Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Romantyczny wyjazd we dwoje – 3 propozycje na wrzesień
Podróż poślubna

Romantyczny wyjazd we dwoje – 3 propozycje na wrzesień

6 września 2018 —
Romantyczny wyjazd we dwoje - 3 propozycje na wrzesień

Początek września to nieubłagany koniec sezonu wakacyjnego. Jeśli jednak macie w zapasie jeszcze kilka dni urlopu, to wykorzystajcie go na wspólny romantyczny wyjazd we dwoje. Idealnym miesiącem będzie wrzesień – szczyt sezonu urlopowego jest już za nami. Dzięki temu ceny wyjazdów stają się niższe, a natłok turystów jest coraz mniejszy. Będziecie mieli idealne warunki, aby nacieszyć się sobą i odpocząć od codziennych obowiązków i przygotowań ślubnych.

Wyspa Pag – Chorwacja

Gdy w Polsce pogoda zmienia się na jesienną, to słońce i wysokie temperatury w Chorwacji z pewnością Was nie zawiodą. Chorwacka wyspa Pag to oaza spokoju – znajdziecie tu romantyczne zatoczki przy plaży, wioski rybackie, wspaniałe krajobrazy oraz pyszną śródziemnomorską kuchnię.

SPRAWDŹ: La Luna Island Hotel

Romantyczny wyjazd we dwoje - 3 propozycje na wrzesień

Zatoka Kotorska – Czarnogóra

Niedaleko granicy z Chorwacją znajduje się Zatoka Kotorska, czyli jeden z najpiękniejszych rejonów wypoczynkowych w Czarnogórze. Idealne miejsce na romantyczny wyjazd we dwoje – będzie mieli okazje spacerować pięknymi plażami z krystalicznie czystą wodą, zwiedzić zabytkowe Stare Miasto, a wieczorem wyjść na drinka do jednego z licznych lokalnych barów.

SPRAWDŹ: Apartamenty Bianca

Romantyczny wyjazd we dwoje - 3 propozycje na wrzesień

Nadmorski kurort w Albanii

Velipojë to miejscowość, która może poszczycić się przepiękna piaszczystą plażą długą na 14km. To idealna lokalizacją na długie romantyczne spacery przy zachodzie słońca. Piękne widoki, klimatyczne knajpki oraz sialnkowy spokój – wszystko to sprawia, że miejscowość jest chętnie wybierana przez zakochanych na roamtyczbny wyjazd we dwoje.

SPRAWDŹ: Brian Hotel Velipoje

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!