• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
wfoto - Wasz fotograf

Waldek Piotrowski

wfoto - Wasz fotograf

Piotrkowska 17 lok.9, kl.D, Łódź

(9)
Pokaż telefon

1100 zł - 4500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 4300 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3700 zł - 4500 zł

Plener ślubny

1100 zł - 1100 zł

Miłość to podróż, podróż w nieznany i ekscytujący świat. W podróży jak i miłości ważne by mimo napotkanych trudności się nie poddawać! Zdarzenia jakie nas spotykają są rdzeniem życia, w podróży są przygodami, które głównie będziemy pamiętać, a w miłości lekcją, która jeśli zdecydujemy się wytrwać tylko ją umocni. Podróż często towarzyszy naszym plenerom. Cenimy wyjątkowość Waszych uczuć. Na fotografiach chcemy to wzmocnić poprzez nietuzinkowe scenerie, które idealnie do Was pasują.

Plener ślubny w innym dniu niż ślub. Zazwyczaj w tygodniu (Pon-Pt). W przypadku plenerów wyjazdowych, cena ustalana indywidualnie.

Reportaż ślubny

2500 zł - 3300 zł

To ten dzień, jeden z najpiękniejszych w życiu. Wkładamy tyle energii by był wyjątkowy, nie tylko dla nas ale dla wszystkich którzy są blisko. Po wszystkim zostaną cudowne wspomnienia i … album wypełniony pięknymi fotografiami, obrazującymi te wyjątkowe momenty, wydarzenia tego dnia, do którego będziemy wracać jeszcze wielokrotnie w naszym życiu.

Fotoreportaż z Waszego dnia rozpoczynam już od przygotowań, zazwyczaj kończy się około 1 w nocy. Opcja jeden lub dwóch fotografów.

Sesja narzeczeńska

400 zł - 400 zł

Wszystko zaczyna się od wspólnego poznawania. Zauroczenie, ciekawość, pierwszy (niby przypadkowy) dotyk, pocałunek… Tajemnica, nieznane, ale jakże kuszące i piękne … A gdyby tak z randki oprócz cudowych przeżyć zachować jeszcze kilka fotografii? Zachować magię tego wyjątkowego czasu, czasu tajemnicy, odkrywania…

Sesja narzeczeńska oprócz pięknych, klimatycznych zdjęć ma jeszcze wartość dodaną. Efekty naszej współpracy mogą zamienić się w album na prezent dla rodziców w dniu ślubu, lub jako atrakcję dla gości weselnych w formie prezentacji, albumu, lub wystawy zdjęć. Do tego wzmacnia pewność siebie w pracy przed obiektywem, oraz umożliwia poznanie się na długo przed ślubem. Zawsze to jeden stres mniej później ;)

Opinie

5

9 opinii

Dodaj opinię

PP

Patrycja P

Chciałabym bardzo, bardzo podziękować Waldkowi za przepiękne zdjęcia ślubne! Są magiczne, kipią z nich emocje i wyciskają łzy wzruszenia. Jest prawdziwym magikiem obiektywu! Już nie możemy doczekać się kolejnej sesji :)

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

ER

Ewelina R

najlepszy fotograf! dziękujemy za zdjęcia Ninki:)

3 lata temu

Źródło: Facebook

PM

Piotr M

Świetna współpraca, piękne zdjęcia, profesjonalne podejście i super kontakt. Polecam!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KM

Karolina M

Na Waldka trafiliśmy na targach ślubnych "przez przypadek" i jak to przyszła młoda para fotografów obejrzeliśmy jeszcze dziesiątki. Jednak żaden inny fotograf nie oczarował nas tak bardzo swoimi zdjęciami, podejściem i rozmową. Już wychodząc z targów wiedzieliśmy, że to jest to! I tak już zostało :) Waldek zrobił nam przepiękne zdjęcia ślubne. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do ludzi, humor i emocje oddawane na zdjęciach sprawiają, że nie mogłabym nie polecić! Dodatkowo w obecnym czasie zrozumienie jakim nas obdarzył włącznie ze zmianą terminu ślubu (👑) sprawiało, że naprawdę cieszymy się z naszej współpracy. Serdecznie polecam! 👍

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

OJ

Oliwia J

świetne zdjęcia ślubne robione w bardzo pozytywnej atmosferze! 😊

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

EO

Emilia O

Cytując mojego tatę "Ten Waldek to wspaniały człowiek!" :) potwierdzam w 100%. Pełen profesjonalizm, elastyczność, humor, szczerość i doradztwo. Można na nim polegać, a zdjęcia są naprawdę piękne. Wiem co mówię, kilka sesji już za nami i to na pewno nie koniec ;) 5 gwiazdek

