ESTEFU Studio
ESTEFU Studio Warszawa
(9)
Zobacz profil
Lemon Photo
Lemon Photo Warszawa
(16)
Zobacz profil
Ślubny Obiektyw
Ślubny Obiektyw Warszawa
(8)
Zobacz profil
Wyjątkowy Kamerzysta Kręcimy pozytywnie
Wyjątkowy Kamerzysta Kręcimy pozytywnie Piaseczno
(72)
Zobacz profil
Foto Strózik

Foto Strózik

Foto Strózik

(1)

O nas

No hej!
Tu Patrycja i Witek.

RAZEM TWORZYMY MIESZANKĘ IDEALNIE NIEIDEALNĄ
- DUET FOTO STRÓZIKÓW!


Mieszkamy na podwarszawskiej wsi, do której uciekliśmy wprost ze ścisłego centrum stolicy. Zamieniliśmy zgiełk i pęd dużego miasta na peryferia, by móc cieszyć się z widoków na łąki pod oknem i ptasich koncertów o poranku.
. . .
W naszej codzienności daleko upatrywać się ścisłych schematów. Do codziennych rytuałów możemy zaliczyć wspólnie wypijaną kawę, nieśpieszne śniadania, makaron z oliwą i parmezanem, który możemy pochłaniać w sporych ilościach.
. . .
Choć to nic oryginalnego, kochamy podróże, i te małe i te duże. Odkąd sięgnąć pamięcią porządnie odpoczywaliśmy tylko zmieniając otoczenie i w tym aspekcie niewiele nowego. Odezwij się, a chętnie damy znać gdzie najbliższy kierunek, może wspólnie spędzimy ten czas!
. . .
Zdjęcia to jedna z najcenniejszych rzeczy jaką posiadamy, dzięki nim dajemy upust naszym artystycznym pragnieniom. Możemy utrwalać to co ulotne, a także kreować. Fotografia pozwala na wiele swobody i daje nam przestrzeń do subiektywności.

Moglibyśmy opowiadać o najnowszym sprzęcie z górnej półki i o bezpieczeństwie plików z reportażu, ale po co... Szkoda zaprzątać sobie głowę czymś co powinno być standardem u każdego fotografa :)
Gwarantujemy, że poza kluczowymi momentami uchwycimy dużo innych, prywatnych, intymnych chwil.

Czasem dyskretny, czasem w centrum zamieszania, narobię szumu lub po cichu łapę kadry.
Mamy masę własnych, czasami szalonych pomysłów na zdjęcia, ale jesteśmy zawsze otwarci na propozycje klientów, bo to w końcu wasz dzień i to wy jesteście najważniejsi.

PRZEDZIAŁ CENOWY

900 zł - 3800 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - Foto Strózik

Reportaż ślubny

3200 zł - 3800 zł

Towarzystwo fotografa, który nie opuści was aż do
ślubu… i trochę dłużej, czyli do 12 godzin.
Sesja plenerowa w dniu ślubu
Minimum 400 zdjęć. Galeria Online
100 odbitek 15x22 w estetycznym zamszowym pudełku

Mamy indywidualne podejście do klienta, więc jeśli masz swoje wymogi, pomysły, wizje - zgadzamy się! Tylko nam o tym opowiedz :)

Sesja narzeczeńska

900 zł - 1200 zł

Narzeczeńska, ślubna…
Zwał jak zwał…
Dla nas, to historia o Was

Do 3 godzin fotografowania
Minimum 50 zdjęć. Galeria online
Pomagamy w wyborze miejsca

