Lemon Photo
Lemon Photo Warszawa
(16)
Zobacz profil
Wyjątkowy Kamerzysta Kręcimy pozytywnie
Wyjątkowy Kamerzysta Kręcimy pozytywnie Piaseczno
(2)
Zobacz profil
Foto Strózik
Foto Strózik Warszawa
(1)
Zobacz profil
fotosikorski.com        fotografia i film
fotosikorski.com fotografia i film Milanówek
(80)
Zobacz profil
Pan i Pani Pstryk

Kamil Dybowski

Pan i Pani Pstryk

Alternatywy 1/46, Warszawa

O nas

Pan i Pani Pstryk:
Ola i Kamil, jesteśmy dwójką zakochanych w sobie ludzi. W życiu zawodowym połączyliśmy swoje pasje i tworzymy zgrany duet fotografów ślubnych, który uzupełnia się jak mało kto.
Często słyszymy, że to niemożliwe przebywać ze sobą 24 godziny na dobę, w pracy i w domu cały czas razem… uwierzcie nam, że można. Jeżeli rozwija się wspólną pasję i kocha drugą osobę to każda minuta wspólnego życia jest na wagę złota.
Kobieta i mężczyzna to też dwa spojrzenia na ten sam kadr. Dwie różne perspektywy na zdjęcia wypełnione miłością, elegancją, radością, nostalgią i detalami.
Z nami poczujecie się swobodnie, jesteśmy dla Was w tym najważniejszym dniu przyjaciółmi, którzy będą Was wspierać w każdym momencie.

Zapytacie czemu fotografia ślubna? Bo kochamy ją za emocję i te, wydawać by się mogło, nieuchwytne chwile wzruszeń, te spojrzenia które mówią więcej niż 1000 słów te drobne gesty, które uchwycone w naszych kadrach zostają z Wami na całe życie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 6000 zł

SPRZĘT

Nikon

Sony

Oferta - Pan i Pani Pstryk

Pakiet: Reportaż + Plener

2000 zł - 6000 zł

Pakiet 2000 - obejmuje reportaż ze ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego i sesję plenerową zaraz po jego zakończeniu. W pakiecie otrzymujecie Państwo minimum 100, maksimum 150 zdjęć. Reportaż w postaci galerii internetowej oddajemy w ciągu 7 dni. Reportaż trwa od 1,5 do 2 godzin.

Pakiet 3000 - obejmuje przygotowania do ślubu, ceremonię ślubną /Kościół, USC, ślub humanistyczny/, sesję małżeńską w dniu ślubu oraz krótki reportaż z przyjęcia. W tym pakiecie otrzymujecie Państwo od 200 do 300 zdjęć a reportaż trwa ok. 4 godzin. Czas zdania reportażu to 10 dni.

W pakiecie od 4000 do 6000 ustalamy indywidualnie Państwa potrzeby - liczbę zdjęć, czas trwania /od 8 do 12 godzin/, wszystko uzależnione jest od Państwa potrzeb oraz wymagań. Pakiet obejmuje reportaż z przygotowań, ceremonii ślubnej, sesję w dniu ślubu oraz reportaż z przyjęcia weselnego. Liczba zdjęć od 400 do 600.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2500 zł - 6000 zł

Oferta jest identyczna jak w przypadku samego reportażu + plener z tą różnicą, że do każdego pakietu /oprócz tego za 6000/ doliczamy 500 pln za sesję małżeńską w innym dniu. Cena obejmuje wykonanie zdjęć na terenie Warszawy. W przypadku wykonania sesji w innym miejscu niż Warszawa cena ustalana jest indywidualnie w zależności od odległości i pomysłu na zdjęcia.

Plener ślubny

1000 zł - 1500 zł

Plener ślubny - 50 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji. Cena uzależniona jest od miejsca wykonywania sesji. Standardowo wynosi 1000 pln. Do tej ceny doliczamy ewentualny koszt wejścia i pozwolenia na wykonanie zdjęć w miejscach które tego wymagają.

Reportaż ślubny

1500 zł - 5000 zł

Sesja narzeczeńska

1000 zł - 1500 zł

Sesja narzeczeńska - 50 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji. Cena uzależniona jest od miejsca wykonywania sesji. Standardowo wynosi 1000 pln. Do tej ceny doliczamy ewentualny koszt wejścia i pozwolenia na wykonanie zdjęć w miejscach które tego wymagają.

Opinie - Pan i Pani Pstryk

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jako duet fotografów działamy na rynku ślubnym 4ty rok. Fotografia jako taka towarzyszy nam od dziecka :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Z pewnością to co nas wyróżnia to atmosfera, którą tworzymy wraz młodą porą, podczas ich wyjątkowego dnia. Jesteśmy "dobrymi duchami" którzy podpowiedzą o czym warto pomyśleć i przypomną o ważnych rzeczach w chwilach kiedy emocje mogą wziąć górę. Proponujemy co zrobić aby para młoda dobrze wyszła na każdym zdjęciu i dbamy o to aby maksymalnie wykorzystać potencjał miejsca w którym robimy zdjęcia. Jako para mamy również możliwość szybszego obrobienia zdjęć a co za tym idzie Nowożeńcy wraz z rodziną i przyjaciółmi mogą szybciej cieszyć się zdjęciami.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Zdecydowanie największym wyzwaniem była dla nas sesja narzeczeńska o świcie w Tatrach, w Dolinie Chochołowskiej. Pobudka o 1:30 w nocy, przygotowanie z Narzeczonymi, nocny marsz ze sprzętem /tak, wiemy że to zabronione ale czego nie robi się dla dobrych ujęć/ ... wypatrywanie dzikich zwierząt na szlaku aby finalnie podziwiać wschód słońca robiąc wyjątkowe zdjęcia. Z jednej strony największe wyzwanie, z drugiej największa satysfakcja. Dla takich chwil się żyje!!

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Chyba najczęstszym pytaniem, które zadają nam pary, to ... czy mamy jakieś sposoby aby podczas sesji się rozluźnić i wyjść naturalnie. To jest też nasze ulubione pytanie. Wiemy jak zbudować luźną atmosferę podczas sesji, zawsze rozmawiamy z naszymi parami i tłumaczymy co robić. Do każdej sesji przygotowujemy się indywidualnie szukając inspiracji dopasowanych do stylu i charakteru naszych modeli. Po skończonej sesji bardzo często słyszymy, że jeżeli sesje to tylko z nami :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta obejmuje reportaż z ceremonii ślubnej i sesję małżeńską tego samego dnia, natomiast staramy się zawsze podchodzić do każdej pary indywidualnie. Wysłuchać potrzeb, zaproponować rozwiązania w oparciu o nasze doświadczenie i znaleźć złoty środek aby na koniec nowożeńcy byli szczęśliwi i z przyjemnością i wzruszeniem wracali do każdego zdjęcia.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Zazwyczaj Młodzi rezerwują u nas termin z wyprzedzeniem 1-2 lat. Im wcześniej para zarezerwuje termin tym większa szansa, że i nasz kalendarz będzie wtedy wolny :)

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Uwielbiamy styl filmowy naszych zdjęć. Uważamy, że najfajniej wychodzą zdjęcia niepozowane, czasem z zaskoczenia gdy osoby fotografowane zapominają o tym, że jesteśmy obok nich. Są to chwile w których możemy uchwycić emocje, momenty wzruszenia, szczęścia ... pokazać piękno chwili, ulotny moment który zostanie na zawsze.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Sesje plenerowe zależą od pakietu jaki wybiorą Narzeczeni. W podstawowej ofercie wykonujemy ją w dniu ślubu. W pakietach wyższych jest możliwość wykonania sesji w innym dniu niż ślub. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwań Młodych więc wszystko jest kwestią rozmowy :)

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Sesja narzeczeńska to idealny sposób aby "zaprzyjaźnić" się z obiektywem i z nami. To moment w którym my możemy sprawdzić w jakich kadrach Młodzi czują się najlepiej, z jakiej perspektywy robić zdjęcia aby reportaż ślubny przeszedł najśmielsze oczekiwania. Oczywiście jest to też okazja aby się poznać, pośmiać i aby atmosfera w dniu ślubu była luźna a zdjęcia pełne emocji.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Zawsze staramy się oddać Młodym zdjęcia jak najszybciej. Wiemy, że zarówno Małżonkowie jak i goście chcieliby obejrzeć zdjęcia zanim emocje po wyjątkowym dniu zaczną opadać. Gotowy reportaż oddajemy w ciągu 7-21 dni. Zależy to od liczby zdjęć i terminu ślubu. Jeżeli reportaż nie jest wykonywany w szczycie sezonu i nie jest to 600 zdjęć to spokojnie zdajemy materiał w ciągu 7 dni. W przypadku pełnych reportaży w okresie letnim, kiedy pracujemy tydzień po tygodniu termin trochę się wydłuża. Nie przekraczamy jednak 21 dni.

Kontakt - Pan i Pani Pstryk

Pan i Pani Pstryk

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Alternatywy 1/46 02-775 Warszawa

Polecani z kategorii fotograf ślubny

BuuArtPhoto | Fotografia i Film
BuuArtPhoto | Fotografia i Film Ełk
(27)
Zobacz profil
KRUG PHOTOGRAPHY
KRUG PHOTOGRAPHY Poznań
(62)
Zobacz profil
Kuba Ryszkiewicz fotografia
Kuba Ryszkiewicz fotografia Grójec
(2)
Zobacz profil
Weselnefilmowanie
Weselnefilmowanie Piaseczno
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: