Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / 5 urodziny Travelist – atrakcyjne oferty!
Podróż poślubna

5 urodziny Travelist – atrakcyjne oferty!

19 marca 2018 —

Jak wiadomo każdy pretekst jest dobry do tego, żeby świętować. A nie ma wspanialszego święta od urodzin! A już dziś, swoją 5. rocznicę istnienia obchodzi nasz ulubiony portal z noclegami! Zazwyczaj jest jednak tak, że to solenizant dostaje prezent. Tutaj jest odwrotnie! Zobaczcie jakie niespodzianki przygotował dla Was Travelist.

5 urodziny Travelist!

Nie siedź w domu! Na pewno nie wypoczniesz, decydując się na spędzenie kolejnego wieczoru przed telewizorem czy komputerem. Odpocznij od elektroniki i świętuj razem z nami w luksusowych warunkach z daleka od zgiełku miasta. Odetchnij i ciesz się każdą wolną chwilą.

Wyobraź sobie relaks w SPA, masaże, smaczne jedzenie i wyśmienite towarzystwo. Nic, tylko czerpać energię z tych pięknych momentów! Gdzie znaleźć idealne miejsce na tego typu wypad? Na Travelist każdego dnia znajdziesz atrakcyjne oferty, które skradną Twoje serce! Jednak tylko dziś i jutro trafisz na oferty przecenione nawet o 80%!

Urodzinowe oferty poniedziałkowe:

Kiedy?

Tylko dzisiaj, w poniedziałek oraz jutro, we wtorek! A jeśli nie chcesz przegapić wyjątkowych okazji, koniecznie zarejestruj się w serwisie Travelist z wyprzedzeniem! Wtedy będziesz mieć pewność, że szczegółowe informacje o promocjach dotrą do Ciebie wcześniej.

Urodzinowe oferty wtorkowe:

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!