Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / 5 miejsc by poczuć chwilę oddechu od ślubnych przygotowań
Podróż poślubna

5 miejsc by poczuć chwilę oddechu od ślubnych przygotowań

24 lipca 2018 —
5 miejsc by poczuć chwilę oddechu od ślubnych przygotowań - zdjęcie 8

Zmęczeni przygotowaniami do ślubu i wesela? Pora by odsapnąć na sekundę i nacieszyć się sobą. Wspaniała podróż to relaks i odpoczynek dla przyszłej Pary Młodej.

Kazimierz Dolny

Prawdziwa perła, pełna uroku to serce województwa lubelskiego. Miejsce idealne by Młoda Para mogła nacieszyć się sobą i wypocząć. Ta turystyczna miejscowość przyciąga wielu gości z polski i z zagranicy.  

To miejsce które oprócz relaksu i wypoczynku przyciąga kulturą, to wręcz kolonia artystyczna. Kazimierz Dolny wabi sztuką. Od chodnikowych malarzy, po galerie i imponujące pracownie. 

Kolejna atrakcja i wizytówka tego miejsca to zabytkowe obiekty. Możemy zwiedzić budynki Muzeum Nadwiślańskiego, synagogę. Ogromne wrażenie na Nowożeńcach zrobi drewniane budownictwo, architektura to specyficzny znak, to symbol Kazimierza Dolnego. Dla Młodej Pary to idealny wybór na krótki wypad za miasto.

SPRAWDŹ: Hotel Król Kazimierz **** Od 229 zł cena za noc dla 2 osób!

5 miejsc by poczuć chwilę oddechu od ślubnych przygotowań - zdjęcie 1 

Krynica Zdrój

Kwintesencja znakomitej zabawy, cudowne atrakcje dla Młodej Pary. Krynica-Zdrój zapewni Wam to wszystko. Warunki pogodowe to nie problem, atrakcji nie zabraknie. Specyficzna zabudowa, wille, które oczarowują, zabytki, które są często pensjonatami, restauracjami. To piękne miejsca, które Nowożeńcy muszą zobaczyć. Właśnie w takiej willi odnajdziecie Muzeum Nikifora, znajdziecie tam prace wybitnego artysty, które warto zobaczyć.

SPRAWDŹ: Czarny Potok Resort SPA & Conference **** Od 419 zł cena za noc dla 2 osób

5 miejsc by poczuć chwilę oddechu od ślubnych przygotowań - zdjęcie 2

Praga

Piękno, liczne atrakcje, zabytki, również wspaniałe muzea. Ta europejska stolica przyciąga bardzo mocno. Jest piękna, pełna romantyzmu, doskonała do zwiedzania przez zakochane pary. Nowożeńcy powinni zobaczyć przede wszystkim Stare Miasto, które przyciąga specyficzną atmosferą. Kolejny punkt to Most Karola, najlepiej zwiedzać go wieczorem. Dla zakochanych to wręcz symboliczne miejsce w stolicy Czech. Spacer w tym miejscu to wręcz obowiązek małżonków.

SPRAWDŹ: Occidental Praha**** Praga, Czechy, Od 378 zł za pokój

5 miejsc by poczuć chwilę oddechu od ślubnych przygotowań - zdjęcie nr 3

Gdańsk

Magiczny, pełen zagadkowych miejsc, ezoteryczny, taki właśnie jest Gdańsk. Zwiedzanie tego pięknego miasta to idealna wyprawa dla przyszłych Nowożeńców. Zwane przez wielu Bursztynowym Szlakiem, nie bez powodu, miasto jest bogate w ten kruszec. Młoda Dama spotka tu mnóstwo sklepów oferujących biżuterie z bursztynem. Lecz najbardziej rozpoznawalnym symbolem Gdańska będzie fontanna, a w jej środku posąg Neptuna. To miejsce, które jest oblegane przez turystów.

SPRAWDŹ: Nowa Motława SPA & Wellness *** Od 239 zł cena za noc dla 2 osób

5 miejsc by poczuć chwilę oddechu od ślubnych przygotowań - zdjęcie 5

Niechorze

Piękne Wybrzeże Rewalskie, Bałtyk na wyciągnięcie ręki. Postawmy na Niechorze. To wspaniały kurort wybierany przez wiele par. Niechorze przyciąga jedną z najpiękniejszych latarni morskich na wybrzeżu naszego kraju. Kolejna dobrana tematycznie marynistyczna atrakcja to Park Miniatur Latarni Morskich. Ponoć w czasie plażowania i kąpieli można spotkać w tym miejscu foki.

SPRAWDŹ: Baltic Cliff Spa&Wellness Niechorze, Wybrzeże  Od 179 zł cena za noc dla 2 osób

5 miejsc by poczuć chwilę oddechu od ślubnych przygotowań - zdjęcie 10

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!