Fotostube

Waldek Dawid Stube

Fotostube

Zielony Rynek 12, Gniezno

(21)
Pokaż telefon

Trudno w kilku zdaniach opisać naszą ofertę. Jednym z głównych elementów działalności braci Stube jest fotografia ludzi.
Podejmowaliśmy różne wyzwania. Często pracujemy przy zdjęciach reportażowych w terenie. Fotografie te wykorzystują czasopisma i firmy.
Jednym z naszych stałych i ważniejszych punktów oferty jest fotografia ślubna. Naszym klientom staramy przekazać się to, co najcenniejsze – emocje tego wyjątkowego dnia. Każdą parę chcemy bliżej poznać – po to, aby jak najbardziej zbliżyć się do Ich wizji wesela. Wiem z własnego doświadczenia, że ślub jest dużą dawką uczuć i jednocześnie niesie za sobą potrzebę jak najlepszego uwiecznienia tego dnia.

co nas wyróżnia? Uwielbiamy to co robimy! Mamy pasję. Po prostu chcę się nam tworzyć.!
Otrzymujemy nagrody w konkursach za fotografię ludzi min. Grand Press Photo, National Geographic czy Monochrome Adwards,

Na hasło WEDDING PL para młoda otrzymuje 5 procent rabatu. Odpowiadamy NA MAILE BARDZO SZYBKO do 3h

Zapraszamy na nasze strony.
www.fotostube.pl
www.facebook.com/fotostube

2500 zł - 3500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

WYRÓŻNIENIA

WYBÓR Par Młodych 2020

Oferta

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2700 zł - 3500 zł

nasza oferta wygląda następująco.
Standardowa oferta czyli - Przygotowania, Błogosławieństwo, Ceremonia, Plener i Zabawa do Oczepin W tym otrzymują Państwo album tradycyjny. Wywołanych 60 fotografii w formacie 15x20 pozostałe fotografie dostają Państwo na pendrive w pełnej rozdzielczości do dowolnego kopiowania. Dostają Państwo również prezentacje multimedialną z podkładem muzycznym. Otrzymują również Państwo od nas na okres jednego miesiąca galerie internetową na naszej stronie galeria będzie szyfrowana wcześniej ustalonym hasłem. Ułatwi to Państwu pokazywanie zdjęć rodzinie, wystarczy wysłać rodzinie i znajomym link i hasło.
Miejsce pleneru dowolne. Wcześniej wspólnie ustalimy, albo Państwo coś zasugerujecie albo my coś wymyślimy.Koszt 2500 zł.
Przy podpisaniu umowy jest symboliczne 100 zł W całości rozliczamy sie przy przekazaniu materiałów.
Mamy również w ofercie videofilmowanie. Film wykonuje firma z którą współpracujemy www.nowozency.info
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy na nasze strony.
www.fotostube.pl
www.facebook.com/fotostube

Sesja narzeczeńska

250 zł - 700 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

2500 zł - 3500 zł

Opinie

5

21 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

SZ

Sylwia Z

Zdecydowanie polecamy współpracę z braćmi Stube. Bardzo sympatyczna, przyjazna atmosfera, zatem podczas dnia ślubu i sesji czuliśmy się swobodnie. Profesjonalne podejście, dobre kadry, dały piękny efekt końcowy. Świetnie, że przed ślubem jest okazja omówić oczekiwania na spotkaniu i ustalić istotne rzeczy. Efekt końcowy w postaci starannie przygotowanego albumu z wywołanymi zdjęciami i pendrive w opakowaniu ze zdjęciami bardzo nam się podoba. Reportaż dynamiczny - bardzo dobrze ujęte emocje i zabawa na weselu. Dziękujemy za sugestię zdjęć z gośćmi na tle naszego stołu - wspaniała pamiątka. Czas oczekiwania około 3 miesięcy - nie za długi.

3 miesiące temu

NW

Natalia W

Pełen profesjonalizm. Zdjęcia ze ślubu, wesela i sesji zdjęciowej wyszły przepiękne! Polecam serdecznie.

3 miesiące temu

KW

Kamila W

Polecam!! Fotostube artyści i profesjonaliści w jednym. Bystre oko, świetne ujęcia, mega wyczucie chwili i kreatywność..do tego super kontakt, poczucie humoru i zero stresu zarówno na weselu jak i na sesji. Prace wykonują z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Chłopaki z Fotostube na weselu w mojej rodzinie byli po raz 3 (2 sióstr i moje) pełne zaufanie! Dziękujemy za mega pamiątkę na całe życi! Mega polecam!!!!