1 rok temu

Źródło: Facebook

SM

Sylwia M

Razem z Krzysztof gorąco polecamy wfoto :) Zdjęcia z dnia naszego ślubu są piękne i doskonale oddają te ważne dla nas chwile - jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, co więcej nasi Bliscy są podobnego zdania. Masa ciekawych ujęć, uchwycone żywe emocje i świetnie wplecione w reportaż detale. Już od pierwszego spotkania fotografowie naświetlali nas masą pozytywnej energii, dlatego byliśmy pewni, że dobrze wybraliśmy :) wfoto tworzą otwarci i profesjonalni ludzie, a to właśnie sprawia, że bardzo miło i sprawnie przebiega współpraca ;) Zarówno na spotkaniach przed wielkim dniem jak i w trakcie otrzymaliśmy dużo trafnych wskazówek i rad bazujących na doświadczeniu wfoto i nie ukrywajmy, że to też pozwoliło nam nieco odetchnąć. Album wyszedł super :) Mamy piękne zdjęcia, do których z przyjemnością można wracać - jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy raz jeszcze! <3

1 rok temu

Źródło: Facebook

AW

Agnieszka W

Polecamy jak najbardziej :),cała praca przemija w miłej atmosferze z profesjonalnym podejściem i świetnymi pomysłami.Pozujac do zdjęć mogliśmy czuć sie bardzo swobodnie, co ja cenię sobie najbardziej.dziękujemy :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

BC

Bogusława C

Świetny fotograf, ze wspaniałym podejściem do ludzi, szczerze polecam :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Tak już mam że kocham ludzi, uwielbiam ich poznawać, rozmawiać z nimi, pracować. Praca fotografa ślubnego opiera się na pracy z ludźmi. Fotografia jaką wykonuję jest bardzo emocjonalna, więc wymaga dużo zaangażowania, poznania, zrozumienia, otwarcia się. W reportażu ślubnym trzeba się "obwąchać" w bardzo krótkim czasie i patrząc na efekty, daję radę ;) Plener ślubny to już inna bajka, mamy czas, dużo rozmawiamy, wytwarza się porozumienie i zaufanie co widać na zdjęciach :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

To było dawno temu za siedmioma ... ;) Znajomy poprosił mnie o sfotografowanie ślubu kogoś z rodziny a ja mimo sceptycznego nastawienia do tego pomysłu zgodziłem się. Efekt zdumiał mnie i jak się okazało bardzo spodobał się wszystkim dookoła, więc stwierdziłem że chyba coś iskrzy między mną a fotografią ślubną ;)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Fotografią ślubną zajmuję się już ponad 12 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Na jakim mam :P Sprzęt ma znaczenie ale jego brak nie powinien hamować pracy, po prostu trzeba się więcej napracować. Obecnie Nikony, Fuji, jasne obiektywy i parę lamp. Dużo fotografuję w świetle zastanym, cenię naturalność i delikatność takiego światła. Na sali weselnej jednak często dobrze jest doświetlić błyskiem.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nie mam jakiegoś jednego ulubionego, raczej uwielbiam poszczególne "zachowania" moich modeli. Sam proces przygotowań jest niezwykle hojny w emocje. Uśmiech, stres, łzy, to wszystko się przeplata w dniu ślubu a ja kocham "prawdziwą" emocjonalną fotografię.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Na umowie zawsze zapisuje termin zakończenia zlecenia 2 miesięcy, jednakże jest to bardzo uzależnione od terminu. Internetowa galeria ślubna którą widzicie jako pierwszy etap mojej pracy w miesiącach styczeń - kwiecień oddaję już w okolicy ok. dwóch tygodni, pod koniec sezonu ślubnego po ok. 4-5 tygodniach.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W podstawie reportażu jest zebranie materiału, czyli sfotografowanie tego wydarzenia, staranna selekcja, obróbka zdjęć. Moje pary w pierwszej kolejności dostają galerię internetową, potem pendrive`a ze zdjęciami (w pełnym rozmiarze oczywiście). Albumy, fotoalbumy, pudełka ze zdjęciami, fotoboardy itp. są opcją dodatkową.

Jaki jest Twój styl?

Emocjonalny, prawdziwy, reszta to tylko ozdobniki. W fotografii cenię spójność, pomysł i najważniejsze by przedstawiała moich bohaterów i sytuacje w sposób prawdziwy!