Opinie - Foto Strózik

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

SW

Sandra W

Witek i Patrycja to nie tylko utalentowany duet tworzący niezwykłe historie ślubne, ale także wspaniali ludzie. Gorąco polecamy ich każdemu, kto szuka fotografów z pasją, wyobraźnią i nie bojących się wyzwań. Poziom profesjonalizmu i zaangażowania naprawdę nas oczarował. Mimo że pogoda nam nie dopisała, nie było to dla nich przeszkodą. Potrafili wydobyć piękno i magię chwili, nawet w trudnych warunkach, a to naprawdę wielka sztuka! Praktycznie już od pierwszej rozmowy czuliśmy, że to świetny wybór. Na każdym etapie przygotowań byli zawsze krok przed nami co było nieocenionym wsparciem w gorączce ślubnych przygotowań. Pamiętali o najdrobniejszych elementach i czuwali nad wszystkim. Dokładnie wsłuchali się w nasze potrzeby i stworzyli niezwykle luźną i przyjazną atmosferę, która pozwoliła nam i gościom czuć się swobodnie przed aparatem. A tego bardzo się obawialiśmy, ponieważ oboje zwykle źle czujemy się przed obiektywem. Doświadczenie ze zrealizowanego reportażu było niezwykle wzruszające. Zdjęcia były przemyślane, opakowane w piękne pudełko i ułożone w historię, która dokładnie przypominała nam, jak to było w dniu ślubu. Każdy moment został uwieczniony tak, że mogliśmy przeżyć go na nowo, czując te same emocje. Dziękujemy Wam za wspaniałą pracę i niesamowite wspomnienia!

8 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami współpracuję już ok 3 lat, dotychczas jako pracownik na zlecenie Wesele z Klasą. Od maja 2023 zacząłem pracować na własne konto.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Podchodzimy do wszystkiego "luźno" z dystansem, bez "spiny". Nasze pary często mimo stresów związanych z uroczystością podłapują nasze flow, za co później nam dziękują.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Nie miałem wyzwań, które stanowiły dla mnie problem. Jedyna sytuacja, którą sobie przypominam jest śmieszna, a zarazem trudna... Zdjęcia z błogosławieństwa w hotelowym pokoju, w którym łóżko zajmowało 80% powierzchni. Para młoda + rodzice x 4 + dziadkowie i jeszcze jakieś ciotki i JA. Łącznie na kilku metrach 16 osób i fotograf. Finalnie udało się uchwycić najważniejsze momenty, ale na to trzeba mieć papiery kaskadera :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak długo trzeba czekać na zdjęcia? - W umowie dla 3 miesiące, bo wszystko może się zdarzyć, a w rzeczywistości 2-3 tygodnie. Czy robimy sesje zagraniczne? - Tak oczywiście, jeżeli klient zgra się z naszymi wakacjami za granicą( o czym informujemy), to koszty lotów bierzemy na siebie :) Czy dostaniemy więcej zdjęć reportażowych? Oczywiści jest możliwość dobrania wszystkich zdjęć z reportażu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zdjęcia reportażowe, sesja w dniu ślubu, odbitki zdjęć.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Tutaj zawsze trzeba pytać czy termin jest wolny! Kto pyta nie błądzi!

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Naturalne, ciepłe, z emocjami, nie wymuszone, luźne, bez spiny.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Standardowo w dniu ślubu, tak aby jak najlepiej oddać emocje tego dnia. Oczywiście istnieje możliwość umówienia się na inny termin po ślubie.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Warto! Dlaczego? Chociażby dla tego, że możemy się lepiej poznać. Sesja narzeczeńska jest czymś na kształt „spaceru z wami” – w mieście, w lesie, w górach, na polach czy gdziekolwiek będziecie czuć się dobrze. Czasem zwalniamy, stajemy, siadamy, rozmawiamy – to momenty doskonałe do wykonania wspaniałych, naturalnych ujęć.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Zdjęcia staramy się oddać jak najszybciej, od 1 do 3 tygodni.

Kontakt - Foto Strózik

Foto Strózik

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawa

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Full Frame Marcin Łubocki FOTO-FILM Realizacja do 10dni!
Full Frame Marcin Łubocki FOTO-FILM Realizacja do 10dni! Opole
(2)
Zobacz profil
Fotojk-Jerzy Kowalski
Fotojk-Jerzy Kowalski Włoszczowa
Zobacz profil
gdziejestfotograf.pl Bartłomiej Zackiewicz
gdziejestfotograf.pl Bartłomiej Zackiewicz Warszawa
(14)
Zobacz profil
Kuba Ryszkiewicz fotografia
Kuba Ryszkiewicz fotografia Grójec
(3)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: