Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Walentynkowy konkurs – #CzasZakochanychApart2019
Biżuteria ślubna

Walentynkowy konkurs – #CzasZakochanychApart2019

26 stycznia 2019 —
walentynkowy konkurs - zdjęcie 1

Jeśli miałyście w planach zakup biżuterii ślubnej, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Możecie wygrać bony, dzięki którym kupicie wymarzone kolczyki czy bransoletkę. Biżuteria pięknie zaprezentuje się w dniu ślubu, a także przyda się na inne ważne okazje, które jeszcze przed Wami.

Walentynkowy konkurs marki Apart

Walentynki już niebawem! To świetna okazja, aby podzielić się ze światem Waszą miłością, a przy okazji zdobyć bony jubilerskie, które możecie zrealizować w internetowym sklepie marki Apart.

Jak to zrobić? To proste!

  1. Obserwuj @bizuteriaAPART na Instagramie ➪ www.instagram.com/bizuteriaapart lub na Facebooku ➪ www.facebook.com/BizuteriaApart
  2. Opublikuj zdjęcie na swoim profilu, otaguj je słowami #CzasZakochanychApart2019 i podziel się swoimi chwilami pełnymi miłości.

Do wygrania 10 bonów o wartości 200 zł oraz nagroda główna – bon o wartości 1000 zł.

konkurs walentynkowy - zdjęcie 2

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie w Regulaminie.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!