Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Elixa – kolekcja jesień 2019. Dodatki dla każdej kobiety
Biżuteria ślubna

Elixa – kolekcja jesień 2019. Dodatki dla każdej kobiety

2 października 2019 —
Elixa - kolekcja jesień 2019

Co wpływa na kobiece wybory w kwestii stylizacji? Pora roku, dnia, okazja, a może aktualny nastrój? Wiele czynników decyduje o codziennych wyborach kobiet i właśnie ta różnorodność stała się inspiracja dla kolekcji biżuterii i dodatków marki Elixa, która doskonale współgra z każdym stylem.

Elixa jesień 2019: kobieta zmienną jest

Kolekcja jesień 2019 marki Elixa od Apart to hołd dla kobiecości i kobiecego zamiłowania do zmienności i różnorodności. Kampania pokazuje, że kobiety w każdej odsłonie potrafią zadziwiać i zachwycać. W roli głównej występuje ambasadorka marki Elixa – Zuzanna Bijoch. Polska top modelka sfotografowana przez Marcina Tyszkę ucieleśnia współczesną kobietę, podążającą zarówno za aktualną modą, jak i za swoimi wewnętrznymi pragnieniami i indywidualnymi upodobaniami.

Elixa Apart

Elixa: ponad czasem i stylem

Uniwersalność linii podkreśla dynamika zmieniających się stylizacji – od casualowych, przez glamour, po vintage. Każdą z nich uzupełniono biżuterią oraz zegarkami z logo Elixa. Wybrane dodatki współgrają z każdym zestawem, ponieważ marka czerpie i swobodnie łączy inspiracje z różnych stylów.

Wśród jesiennych nowości biżuteryjnych znaleźć można zarówno szlachetny minimalizm w kolorze srebra i złota, jak również awangardowe wzornictwo, które wyróżniają między innymi ekspresyjne pierścionki, przypominające małe dzieła sztuki nowoczesnej. Biżuteria jest mocno osadzona w obowiązujących trendach, stąd pojawiły się motywy zwielokrotnionego łańcuszka czy intrygujące wariacje na temat kultowych kolczyków kół.

Biżuteria Elixa

Z konsekwentnym designem biżuterii Elixa fantastycznie komponują się zegarki. W nowej kolekcji perfekcyjnie zbalansowano oryginalne detale, na przykład podwójne paski z bogatą paletą barw oraz subtelnymi romantycznymi akcentami, jak delikatne sylwetki motyli, które zdobią tarcze.

Ten pozorny eklektyzm, którym wyróżniają się dodatki marka Elixa sprawia, że jej kolekcje tak idealnie korespondują z rytmem życia i stylem każdej kobiety. Ponieważ… „kobieta zmienną jest” i na każdą zmianę Elixa ma odpowiedź.

Elixa x Zuzanna Bijoch

Elixa – kampania jesień 2019

Zdjęcia: Marcin Tyszka

Modeling: Zuzanna Bijoch

Stylizacja: Maja Naskrętska

Makijaż i włosy: Miguel Angel Gomez Tragacete

Produkcja: Warsaw Creatives

Dodatki Elixa

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.