3 miesiące temu

E

Estera

Fotostube to bez wątpienia studio godne polecenia! Zdjęcia ze ślubu i wesela - rewelacyjne. Sesja ślubna, dla nas bardzo trudna (postacie mało fotogeniczne😅). Mieliśmy obawy co do efektów końcowych, ale teraz widzimy, że niepotrzebnie. Jesteśmy mega pozytywnie zaskoczeni. Polecamy chłopaków z Fotostube w 100%. Jeśli jeszcze się zastanawiacie to nie ma po co - kontaktujcie się z nim i umawiajcie terminy👍

3 miesiące temu

KW

Kamila W

Polecam!! Dawid-artysta i profesjonalista w jednym. Bystre oko, świetne ujęcia, mega wyczucie chwili i kreatywność..do tego super kontakt, poczucie humoru i zero stresu zarówno na weselu jak i na sesji. Prace wykonuje z pasja i ogromnym zaangażowaniem. Dawid na weselu w mojej rodzinie był po raz 3 (2 sióstr i moje) pełne zaufanie! Dziękujemy za mega pamiątkę na całe życie !!!

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AS

Aga S

Pełen profesjonalizm 😉firma godna polecenia 🤗🤗🤗

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KK

Krzysztof K

Szczerze polecamy studio Fotostube♥️ perfekcyjna obsługa idealne zdjęcia oraz cudowna atmosfera 😁podczas sesji ślubnej👍. Pozdrawiamy Dawida 💪do miłego zobaczenia!! Napewno nieraz skorzystamy jescze z usług 😁

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AS

Agnieszka S

To, co Dawid wykonał dla nas w dniu naszego ślubu oraz podczas sesji plenerowej to prawdziwa SZTUKA! Jesteśmy zachwyceni arcydziełem, jakie dla nas stworzył:) Gorąco polecam tego PROFESJONALISTĘ z pasją:)

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

GH

Grażyna H

Jeżeli ktoś ma jeszcze dylemat kto uwieczni w profesjonalny ale przede wszystkim magiczny sposób każdą ważną dla niego chwilę, uchwyci emocje i przeleje to na papier fotograficzny tu znajdzie odpowiedź. Dawid jeszcze raz dziękujemy za wykonane nam zdjęcia, wszystkie są piękne!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

WB

Weronika B

Szybki kontakt, profesjonalne podejście do klienta. Zaskakująca dla nas była możliwość sesji w naszym domu i jest to jak najbardziej trafna opcja przy małym dziecku 😎 serdecznie polecam 😍

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

RH

Robert H

Panowie ciągle się rozwijają 🙂

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

PS

Paulina S

Są świetni robili mi zdjęcia na ślubie i sesje zdjęciową i wyszło genialnie dużo pięknych zdjęć, profesjonalne podejście i świetny kontakt. Napewno jeszcze nie raz będę chciała współpracować z nimi 😁 Polecam z czystym sercem.

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

PG

Piotr G

Waldek jest profesjonalistą w każdym calu. Na samej uroczystości pojawiał się w momentach w których powinien. Działał szybko i dyskretnie kiedy trzeba. Ninja migawki 😁 Zdjęcia ze ślubu i wesela są wspaniałe. Sesja po ślubie była przeprowadzona w luźnej atmosferze która pomagała się rozluźnić i czuć dobrze przed obiektywem. Zdjęcia warte oczekiwania i każdej złotówki. Polecam tego allegrowicza 😁

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

PM

Piotr M

Dawid to bez wątpienia świetny fotograf! Zdjęcia ze ślubu i wesela - rewelacyjne. Sesja ślubna, dla nas bardzo trudna (postacie mało fotogeniczne😅). Mieliśmy obawy co do efektów końcowych, ale teraz widzimy, że niepotrzebnie. Jesteśmy mega pozytywnie zaskoczeni. Polecamy Dawida i jego ekipę w 100%.Jeśli jeszcze się zastanawiacie to nie ma po co - kontaktujcie się z nim i umawiajcie terminy👍

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

BF

Bartosz F

Mega przyjemne dla oka zdjęcia z uroczystości weselnej i bardzo dobra współpraca z Waldkiem w fajnej atmosferze 😃 Nic dodać, nic ująć - zdecydowanie polecam 👍

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

SZ

Sylwia Z

Zdecydowanie polecamy współpracę z Dawidem Stube. Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, tworzy przyjazną atmosferę, zatem podczas dnia ślubu i sesji czuliśmy się swobodnie. Profesjonalne podejście, dobre kadry, dały piękny efekt końcowy. Świetnie, że przed ślubem jest okazja omówić oczekiwania na spotkaniu i ustalić istotne rzeczy. Efekt końcowy w postaci starannie przygotowanego albumu z wywołanymi zdjęciami i pendrive w opakowaniu ze zdjęciami bardzo nam się podoba. Reportaż dynamiczny - bardzo dobrze ujęte emocje i zabawa na weselu. Dziękujemy za sugestię zdjęć z gośćmi na tle naszego stołu - wspaniała pamiątka. Czas oczekiwania około 3 miesięcy - nie za długi. Pozdrawiamy i dziękujemy za współpracę. :)

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MM

Małgorzata M

Bardzo dziękujemy za wspaniałe zdjęcia z naszego ślubu, wesela i sesji plenerowej. Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy. Polecam w 100%.