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Miłość (choć to bardziej uczucie niż cecha) i to chcę widzieć, bo to jest najważniejsze w temacie ślubów - nie zapominajcie tego :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Uwielbiam śluby humanistyczne, w nietypowych, pięknych miejscach. Takie robicie, piszcie szybko!!!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Jest wiele takich par :) Każdy jest jakiś i każdy człowiek potrafi zaskoczyć, to jest piękne.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Ten zawód ... (nie pasuje mi do końca to słowo, może powinienem napisać misja) ... wymaga od nas dużej dawki empatii, optymizmu, wrażliwości i wariata w sobie, więc jeśli trafiam na ludzi z podobnymi cechami to zawsze dzieje się coś magicznego, rozmawiamy jakbyśmy znali się od wielu lat. "Pracując" z takimi ludźmi zawsze coś się dzieje bardzo pozytywnego i szalonego. Życzę sobie dalej przyciągać takich pozytywnie zakręconych ludzi jak ja ;)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Hmmm... od czego by tu zacząć :) W tej pracy non stop dzieje się coś zabawnego, więc zapraszam na spotkanie a zanudzę Was opowieściami z niejednego ślubu :P

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej to są pytania standardowe, bo każdy je zadaje, bo trzeba je zadać np. ile zdjęć oddaje, do której jestem, ile to kosztuje, itd. I odpowiedź jest jedna: "to zależy" ;) Dla mnie fotografia nie ma ram, reguł itp. w każdym temacie ocierającym się o sztukę trzeba być otwartym, doszukiwać się i myśleć. Tak też jest w moim fotograficznym "biznesie", zawsze indywidualnie podchodzę do klientów, słucham czego oczekują, jakie są ich życzenia i problemy i staram się pomóc.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Że moja praca to nie tylko dzień ślubu czy te parę godzin an plenerze, to dopiero początek. To jest proces, patrząc na czas poświęcony na zlecenie, to samo "bieganie" z aparatem to jakaś część całości. Sama selekcja, obróbka, przygotowywanie materiałów dodatkowych to kolejne DNI pracy! Nie zapominajmy też o całej obsłudze marketingowej i obsłudze klienta jak telefony, maile itp.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Po pierwsze portfolio, klimat, styl zdjęć, muszą być w naszym guście. Nie bierzcie fotografa bo jest z polecenia, bo go znamy, bo jest tani, bo ma wolny termin jeśli zdjęcia do nas nie trafiają w 100%, on nie zmieni stylu wykonywania zdjęć na jedno zlecenie, skoro wypracowywał go latami. Druga ważna rzecz, to jego charakter, podejście do ludzi, poczucie humoru, czy potrafi rozładować napięcie itd., spędzicie ze sobą wiele godzin i jeśli będzie chemia między Wami to na zdjęciach będzie to widać :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Adaptacja, zaangażowanie, ciągła chęć rozwoju i oczywiście otwartość na ludzi.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nie uważam ze powinny, każdy powinien wybrać SWOJEGO fotografa. Mnie dobrze by wybrały Pary Ślubne które są pozytywnymi ludźmi, są prawdziwi, mają wartości, lubią się bawić i szaleć, albo pięknie się smucą ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Podejściem do ludzi i zdjęć. Oferta jest właściwie wszędzie podobna, tu album, tu płyta, tam plener w cenie itd. Ale czy to są atuty jednego fotografa nad drugim? To nie sprzedaż towaru zrobionego przez maszynę czyli nieważne gdzie się kupi będzie on taki sam. Wkładacie tyle energii w Wasz wymarzony dzień, czasu i pieniędzy, pragniecie by było jak najlepiej, by Wszyscy byli szczęśliwi i zachwycenie Waszym dniem. Przez resztę życia będziecie wspominać to wyjątkowe wydarzenie, a album ze zdjęciami będzie Wam w tym pomagał. Patrzcie na efekty pracy fotografa, jeśli dostrzegacie że fotograf przede wszystkim czuje jak ważną pracę dla Was wykonuje, jaka spoczywa na nim odpowiedzialność, do tego w parze z tym idą umiejętności i doświadczenie to zaproście go do współpracy a z efektów zapewne będziecie zadowolenie. Mam nadzieję że i Wy dostrzeżecie we mnie swojego fotografa :)

Wolne terminy

Kontakt

wfoto - Wasz fotograf

website facebook instagram

Piotrkowska 17 lok.9, kl.D 90-406 Łódź

119 km od Warszawy

291 km od Gdańska

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: