Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / 4 pomysły na odpoczynek przed ślubem w lesie
Podróż poślubna

4 pomysły na odpoczynek przed ślubem w lesie

27 sierpnia 2018 — Redakcja Wedding.pl
4 pomysły na odpoczynek przed ślubem w lesie - zdjęcie 1

Przygotowania do ślubu i wesela Młoda Para ma już za sobą, mają gotowy scenariusz i każdy szczegół dopracowany zgodnie z ustalonym planem. W takiej chwili warto pomysleć o sobie, odsapnąć i zafundować chociażby sekundę zasłużonego odpoczynku. Jakie miejsce najlepiej wybrać by nacieszyć się sobą, by odetchnąć?

Nie da się ukryć, iż relaks na łonie natury jest tym, co wyjątkowo pozytywnie wpływa na nas i nasze samopoczucie. Uwielbiamy bliskość przyrody, ponieważ obcowanie z naturą powoduje, iż czujemy się bardzo wypoczęci i szczęśliwi.

Odpoczynek przed ślubem w lesie 

Dobry pomysł to odpoczynek w lesie, gdzie czeka na nas wiele ”dzikich” atrakcji, które sprawią, że Młoda Para w pełni wypocznie i przeżyje prawdziwą przygodę. 

Zakochani mogą wybrać „leśny hotel”, czyli namiot, który zapewni kontakt z naturą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Nie musimy wcześniej dokonywać rezerwacji, nie musimy myśleć o biletach, a atrakcji w leśnej okolicy nie zabraknie. Bo czy cudownym budzikiem nie będzie koncert ptaków o poranku, następnie wspólne śniadanie na trawie, w otoczeniu zieleni drzew, która zadziała kojąco na przyszłych małżonków.

SPRAWDŹ: Czarny Kamień Resort & SPA   Od 299 zł cena za noc dla 2 osób

4 pomysły na odpoczynek przed ślubem w lesie - zdjęcie 2

Ciekawym pomysłem może być romantyczny pobyt w górskiej chatce położonej gdzieś na uboczu, a najlepiej w głębi lasu. W ciagu dnia przyszła Młoda Para może spacerować na świeżym powietrzu przez cały dzień zapominając o telewizji, internecie, z wyłączonymi telefonami. Jest tylko przyroda, wspaniałe, świeże górskie powietrze, a nocą niebo pełne gwiazd i odpoczynek przy kominku.

SPRAWDŹ: Hotel Dziki Potok Spa *** Od 279 zł cena za noc dla 2 osób

4 pomysły na odpoczynek przed ślubem w lesie

Dla aktywnych Młodych Par znakomitym pomysłem może być spływ kajakowy górskimi szlakami usytuowanymi w otoczeniu pięknych polskich lasów. Oprócz atrakcji związanych z samym spływem kajakowych, przyszli Nowożeńcy mogą zejść na brzeg by podziwiać tamtejszą leśną przyrodę. Miękka i zielona trawa pod stopami, motyle w powietrzu, cień drzew dający ulgę od słońca, szum strumyków to niezapomniane wspólne chwile. Natomiast wieczorem kolacja we dwoje przy kameralnym ognisku, w romantycznych okolicznościach, które napewno umocnią Wasz związek.

SPRAWDŹ: Hotel Las   Od 179 zł cena za noc dla 2 osób

4 pomysły na odpoczynek przed ślubem w lesie - zdjęcie 4

Odrobina agroturystyki w leśnej okolicy, to także ciekawe rozwiązanie, szczególnie dla bardziej wygodnych par, które jednak cenią sobie bliskość natury. Gospodarstwo otoczone lasem, oddalone od ruchliwych tras, zapewni każdej Młodej Parze spokój, ciszę, wytchnienie od zgiełku miast. Z jednej strony możliwość spędzania czasu na spacerach po okolicznych lasach i łąkach, a z drugiej zaś szansa na zapoznanie się z regionalnymi zwyczajami czy też regionalną kuchnią. Taka podróż to kwintesencja obcowania z naturą.

SPRAWDŹ: Klinika Młodości Medical SPA   Od 209 zł cena za noc dla 2 osób

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!