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AS

Adrianna S

Dziękujemy za piękne zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Polecamy na 100 % :)

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

SK

Sylwia K

Dziękujemy za piękne zdjęcia. Polecamy :)

3 miesiące temu

Źródło: Facebook
avatar

Paulina S

Są świetni robili mi zdjęcia na ślubie i sesje zdjęciową i wyszło genialnie dużo pięknych zdjęć, profesjonalne podejście i świetny kontakt. Napewno jeszcze nie raz będę chciała współpracować z nimi 😁 Polecam z czystym sercem.

3 miesiące temu

avatar

Malwina W

Dziękujemy bardzo Fotostube za profesjonalne podejście jaki i wykonanie ślubnych zdjęć i sesji. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, jesteśmy bardzo zadowoleni i jak najbardziej polecamy.

3 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Fotografią zajmujemy się każdego dnia. To nie jest nasze weekendowe zajęcie, ale sposób na życie. Realizujemy bardzo różne projekty. Zależy nam na świeżości, kreatywność i cały czas staramy się rozwijać. I to jest cudowne. Dlatego możemy pracować na Waszym Ślubie z ogromną pasją. Cały czas szukając niezapomnianych kadrów pełnych emocji. Wszystko po to byście do tych fotografii wracali z przyjemnością, bo one są dla Was.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Nasza przygoda z fotografią ślubną zaczęła się w 2007 roku

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Przede wszystkim wychodzimy z założenia, że fotografia powinna być wydrukowana. Dlatego każda Młoda Para otrzymuje od nas Album gdzie są wydrukowane zdjęcia. (Forma albumu to już indywidualne ustalenie z Młodą Parą). Otrzymujecie od nas również prezentację z podkładem muzycznym i zdjęcia obrobione na Pendrive. Mamy jeszcze kilka opcji dodatkowych o których decyduje Młoda Para. Przede wszystkim jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować ofertę specjalnie dla Was!

Jaki jest Twój styl?

Jesteśmy na Ślubie i Weselu dla Was. Warto o tym pamiętać, że jesteśmy do dyspozycji jeśli zrodzi się pomysł na zdjęcie z kimkolwiek wystarczy dać znać i robimy. Rejestrujemy cały czas wszystko co się będzie działo. Jesteśmy na parkiecie, ale nie zauważycie, że jesteśmy. Zależy nam na ciekawych ujęciach, ważnych momentach, niezapomnianych chwilach!

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Przede wszystkim jesteśmy na weselu czy ślubie dla Pary Młodej. Dla Was wykonujemy reportaż dlatego przed tym Ważnym dniu organizujemy spotkanie na którym porozmawiamy jakie macie życzenia, co dla Was jest ważne, na co mamy zwrócić uwagę. Damy Wam również garść wskazówek, które rozwieją większość Waszych wątpliwości.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jeśli Wam zależy, żeby z przyjemnością wracać do swoich fotografii ślubnych to warto wybrać fotografa, który podchodzi do tego profesjonalnie. Zna się na rzemiośle i podoba się Wam jego styl. Pamiętajcie, że za kilka lat z wesela zostaną przede wszystkim Wasza miłość, fotografie i może film. Dlatego warto zadbać, żeby było to porządnie wykonane. W fotografii ślubnej nie ma czasu na pomyłki, nie możesz iść na zlecenie z jednym aparatem albo nie zabezpieczyć materiałów.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Ślub to niezwykle ważna uroczystość dla Pary Młodej. Dzieją się wtedy magiczne i niepowtarzalne chwile pełne wzruszenia, emocji, uśmiechów… To dzień do którego będziecie wracać głównie dzięki fotografii. To również dzień w którym Para Młoda ma cieszyć się swoim szczęściem i niczym nie przejmować. Jeśli wybieracie Fotostube jako tych, którzy mają uwiecznić Wasz dzień to możecie być pewni, że o fotografię podczas Waszego ślubu i wesela my zadbamy w 100%. Od momentu kiedy będziecie chcieli, żebyśmy zaczęli reportaż - Wy przestajecie się martwić co ze zdjęciami. Zapanujemy nad wszystkim co związane z fotografią, będziemy rejestrować wszystko co się będzie działo i fotograficznie będziemy do Waszej dyspozycji! Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Bo Fotostube zadba o Wasz komfort i nie będziecie musieli się martwić, że coś będzie nie uchwycone zadbamy o wszystko!

Wolne terminy

Kontakt

Fotostube

facebook website instagram

Zielony Rynek 12 62-200 Gniezno

71 km od Bydgoszczy

86 km od Torunia

152 km od Łodzi

49 km od Poznania

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: