Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Akcja Celebracja – gwarancja najniższej ceny od Travelist!
Podróż poślubna

Akcja Celebracja – gwarancja najniższej ceny od Travelist!

19 marca 2019 —
akcja celebracja - zdjęcie 5

Travelist po raz kolejny miło zaskakuje. Tym razem przygotował dla Was Akcję Celebrację! Z okazji 6 urodzin czeka na Was aż 6 dni promocji. Romantyczny weekend tylko we dwoje, a może rodzinny tygodniowy wyjazd? Która propozycja jest bardziej kusząca? Niezależnie od tego, czy wyjedziecie w rodzinnym gronie, z przyjaciółkami, czy tylko w towarzystwie ukochanego, czeka Was wspaniały odpoczynek i błogie lenistwo. Zobaczcie oferty, które przygotował Travelist. Nasza Redakcja wybrała 4, które najbardziej przypadły nam do gustu!

Akcja Celebracja!

Zwyczajem jest, że to goście obdarowują solenizanta, jubilata prezentami. W tym przypadku sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Travelist, który właśnie obchodzi swoje 6 urodziny, przygotował mnóstwo wspaniałych okazji. 6 urodziny to 6 dni promocji – nie zwlekajcie, przeglądajcie i rezerwujcie! Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już teraz warto dokonać rezerwacji.  Niezwykle atrakcyjne oferty macie w zasięgu ręki, nie przegapcie ich i nie pozwólcie im uciec!

6 dni promocji – gdzie wyjechać w niezapomnianą podróż?

Wyjątkowych ofert w niezwykle korzystnych cenach czeka na Was niezliczona ilość. My jednak wybraliśmy kilka, które skradły nasze serce! Spieszcie się, bo oferty sprzedają się jak świeże bułeczki!

Hotel Arłamów **** – Bieszczady – Rabat 25% – oferta obowiązuje od 18.03.2019 – 23.03 2019

akcja celebracja - zdjęcie 4

Hotel Aurora Family & SPA **** – Międzyzdroje – Rabat 63% – oferta obowiązuje od 19.03.2019 – 21.03 2019

akcja celebracja - zdjęcie 3

Blue Mountain Resort – Szklarska Poręba- Rabat 26 % – oferta obowiązuje od 19.03.2019 – 21.03 2019

Kiedy?

Chociaż urodziny trwają tylko 24 godziny, to Travelist zadbał, abyście aż przez 6 dni mogli dokonać rezerwacji. Akcja trwa od 18.03.2019 do 23.03.2019 – czas ucieka, do dzieła!

Jeśli nie chcecie przegapić tych okazji, koniecznie zarejestrujcie się w serwisie Travelist z wyprzedzeniem! Wtedy macie pewność, że szczegółowe informacje o promocjach dotrą do Was wcześniej.

Zobacz też: Paszport na nazwisko panieńskie, a podróż poślubna

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.