacznie dłużej.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na Nikonie D810. Używam do niego obiektywów 28-105mm i 50mm.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Na ślubie? Oczywiście przysięga. To zupełnie magiczny moment, kiedy para patrzy sobie w oczy i wyznaje miłość przy wszystkich zgromadzonych gościach. Czuje się wtedy ogromne napięcie i wzruszenie. Na weselu chyba pierwszy taniec. To również bardzo intymny moment.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zwykle umawiam się z Parami na oddanie zdjęć do 30 dni od ślubu, choć najczęściej udaje się zrobić to wcześniej. Kilka fotografii wysyłam w tygodniu po ślubie.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera zdjęcia z ceremonii ślubnej i wesela (do oczepin). Wycena usługi zależy od liczby gości i łącznej liczby godzin. Przy większej liczbie gości fotografii będzie więcej. Znaczenie ma również miejsce ślubu i wesela.

Jaki jest Twój styl?

Lubię fotografie naturalne, subtelne, nieprzerysowane. Staram się szukać emocji, to one nadają głębi i niepowtarzalności zdjęciu.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Pytanie nie jest łatwe, każda para jest zupełnie inna. Wspólną cechą (jeśli tak to można nazwać) jest zapewne miłość i pewność decyzji jaką podejmują. To pomaga przetrwać wszystkie przeciwności losu ;)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Plener - plaża, jezioro lub góry. Spokojna atmosfera, bez pośpiechu i nerwów. Dużo emocji, wzruszeń, piękna muzyka i światła lampionów...

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

O tak! Wyjątkowa para z Krakowa, która jednego dnia brała dwa śluby - cywilny i kościelny. Młodzi po mieście przemieszczali się... rowerem! Fantastyczna sprawa, tym bardziej, że rower to też moja pasja. Wyzwanie było ogromne, bo zdecydowałam się również pokonać wszystkie trasy na dwóch kółkach, fotografując przy tym Młodych. Udało się złapać kilka świetnych kadrów. Niezapomniane przeżycie :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami otwartymi. Kiedy ktoś nie jest chętny do współpracy, traktuje fotografię jako zło konieczne, trudno jest ukryć to na zdjęciu. Fotografowi trzeba zaufać :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Każdą. Uśmiecham się na wspomnienie wszystkich ślubów, które fotografowałam. Każdy był wyjątkowy i piękny.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary zadają mnóstwo pytań. Najczęściej fotograf pełni rolę nie tylko dokumentalisty, ale również przewodnika. Zawsze jest blisko, dzieli się swoim doświadczeniem, podpowiada, wspiera.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Fotografia ślubna to odpowiedzialna i trudna profesja. Z jednej strony musimy być niewidoczni, nie możemy w żaden sposób przeszkadzać Młodym czy im Gościom w celebracji tego wyjątkowego dnia. A z drugiej strony jesteśmy zobowiązani do uchwycenia wszystkiego w obiektywie, zrobienia wyjątkowych zdjęć w często bardzo trudnych warunkach. Nie ma tu czasu na próby, kombinowanie, wszystko dzieje się bardzo szybko, trzeba być ciągle skoncentrowanym i mieć oczy dookoła głowy. Dlatego staram się do każdego zlecenia maksymalnie przygotować, aby nic mnie nie zaskoczyło.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Każda para kieruje się swoimi priorytetami. Jedni zwracają uwagę na portfolio, inni na cenę. Niezależnie od tego, zawsze warto się spotkać i porozmawiać.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Cóż, jestem perfekcjonistką i zawsze staram się wszystko zrobić na 100%. Przygotowuję się do każdego zlecenia, zbieram jak najwięcej informacji, odwiedzam wcześniej kościoły i sale weselne, jeśli to możliwe. Przy tym wszystkim zachowuję kreatywność. To w fotografii jest bardzo ważne.

Wolne terminy

Kontakt

Agnieszka Tołoczyńska

website instagram

Kraków

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: